easaque

okres Chrudim
homo homo sapiens

<< předchozí 1 2 3 4 17 33 49 65
    • 15.1.2018  12:41

+3* zkouknul jsem tři krátké filmy, které zobrazují zásadní události mezi oběma filmy, díky nimž je lépe pochopitelný děj v tom nejnovějším Blade Runneru 2049. Kvalitativně jsou všechny na slušné úrovni a sami o sobě smysl nemají, takže pokud chcete být v obraze, tak si je přehrejte ve správném pořadí - tento z roku 2048 najdete v češtině třeba tady. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 1 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 1 /// ART: 0 /// STYL: 2 /// CASTING: 2 (3*MAX) ]

• 15.1.2018  12:40

+3* zkouknul jsem tři krátké filmy, které zobrazují zásadní události mezi oběma filmy, díky nimž je lépe pochopitelný děj v tom nejnovějším Blade Runneru 2049. Kvalitativně jsou všechny na slušné úrovni a sami o sobě smysl nemají, takže pokud chcete být v obraze, tak si je přehrejte ve správném pořadí - tento z roku 2036 najdete v češtině třeba tady. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 1 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 1 /// ART: 0 /// STYL: 2 /// CASTING: 2 (3*MAX) ]

• 15.1.2018  12:39

+3* zkouknul jsem tři krátké filmy, které zobrazují zásadní události mezi oběma filmy, díky nimž je lépe pochopitelný děj v tom nejnovějším Blade Runneru 2049. Kvalitativně jsou všechny na slušné úrovni a sami o sobě smysl nemají, takže pokud chcete být v obraze, tak si je přehrejte ve správném pořadí - tento z roku 2022 najdete v češtině třeba tady. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 1 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 2 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 1 /// ART: 0 /// STYL: 2 /// CASTING: 2 (3*MAX) ]

• 15.1.2018  11:48

3* stejně jako původní Blade Runner, tak mě nijak zvlášť neoslovilo ani jeho pokračování. Přisuzuji to hlavně tomu, že žánru kyberpunku moc neholduju a tenhle přetechnizovaný svět plný lidí a replikantů je mi poněkud vzdálený. Na druhou stranu musím uznat, že tohle sci-fi je zajímavě natočeno, příběh působí intelektuálně a dokonce i filozoficky a tak nejspíš to nebude pravý film pro běžné popcornové publikum, které se těší hlavně na honičky a střílečky. Svým utahaným dějem mě dokonce při prvním sledování uspal, takže bylo nutné ho dokoukat až na druhý den. Nelituju toho, že jsem ho viděl a tak si tři hvězdičky určitě zaslouží. [ PŘÍBĚH: 2 /// SMYSL: 1 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 1 /// ART: 1 /// STYL: 2 /// CASTING: 1 (3*MAX) ]

• 15.1.2018  11:26

4* kdyby jen Češi dokázali natočit taková dramata jako Poláci, tak by se na ty naše filmy dalo dívat a nemít z nich jen blbou náladu a depku. I když je to existenciální drama v hlavních rolích s poněkud vyšinutými asociálními charaktery, jak už to u umělců bývá, tak jejich životy dokázal režisér zobrazit objektivně a zároveň s nadhledem. Jsme tu svědky vývoje jedné rodiny v průběhu jednoho čtvrtstoletí podle skutečného příběhu. Zajímavé je, že film ignoruje politické změny, a ty se tam vůbec neprojeví. Stejně se nemění ani charaktery členů rodiny a i přes mnohé komplikace drží rodina pohromadě. Vyzdvihnout musím také práci kameramana i maskérů. Čtyři hvězdičky si tohle těžké drama zaslouží a určitě doporučuji vyzrálejším divákům. [ PŘÍBĚH: 2 /// SMYSL: 1 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 1+ /// ART: 1 /// STYL: 2 /// CASTING: 2 (3*MAX) ]

• 12.1.2018  20:15

1* bohužel jsem si až po přehrání uvědomil, že jde o kousek od plastelínové krále hororu a výsledek mu je podobný. Tak se nemůžete divit moji nízké známce a jinak vyznavači krváků si nejspíš užijí a zkuste třeba zkouknout tady. [ PŘÍBĚH: X /// SMYSL: X /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 0 /// NÁLADA: X /// ART: 0 /// STYL: 0 /// CASTING: X (3*MAX) ]

• 12.1.2018  19:44
    Lovefield (2008)

3* Tento kraťas má slušnou atmosféru i zajímavý nápad, i když už od začátku jsem tušil, že vše bude jinak, takže mě moc nepřekvapil a dávám průměrnou známku. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 1 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 1 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ]

• 11.1.2018  16:43

-4* v době vzniku jsem byl jím docela okouzlen, ale to bylo ještě asi takové mladické poblouznění. Film mi přišel nápaditý, hezky to vypadalo a zaujali mě herecké výkony zúčastněných především té rozmazlené dívenky. Možná kdybych ho shlédl teď, tak bych musel ještě dolů ... to nevím, uvidíme třeba na něj časem narazím v televizi, i když filmy s reklamami mě nebaví a tohle na České televizi asi už dávat nebudou jak je to už profláknutý film. Tak zatím ještě 4 hvězdičky z nostalgických vzpomínek. [ PŘÍBĚH: 2 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 3 /// TEMPO: 2 /// ORIGINALITA: 3 /// NÁLADA: 1+/// ART: 0 /// STYL: 2 /// CASTING: 2 (3*MAX) ]

• 11.1.2018  16:26
    Sedm (1995)

-4* moje hodnocení je takový kompromis mezi oslavnými fanoušky a těmi, kteří s odstupem času nevidí na filmu výrazné kvality. Komentář je ze vzpomínek a ve své době to byl určitě kult a asi zůstal, protože sám předznamenal nástup podobných thrillerů a hororů se zvrácenými vrahy a ty jsou už opravdu nechutné. U tohoto je ještě nějaký příběh a kriminální vyšetřování je prioritní. Podobné filmy sice moc nemusím, ale uznávám že měl slušnou atmosféru a tak si ještě mé čtyři hvězdičky zaslouží. [ PŘÍBĚH: 2 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 3 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 3 /// NÁLADA: 0 /// ART: 0 /// STYL: 2 /// CASTING: 2 (3*MAX) ]

• 10.1.2018  20:13

4* ze vzpomínek skládám i tento komentář. Je to ve své podstatě milý a citlivý film o rodinných vztazích na přelomu pádu berlínské zdi. Na vyšší level ho u mě vytahuje hpředevším soundtrack, který patří u nás doma k často přehrávaným. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 1 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 1+ /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ]

• 10.1.2018  19:49

-5* ano i já budu patřit do skupiny, co film hodnotí ze sentimentality a píše komentář ze vzpomínek, protože jsem už velký a beru ho hlavně jako film o dětské fantazii. Dnes bych byl k němu rozhodně kritičtější, ale dítě nemá takové požadavky jako dospělý. Nepřišel mi, že by byl nějak závadný, tak proč ho shazovat. A snad i dnešní děti v době internetu by si ho mohli užít, i když jsou už zvyklé na víc akce a lepší triky. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 1 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 2 /// ORIGINALITA: 2 /// NÁLADA: 1+ /// ART: 0 /// STYL: 2 /// CASTING: 2 (3*MAX) ]

• 10.1.2018  19:38
    Haló, haló! (TV seriál) (1982)

-5* kdybych se nestyděl, tak bych zkopíroval komentář gudaulina, ale snad mám nějaký charakter ;-). Na první pohled téměř nekonečný humoristický seriál z druhé světové války, na který se dá dívat dokolečka a epizody na sebe nijak pevně nenavazují. Situační humor je skvělý a dělá si legraci snad ze všech zúčastněných národů. Takže je jasné, že patřím mezi jeho příznivce. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 1 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 2 /// ORIGINALITA: 2 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 2 (3*MAX) ]

• 10.1.2018  19:28

-4* vysoké oblíbenosti filmu se nedivím, protože britská královská rodina je stále populární a boj s vlastním hendikepem se líbí taky. A když se to dá dohromady a nesklouzne to až do velké sentimentality, tak ani já jsem neodolal mu dát své 4 hvězdičky. Nemá cenu se o tomto typickém oskarovém filmu extra vypisovat, protože ho většina viděla a můj komentář mezi těmi tisícemi tady zapadne;-). Tak se ještě trošku zakoktám nakonec BLA BLA BLA ...;-) [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 1 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 2 /// NÁLADA: 1 /// ART: 0 /// STYL: 2 /// CASTING: 2 (3*MAX) ]

• 10.1.2018  19:09

+3* tahle lehčí francouzská komedie těží z popularity filmů, kde se snaží hlavní hrdina využít svůj talent a dostat se na lepší školu, vyhrát soutěž nebo jinak dostat do povědomí. Takových je spousta a všechny bývají skoro jako přes kopírák. Tady se ho autoři pokusili osvěžit poutem zodpovědnosti ke své hluchoněmé rodině. Z nich vyplývá spoustu vtipných situací a příběh rozhodně nenudí. Herecky i filmařsky je to na dobré úrovni, takže jsem se rozhodoval jen mezi 3 a 4 hvězdičkami. A naštěstí má tady dost vysoké hodnocení, tak není důvod přehánět a doporučuji, když máte chuť na něco odlehčeného. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 1 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 2 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 2 (3*MAX) ]

• 8.1.2018  13:38
    Zdaleka (2015)

1* k tomuto dílu musím být hodně kritický a vlastně nechápu jak mohlo něco takového dostat cenu na festivalu. Už samotná kamera je podivná a často se soustřeďuje na věci mimo obraz a divák si má nejspíš domýšlet. To bych ještě bral, ale příběh mi přijde už hodně ujetý a vůbec nechápu motivace v chování obou hlavních představitelů. Takže pokud si troufnete na tento film, tak se připravte na těžkou a drsnou atmosféru - pro středoevropana určitě, minimalistické artové provedení a buď vypnete mozek, nebo se Vám bude vybavovat jen samé PROČ..., na které mi nikdo nejspíš neodpoví. A buhví jestli by mu rozuměli samotní venezuelané ;-) [ PŘÍBĚH: 2 /// SMYSL: X /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 0 /// ORIGINALITA: 2 /// NÁLADA: 0 /// ART: 2 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ]

• 7.1.2018  17:30
    Katedrály (2013)

+4* neskutečné působivé záběry totálně vylidněného města, které se v Čině staví zejména pro investice. Tomuto dokumentárnímu kraťasu přidává na atmosféře i výstižný komentář. S mou angličtinou by se hodil spíš překlad, ale i to co jsem pochotil je rozhodně na 4 hvězdičky. PS: pokud někdo narazíte na dokument v češtině, tak mě prosím informujte ... předem děkuji;-) [ PŘÍBĚH: X /// SMYSL: 3 /// ATMOSFÉRA: 3 /// TEMPO: 0 /// ORIGINALITA: 2 /// NÁLADA: 1 /// ART: 2 /// STYL: 2 /// CASTING: X (3*MAX) ]

• 7.1.2018  16:17
    X+Y (2014)

4* poněkud intelektuální drama, u které se nemusím stydět, že valné většině matematických výrazů nerozumím a asi to bude stejné i u Vás :-). Filmy o autistech jsou docela populární, ale tento je trošku jiný a není tak podbízivý a neveze se na vlně sentimentality. Docela citlivě ukazuje jak to mají hlavně těžké rodiče a lidi, co s nimi pracují. Je natočený s nadhledem, takže se najdou i humornější situace. Pro mě to byl dobrý tip a koho zaujalo dané téma, tak můžu doporučit. [ PŘÍBĚH: 2 /// SMYSL: 2 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 2 /// NÁLADA: 1+ /// ART: 1 /// STYL: 1 /// CASTING: 2 (3*MAX) ]

• 7.1.2018  15:37
    Lady Macbeth (2016)

4* Sice jsem se díky zdejšímu hodnocení obával kvalit filmu, ale po prvních minutách jsem byl vtažen do děje, kde se mladá cílevědomá Katherine snaží vydobít své místo na slunci. Vypjatou atmosféru si drama udržuje až do konce a já můžu s potěšením dát 4 hvězdičky. Někteří diváci filmu vyčítají nepřesvědčivý vývoj hlavní hrdinky, ale na mě to tak vůbec nepůsobilo. Vyzdvihnout musím vysokou estetickou stránku filmu a skoro každý výjev se tvářil jako ze starých obrazů. Casting se taky moc povedl, tak nezbývá než doporučit dále. PS: byl jsem docela překvapen, že kniha která byla předlohou, byla už vícekrát filmařsky zpracována. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 1 /// ATMOSFÉRA: 3 /// TEMPO: 0 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 0 /// ART: 1 /// STYL: 3 /// CASTING: 2 (3*MAX) ]

• 7.1.2018  15:13
    Maudie (2016)

4* Tenhle milý a pozitivně laděný film jsem si s radostí pustil a musím říct, že uspokojil. Sice příběhem nijak vyjímečný film, ale je ze života a když si lidé pomáhají a moc od druhého nežádají, tak je to vždycky dobře. K vyššímu hodnocení napomáhají i kvalitní herecké výkony a kvalitní stylizace. Ve výsledku je to takový malý komorní artový film, který by mohl potěšit vyznavače pomalých a poklidných snímků. A jen tak mimochodem: kdysi jsem viděl podobně laděný film o naivním malíři z Polska - Můj Nikifor, kdyby někoho zajímalo toto téma. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 1 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 0 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 1 /// ART: 1 /// STYL: 2 /// CASTING: 2 (3*MAX) ]

• 7.1.2018  15:02
    Můj Nikifor (2004)

-3* tento film o naivním malíři Nikforovi jsem viděl už hodně dávno a moc si z něho nepamatuju, ale vzpomněl jsem si na něj v souvislosti s filmem Maudie, který je na podobné téma. Jediné co se mi vybavuje, že byl docela milý a měl zajímavou hudební stránku a malíře hrála žena ;-). [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 1 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 0 /// ORIGINALITA: 0 /// NÁLADA: 0AB /// ART: 1 /// STYL: 2 /// CASTING: 1 (3*MAX) ]

• 7.1.2018  14:45

-3* na to, že se jedná o standardní hollywoodskou komedii, která je provedením stejná jako tisíce jiných a nevyhne se spousty klišé ani patosu na konci, tak byl příběh milý a docela nápaditý. Zdejší obsah říká vše, tak je zbytečné se rozepisovat. Sice je to taková úzkoprofilovka, ale nebál bych se ji zařadit i do televize na sobotní či nedš [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 1 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 2 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ]

• 7.1.2018  14:37

-3* úplně standardní Startrekovský kousek, u kterého nic zvlášť nepřekvapí. Atmosféra je sice napjatá jako vždycky, ale k čemu, když víte jak to zase skončí, takže ke konci trošku utahaná nuda :-) Fanoušky potěší a ostatní snad moc nezklame. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 1 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 2 /// ORIGINALITA: 0 /// NÁLADA: 1 /// ART: 0 /// STYL: 2 /// CASTING: 1 (3*MAX) ]

• 5.1.2018  00:11

+3* tohle americké psychodrama přináší spoustu otázek a díky nimž udržuje po celou dobu napjatou atmosféru. Příběh pomalu plyne a flashbackově nás seznamuje se všemi protagonisty a vztahy mezi nimi. Jestli se dostane i na odpověď proč Leland spáchal vraždu to neprozradím, ale film donutí k zamyšlení především o upřímnosti a otevřenosti mezi lidmi. Ke 4 hvězdičkám to u mě zatím nedosáhl, ale je zajímavý a třeba budu mít ještě někdy náladu na zopakování. [ PŘÍBĚH: 2 /// SMYSL: 2 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 0 /// ORIGINALITA: 2 /// NÁLADA: 1 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 2 (3*MAX) ]

• 4.1.2018  23:46

-3* po úspěchu režisérova filmu Psí poslání jsem se rozhodl zkouknout i jeho starší film, který tu vévodí v obou TOP300. Očekával jsem nějaký doják, když je tak úspěšný a taky že jo. V tomto však chyběl nějaký zajímavý nosný příběh a je jen o vytváření pouta mezi psem a jeho pánem, a to snad všichni vědí, že psi věrní jsou. Sice ne každý jako Hači, ale asi to k úspěchu filmu stačilo. Pro mě je to dost málo a víc než 3 hvězdy nedostane - navíc když se jedná jen o remake. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 1 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 0 /// NÁLADA: 1 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ]

• 4.1.2018  19:51

3* Na jednu stranu má film velmi příjemnou estetickou stylizaci a atmosféru, ale na druhou zase podivně stavěný příběh, který mi na věrohodnosti moc nepřidává ... ale je fakt, že nevím jak to chodí v bohatých židovských rodinách ;-). Příběhy první lásky bývají často podivné a tento je jeden z nich. Podle zdejšího aktuálního hodnocení (84%) jsem očekával víc, ale zas tak velké zklamání to nebylo a tři hvězdičky jsou taky hezké. Jen malé upozornění na závěr - tento film není určen pro heterosexuální většinu! :-) [ PŘÍBĚH: 2 /// SMYSL: 1 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 0 /// ORIGINALITA: 2 /// NÁLADA: 1 /// ART: 1 /// STYL: 2 /// CASTING: 2 (3*MAX) ]

• 4.1.2018  19:32

-2* Tak mám za sebou tuhle novou disneyovku a těžký úkol před sebou ji zrecenzovat. Na jednu stranu je to krásně zpracované, úchvatná animace, spousta barviček a usměvavých lidiček či živých věciček. Na tu druhou však je infantilní příběh, který má k pohádce dost daleko. Spíš mi to přijde jako muzikálová fraška, v které je nuceně zakomponován multikulturalismus, emancipace žen, boj za práva menšin a bůhví co ještě. Dlouho jsem přemítal jestli si zaslouží dvě nebo jen jednu hvězdičku, ale věřím že i vyšší hodnocení odradí případné pokušitele, kteří patří do okruhu mých spřízněných duší ;-) [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 0 /// NÁLADA: 1+ /// ART: 0 /// STYL: 3 /// CASTING: 2 (3*MAX) ]

• 3.1.2018  21:17
    Domovoj (2017)

-4* při vyhledávání nejlepších českých pohádek tady na CSFD na mě vypadl tento podivný titul s 80%? Sice to na první pohled působí jako milá pohádka, ale dětem to rozhodně nepouštějte, nebo by z tohoto kraťasu měli strašidelný sny. Tento vskutku horor je však tak mile natočen, že jsem mu za jeho originalitu dal 4 hvězdičky. Najde te ho na Streamu, takže volně k přehrání, ale nedoporučuji před spaním ;-). [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 3 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 3 /// NÁLADA: 0:-) /// ART: 0 /// STYL: 2 /// CASTING: 1 (3*MAX) ]

• 3.1.2018  21:04

odpad Na zhodnocení tohoto paskvilu mě stačila čtvrthodinka a možná bych po delším sledování přišel k nějaké újmě a nebo k průjmu ;-). Ani si to netroufám s něčím srovnávat, protože už samo o sobě to nefunguje. Herecké obsazení sice kvalitní, ale nejsou kompatibilní a na vzájemné vztahy si jen hrají. Ale to asi nejde, když scénář nestojí za nic. Zbytečně to rozmazávat a zkuste jen na vlastní nebezpečí .... já se Vás snažil varovat! :-) [ PŘÍBĚH: 0 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 0 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 0 (3*MAX) ]

• 3.1.2018  20:48

2* i když nemám většinou dobré zkušenosti s filmy se Simonem Peggem, tak jsem neodolal pokušení se dozvědět, co si myslí o štěstí ;-). Tahle roadmovie za jeho hledáním není nijak zvlášť originální a kupodivu ani humorná, což je asi na komedii chyba. Podobných nespokojených lidí se svým životem je asi spousty, ale pochybuji, že tento film nějakému divákovi otevře oči, ale asi zase tak velké ambice neměl. Pro mě to byla ztráta času, ale aspoň 2 hvězdy si zaslouží. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 1 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 1+ /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ]

• 3.1.2018  19:55
    Marie Terezie (TV film) (2017)

-3* tahle televizní rakousko-uherská koprodukce v mých očích nedopadla tak špatně jak ji mnozí popisují a beru ji jako vkusný vhled do dospívání a vladaření první císařovny Marie Terezie pro nejširší publikum. Tím pádem se bulváru vyhnout nešlo a nikdo snad nemohl čekat od dvoudílné dramatizace života bůhvíjakou životopisnou přesnost. Casting mi nijak zvlášť nevadil, dobová stylizace mi přišla velmi slušná a scénář normální. Druhá část mě bavila víc, protože v ní bylo mé oblíbené politikaření. Slabší tři hvězdičky dávám hlavně že nebyly zfilmovány i další životní události císařovny a tím pádem na mě působí film nekompaktně. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 1 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 1+ /// ART: 0 /// STYL: 2 /// CASTING: 1 (3*MAX) ]

<< předchozí 1 2 3 4 17 33 49 65