• Reality-TV

Zoolander (2001) odpad!

Nechapem, nebavil som sa, humor bol nenormalne sileny, az na par malych momentov kedy mi pohlo kutikmi som cely cas cakal ci sa to zlepsi ... az kym neprisli titulky.

Sázka na nejistotu (2015)

Musim sa priznat, ze ja patrim k tym, ktori sa vo vsetkych tych ekonomickych terminoch stratili. Realne som vela krat nevedel, co je pre hlavnych hrdinov dobre, co je zle, takisto ako som sa pred zaverecnymi titulkami stratil vo vsetkych menach. Mozno tomu este dam niekedy sancu, ale zatial je to na 2*, za to ze aj napriek tomu to bolo pozeratelne natolko, ze som to videl cele.

The Program: Pád legendy (2015)

Nie ze by som chcel obhajovat pocinanie Lance Armstronga, ale mozno by to chcelo viac popisat okolnosti, ktore ho viedli k uzivaniu podpornych latok. Podla knihy Tajne preteky od Taylora Hamiltona brali zakazane latky takmer vsetci, a v podstate povedal, ze bez nich si nemal sancu sa realne umiestnovat. Teda uzivanie tychto latok bola medzi cyklistami bezna vec, zatial co z filmu vyplyva, ze patril k jedinym. Ano, program pravdepodobne najprepracovanejsi mali, a urcite to neuznavam, ale Armstrong mal uz z fyziologickeho hladiska najvacsie predpoklady byt uspesnym. Mozno nejake taketo podrobnosti tam chybali. Kazdopadne to ako ho slava a uspechy pohltili je vykreslene celkom fajn. Davam 3*.

Zbrusu Nový zákon (2015)

Film so skvelym napadom, ktory nebol dotiahnuty do dokonaleho konca. Pribeh siestich apostolov bol zaujimavy ale v niektorych pripadoch fakt absurdny - strelec este ako tak, ale ta gorila bola trosku moc. Neviem ci to robila ta francuzstina, alebo tie pribehy ale dost to bolo podobne Amelie. Kazdopadne film nenaplnil potencial, a mozno by som mal lepsie pocity kebyze vsetko zabavne nevyzradia v trailery. Davam 3,5*.

Je prostě báječná (2014)

Oddychovy film, kde sa vzdy stane presne to co "nechcete" aby sa stalo, a navyse na styl Woodyho Allena - a to ja naozaj mozem :)

Ronaldo (2015)

Nie som velky fanusik Ronalda, ani futbalu celkovo, ale napriek tomu som chcel vidiet aky pribeh za jeho slavou stoji. Z toho co som videl sa mi zda, ze teda vynimocny nie je, a natocenie tohto filmu bolo cisto pre potesenie fanusikov, resp. aby film o sebe proste mal. *SPOILER* Umelo posobiace sceny so synom, ktoreho uci ake auto mu v garazi chyba, WTF? To, ze mama ho povodne nechcela, a robi si "srandu" (neviem co je na tom vtipne), ze ho chcela potratit, malo hrat na city, WTF? *KONIEC SPOILERU* Proste fanusik si tam svoje najde, mne to nedalo nic. 1* za to ze pan futbalista to urcite je.

Ex Machina (2014)

Film bol podla mna skvely, napinavy, nemal som tomu az tak co vytknut az do zaveru, ktory ma znacne sklamal. Viem ze nemusi kazdy film koncit "wow" ale predsa len chcelo to o cosi viac. Preto len 4*.

Hunger Games (2012)

Po všetkom tom ospevovaní aké je Hunger Games super, som mal asi privysoké očakávania, na to , že to bola len drsná krvavá rozprávka s predvídateľným koncom.

Amazing Spider-Man (2012)

Pôvodného Spidermana som videl už dávnejšie, ale od pomerne skorého remaku som mal oveľa väčšie očakávania. Prišiel mi oveľa menej "reálnejší" - to ako sa dostal do labu s pavúkmi, ako mu tie schopnosti vôbec neprídu divné a vôbec jeho zoznámenie s nimi, to že Gwen to prezradí dobre že nie hneď v prvej scéne a ona to berie úplne v pohode, to že si bežný študent doma vyrobí mašinky na pavučinu, atď ... Váhal som či tomu dať vôbec 3* ..... ale tak predsa len je to Spiderman :).