DinoRaptor

DinoRaptor

Česko
Mám rád neskutečné věci

Twitter: DinoRaptor

29 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Jurský park (1993)

  Film který odstartoval opravdovou dinománii. Na svou dobu měl úchvatné triky a ukázal dinosaury ne jako pomalé ale naopak rychlé a inteligentní tvory. Mě se hlavně velice líbily scény s Raptory.

 • poster

  Zrození Planety opic (2011)

  Skvělý film. Už si ani nevzpomínám kdy naposled na mě nějaký film udělal takovýhle dojem. Šimpanze Césara si nejde nezamilovat. Tvůrci se fakt vytáhli. I 5 se mi zdá málo dal bych 10.

 • poster

  Lovci dinosaurů (2005)

  Tak tady s názory většiny nesouhlasím. Podle mě je to skvělý sci-fi film který je úplně jiný než všechny filmy o dinosaurech které znám. Fakt jsem se u něj ani chvíli nenudil. Navíc ty dinoopice mi připadaly snad ještě nebezpečnější než raptoři z jurských parků a to už je co říct.

 • poster

  Predátor (1987)

  Skvělý film kde i skupina těch nedrsnějších vojáků zakusí strach z něčeho co se skrývá v džungli. Závěrečný souboj byl skvělý.

 • poster

  Vetřelci (1986)

  Stejně dobré jako první díl. Moc se mi líbily hlavně scény ve vetřelčím hnízdě ale také závěrečné pasáže s královnou. Pro mě nejlepší scéna - jak vetřelčí královna přijela výtahem.

 • poster

  Yokohama kaidashi kikō (1998)

  Opravdu příjemné animel. Podle mně má všechno: jednoduchoučký příběh, sympatickou hlavní hrdinku ale hlavně uchvatné scenérie zničeného světa vracejícího se zpět k přírodě. Už jsem ho viděl mnohokrát a nikdy se mi neomrzelo.

 • poster

  Yokohama kaidashi kikō - Quiet Country Cafe (2002)

  Tahle druhá série má trochu jinou kresbu než ta předešlá (Alfě třeba zesvětlili vlasy), ale jinak je opět tak krásně milá, příjemná a oddechová jako první řada. Opět se tu dočkáme spousty krásných scenérií světa kde lidská civlizace je pozvolna pohlcována přírodou. Celé Yokohama kaidashi kikou je stejné jako jeho hlavní hrdinka - krásné, milé a sympatické.

 • poster

  Raubíř Ralf (2012)

  Takhle jsem se už dlouho nepobavil. Fakt jeden z nejpodařenějších animovaných filmů co jsem v poslední době viděl. Ralph je sympaťák, ale nejvíc mě pobavila Vanellopka. A ta část v tom cukrovém světě byla správně ulítlá.

 • poster

  Doba ledová (2002)

  Mrzutý mamut, užvaněný lenochod a zákeřný šavlozubý tygr. Tato tojice se snaží vrátit dítě jeho otci ale určitě to nepůjde tak snadno. Celou dobu je film navíc prokládaný vtipnými scénkami v pravěkou veverkou a jejím žaludem.

 • poster

  Angry Birds ve filmu (2016)

  Tak tohle byla hodně dobrá zábava, hlavně v první půlce jsem se královsky bavil. Red mi chvílemi připomínal mě samotného. K tomu spousta vtípků a narážek na dnešní dobu a události a hodně vtipně (a věrohodně) udělaná postava amerického orla. Na závěr snad už jen hláška která mě rozesmála už v traileru "Ruďáku jak se máš? Jo, stojí to za prd"

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace