Daveed

Daveed

David Vyhnánek

okres okres Praha

• 6.4.2014  02:11

Z hlediska poslední české filmové tvorby je film opravdu výjimečný. Ja byl mile překvapen, jak film na mě osobně zapůsobil. Hlavní dětské role byly skvěle vybrány, neboť děti působily velice věrohodně. Zaslouženě 4*

• 23.12.2011  23:50
    Táta k pronajmutí (TV seriál) (2010)

Podle mě to bylo super !! Škoda, že nejsou ( doufám jen zatím ) další díly. Vtipná podívaná, tedy poslední díl, byl vcelku trochu zklamáním, ale co .. zbytek dobrej !! :)

• 4.12.2011  19:31
    Hranaři (2011)

Ten kdo dává odpad, tak trochu nechápe, o čem film pojednává !!! Co se tim snaží filmaři naznačit.

• 10.8.2011  21:03
    Auta 2 (2011)

Já byl velice zpokojený i nadšený. Často platí pravidlo, že další díly nejsou tak dobré jako díly první, co se týče kvality a ideou, ale Auta 2 je to správné pokračování skvělého filmu. Akce, humor a dobrý příběh. 5* si naprosto zaslouží.

• 29.5.2011  22:29
    TACHO (2010)

Takový odpor ? Přehnanost ! Film zase není tak špatný jak se hodnotí. Pěkná podívaná s oblasti Rally a navíc vtipné.

• 21.5.2011  00:57
    Kazatel (2011)

Podle mně film byl dobrý. Příběh v celku ušel, ale celková atmosféra a dojem byl dobrý. Viděl jsem ve 3D, i když nebylo zrovna hodně scén, ale i přesto dobrý film.

• 20.5.2011  23:28

Těšil jsem se na tenhle díl dlouho a bylo na co. Dobrý příběh, skvělý Johny Depp pardon radši Jack Sparrow, Hans Zimmer se svou hudbou nezklamal. Já byl spokojený. Dabing byl také skvělý. Prostě zase povedený díl Pirátů z Karibiku.

• 7.2.2011  21:25
    Tisíc a jedna noc (TV seriál) (2006)

Prosťe hrozné! A nova vysílá v hlavním čase !! Nikoho to nezajímá!

• 28.1.2011  12:29
    Počátek (2010)

Podle mě jeden z nejlepších filmů. Vynikající obsazení, scénář, atmosféra filmu a hudba. Je to film o kterém člověk dlouho přemýšlím. Dávám plný počet, prostě nejlepší film

• 27.1.2011  20:54

Podle mě docela povedená podíváná. Mohlo být více vtipných scén ale i tak skvělé. Hezká rodinná komedie,. Jack Black byl výborný a stejně jako v Noc v Muzeu skvělý nápad filmu. Váhál jsem mezi třemi a čtyřmi, ale dal bych 4*, bylo to dobré.

• 26.1.2011  21:24

Prostě film, kde jsi nejsme jistí až do poslední chvíle filmu. Nutí člověka přemýšlet a uvažovat. Skvělý Johnny Depp, příběh i film. Čtyři hvězdy, skvěle.

• 26.1.2011  21:19

Myslím si, že série Resident Evil nikdy neskončí. Tohoto dílu jsem se obávál, že už nebudou vědět jak diváka zaujmout, ale povedlo se. Stále je na co se dívat. Mě to docela bavilo, ale ve 3D je to prostě lepší.

• 26.1.2011  21:16

Na film jsem se dlouho nechtěl kouknou a když jsem se konečně podíval na film, nevěřil jsem vlastním očím. Film byl skvěle zábavný, smál jsem se od začátku do konce. Prostě komedie s pořádnou dávkou humoru.

• 26.1.2011  21:11
    Crazy Heart (2009)

Americké country to je pro mě slast. Když k tomu přidáme i příběh a skvělé hercké výkony tak vznikne velice povedený film jako je tento. Příběh byl dobrý vše okolo také. Byl jsem velice zpokojen. Skvělý film.

• 25.1.2011  20:41
    Dva týdny (2006)

Hezký příběh, bohužel smutný, ale popisující setkání čtyř sourozenců u smrtelné postele jejich matky. Hezky natočený příběh s dávkou humoru i smutných scén. Výborně zpracované i natočené. Dávám plný počet.

• 20.1.2011  22:45

Příběh pojednávající o problému, který muže potkat všechny, ale jen málo kdo, si začne užívat dobrodružství jak je ukázano v tomto filmu. Film byl výborný, co se týče obsazení tak příběhu a zpracování. Mužu doporučit!!!!!!!

• 20.1.2011  22:43

Adam Sandler, výborný herec, který vždy pozvedne film o laťku výš a Kevin James, který je také herec hodící se do komedii. Já tento film mám velmi rád poukazuje na riziko při práci Hasiče. Film s dobrým nápadem, skvělým scénářem a výborným obsazením.

• 20.1.2011  18:19
    Earth (TV film) (2007)

Skvělý seriál ukazující přírodu ze stránky, s které ji člověk ještě nikdy neviděl. Vynikající záběry a komentáře. Záběr s létajícími ptáky na začátku je nejužasnější.

• 20.1.2011  18:14
    Věřte nevěřte (TV seriál) (1997)

Seriál pohrávájící si s myslí člověka, je dobrý nápad. Je skvělé hádat, co skutečnost je a co není. Jonathan Frakes, který je od druhé série, je člověk na svém místě. Dokonalý seriál. Prostě skvělé !!!!!!

• 17.1.2011  18:03

Tento film jsem dostal jako dárek a přiznám se, že jsem neměl chuť si ho pustit, ale nakonec jsem si ho pustil a byl jsem velice nadšený. Film poukazuje na prostředí sportovního sázení. K výbornému filmu, plného dobrých scén, přispívá ještě skvělý Al Pacino.. Podle mně je film skvěle natočení. Člověk se u něj nenudí. Já osobně byl spokojený. Mohu doporučit.