tatka

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 3.4.2019  23:37
    Válka barev (1995)

Tento klenot českej kinematografie sa mi podarilo uvidieť až teraz, po takmer 25 rokoch. Neviem, na čom vtedy fičal Renč, ale asi to nebol veľmi kvalitný matroš. Ani toho Lyncha a Badalamentiho sa mu nepodarilo poriadne vykradnúť. Jedna hviezda za Hanáka, ja mám pre neho slabosť.

• 16.1.2019  22:33
    Hypnoshow (TV pořad) (2019)

Ja osobne žasnem nad tým, KTO sa do takejto relácie dobrovoľne prihlási, a to ešte za úbohých 12 tácov. Chápem výrobný štáb, tí musia z dačoho žiť. Ale tí súťažiaci, tí museli byť zhypnotizovaní už pri narodení, zrejme pádom na hlavičku z vaničky.Rada by som tomu flákla 5 hviezd, ale doma ma vychovali tak, že sa nemám zabávať na postihnutých ľuďoch, lebo oni si za svoje postihnutie nemôžu. Tak sa pripájam k odpadu.

• 16.1.2019  22:29
    Chart Show (TV pořad) (2014)

Názorná ukážka toho, ako sa z hovna dá bič upliesť.Alebo ako z pár starých hitov urobiť 57 dvojhodinoviek, kde si zarobia všetci kamaráti. To je už asi 1587 relácia, kde si nejakí idioti sadnú, tliachajú dve na tri, rozprávajú staré zážitky a pomedzi to sa pustí 30 sekúnd hudby, len sa to vždy ináč volá. Ani Adela to nezachráni. Fuj, hnus.

• 10.11.2018  20:23
    Děsivá předpověď (TV film) (2009)

Jednu hviezdičku dávam maskérovi, ktorý z Brittany Murphy spravil zombíka po mozgovej porážke. Niečo by s tou krivou hubou mala robiť. Ostatné stojí za prd.

• 16.6.2018  18:44

Pochopím, že nejaký treťotriedny americký herec nevie povedať Ďatlov. Ale že to nevie ani nejaký český treťotriedny dabrér? Djatlov. Fuj.

• 26.2.2018  10:34

Zakaždým, keď tento film vidím, pridám hviezdu, škoda, že je ich tu len 5.

• 15.2.2018  22:04
    Vzteklina - Epizoda 6 (E06) (epizoda) (2018)

Súčasné seriály vedia človeka pripútať, zaujať....ale čo nevedia, aby si ich človek po pol roku chcel pustiť znova. Takže Vzteklina fajn, páchateľa som uhádla už v 4 dieli. A to je všetko. Pozreté, zabudnuté.

• 10.2.2018  23:30

Je to normálna americká romantická sračka. Nebyť tej šukačky, tak prebehne kinami bez povšimnutia. Ak sa teda do kina vôbec dostane. Nechápem, aké do pekla v tom furt hľadáte posolstvo.

• 7.2.2018  11:51

Kurnik, prečo som ja nešla pracovať k polícii. Vždy som mala problémy kvôli podrezanej držke, a tu vidím, že na polícii si takých papulnatých a drzých držia, hýčkajú a chránia. Je to strašná sranda, ale toho Strašného by tam mohlo byť menej. Jednu hviezdičku dávam Kukurovi za spev, a druhú za Paulovičov oblek a Barešov kamenný ksicht. Vyzerá to, že zjedol niečo nedobré na obed, a to sa teraz tlačí horným koncom von.

• 4.2.2018  21:21

Možno to bolo dobré, ale ten kozol v roli netvora vo mne vyvolával záchvaty smiechu. Len dúfam, že aj nesmrdel ako starý cap.

• 2.2.2018  14:06
    Vzteklina - Epizoda 4 (E04) (epizoda) (2018)

Podľa mňa vrah je doktor. Je inteligentný, sympatický, budí dôveru, každý mu všetko vykecá, aj vopruz z Prahy. Všetko a každého pozná, všade sa vyskytuje a nikto sa tomu nediví, navyše má neprebádanú minulosť a staré fotky po stenách.

• 28.1.2018  17:44
    Vzteklina - Epizoda 3 (E03) (epizoda) (2018)

No aby ste sa všetci nepototo z jedného jediného medveďa. My ich máme na Slovensku 1200. TO by bol seriál, a nie takáto trochárina.

• 26.8.2017  18:01
    Inspektor Banks (TV seriál) (2010)

90 minútový, veľmi popisný dokument o práci jedného oddelenia. Kdeže anglická detektívka, žiadna dedukcia, žiadna logika, len nuda, nuda, nuda.......aby čas bežal, občasné odbočky do súkromného života hlavného hrdinu. Skrátka nuda.

• 10.8.2017  22:13

Stará baletka, mladá baletka, konkurencia......Natalie mala 90% filmu na tvári pripichnutý trpiteľský výraz, čím ma dosť srala. Ale Vincent bol dobrý.

• 10.6.2017  19:36

Musím dať 4 hviezdy. Od plného počtu delí tento film len to, že toto je žáner, ktorý nemám rada, lebo zázraky v podobe zachránených gaunerov sa nedejú, a že nemám rada Bandolérosa. Neviem, čím to je, ale páčilo sa mi to. Vďaka za náhodu, ktorá ma donútila film vidieť.

• 27.12.2016  13:20
    Sejdeme se na Cibulce (TV pořad) (2013)

Tu som sa dočítala, že to je program pre staršie ročníky, a to ja som, tak som si to pozrela. Dvakrát - prvý a posledný. Vcelku sa to dá pozerať, keď ste pripútaní ku kreslu a odňali vám diaľkáč.

• 11.11.2016  01:09
    Za sklem (TV seriál) (2016)

Nemôžem si pomôcť, ale Ján Koleník mi pripomína Brandtnera z komisára Rexa. Keď to pozerám, furt čakám, kedy spoza auta vyskočí statný chlpatý nemecký ovčiak s bezchybným chrupom. A nevyskočí, vyskočí nejaký chlpatý herec. To ma dosť se.....rozptyľuje.

• 3.11.2016  18:33
    Voják (2006)

Ani Arnie nemal taký kamenný výraz a čeľusť ako lyžicu od bagra. Rozmýšľam, či dať jednu, či odpad, ale zas na odpad to nie je, John je taký vykysnutý svalovec, tuhý a neohrabaný, až je to roztomilé, a Kelly Carlson ma oslnila ako pornoherečka v Nip and Tuck. Takže to máte za jedna.

• 28.10.2016  00:29
    Místo činu - Sen z Au (TV film) (2007)

Toto je veľmi dobrý príbeh, veľmi dobrý a veľmi smutný. Piatu hviezdičku dávam za Au. Nádherná lokalita...

• 8.10.2016  11:49

Prosím vás, pán Baumgartner, každá trochu lepšia kamera v cene nad 100 euro má už cca 10 rokov stabilizáciu obrazu. Nebolo by sa načase poohliadnuť po nejakom novom vercajgu? A trochu popracovať dialógoch. Hodne mi liezlo na nervy, že sa polovicu filmu pokrykovalo: Pídr!!!! Pídr?????? Hedr!!! Hedr????? Ešte že sa to rýmuje. Škoda, že to nebolo v českom dabingu, Pídře, Hadře?????

• 29.5.2016  17:07

Keby skutočný vrah vyzeral ako Marek P., ženy by mu samé skákali do postele. Ale bol to len úbohý vychrtly škaredý pako, ktorému harasilo v mozgovni a furt mu hucalo vo vajciach. Film lepší ako skutočná udalosť.

• 5.5.2016  18:30

My nikdy nedokážeme natočiť takýto horor. Ani vy, bratia Česi. Nemáme na to tie správne reálie. Nemáme polhektárové domy, ktoré majú dve podzemné a tri nadzemné podlažia, papundeklové steny, za ktorými je dier ako v ementáli. Viete si predstaviť, ako sa duch musí prepasírovať cez 30 cm panel pomedzi roxory do susednej miestnosti? Viete si predstaviť vyháňanie diabla v pivnici o rozmere 0,80 x 1,60 m medzi kyslými uhorkami? Ja nie. Pôvodne som dala 4 hviezdy, ale pridám aj piatu, za Veru Farmiga.

• 28.3.2016  18:01
    Stážista (2015)

Zvykajte si, populácia starne a tučnie, za chvíľu budú filmy o mladých štíhlych amíkoch v žánri sci-fi.

• 28.2.2016  19:44

No čo k tomu vac povedať, už trailer vyzeral na riadnu peatchovinu, blond Egypťania. Film nesklamal očakávania. Nebyť Gerarda, tak to ani nedokukám.

• 3.10.2015  20:51
    Krok do tmy (2014)

Tento film trpí chorobou všetkých slovenských filmov - 200 dejových liniek, ktoré treba chytro-chytro nejako vyriešiť, lebo už máme len 30 minút. Načo kamarát, chorý na rakovinu a morfium, načo Donutil s Rakúskom..... polovičku vecí by som stade povyhadzovala a kvalite filmu by to podľa mňa len prospelo. Chápem ale, že film je určený nielen pre nás, staré baby, ktoré si ešte pamätáme z dejepisu, o čom bolo povstanie a 50 roky. Že my pomrieme, ale treba mladej generácii vysvetliť, čo a ako. Bohužiaľ som ten film pozerala po Polnočnej omši zo SND, a to je veľmi silný súper. Ale aj tak je to slušný film, Marko Igonda je fešák a všetci záporáci sú pekní slizôni. Keby sa každý rok natočilo 5 takýchto filmov, tak by sa nakoniec medzi nimi našiel aj jeden na čistých 5 hviezd.

• 3.10.2015  10:50
    Polnočná omša (divadelní záznam) (2015)

Karvaš bol génius, v dvoch hodinách dokázal povedať to, čo celá kronika slovenského štátu a SNP na 1500 stranách nedokáže. Obstojí to aj v porovnaní s filmovým spracovaním, aj s geniálnou rozhlasovou hrou z roku 59. Milan Ondrík ako Marián bol neprekonateľný.

• 22.9.2015  15:40
    Prometheus (2012)

Tie potvory tam majú zložitejší životný cyklus ako toxoplazmóza, normálne som mala z toho hokej, že čo kam patrí, komu kam vlezie a skade vylezie. K rozmýšľaniu o pôvode ľudstva ma to akosi nepohlo, skôr k rozmýšľaniu o tom, že naši stvoritelia neboli zas až takí inteligentní, ako sme si mysleli. Viď spôsob, ktorý si vymysleli, aby niekoho vyhubili, sú aj jednoduchšie.

• 5.8.2015  10:16
    Žena za pultem (TV seriál) (1977)

Teraz som po dlhočiznej dobe pozrela Aničku Holubovú, ako zletela za pult. Hrdinka je taká superkladná, že sa musí aj v noci lesknúť. Všetci ju milujú, do všetkého sa zastarie, všetko vie vyriešiť, všetkému rozumie. Je manželská, psychologická, právna poradňa v jednom, ešte by mohla liečiť prikladaním rúk. Skrátka, taká naša, československá doktorka Quinová. Stavím sa, že sa ňou tí Amerikáni inšpirovali.

• 4.7.2015  13:28
    Milujem Slovensko (TV pořad) (2013)

Ja už som to pozrela asi 4 krát a furt neviem prísť na to, čomu sa tam všetci tak strašne smejú.

• 19.6.2015  18:57
    Myši na scénu (TV seriál) (1993)

Nejaký pííííp si myslí, že keď je to kreslené, tak je to pre deti. Pííííp, ktorý nemal nikdy deti a dúfam, že ani nebude. Ako večerníček je to absolútny odpad nevhodný pre malé decká. Ako hororový animák pre rodičov s prižmúrením všetkých ôk možno.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8