Remivsremi

okres Mělník

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
    • 21.6.2018  09:22

Dobrá blockbusterová jednohubka, ke které ale nebudete mít potřebu se vracet. Film je od začátku do konce jasně nalajnovaný a nepřinese vám téměř žádné překvapení. Blbnutí v Oasis je zábavné, vyhledávání easter eggů chvilku baví, ale s přibývajícím časem mě to docela omrzelo. Film, který si dokáže užít celá rodina. 60%

• 18.5.2018  18:11

Nabírá to na intenzitě. Bál jsem se druhé sezóny, ale již druhá epizoda ospravedlňuje její vznik. Tohle zajde hodně daleko.

• 18.5.2018  17:08

Velmi depresivní začátek. Máte ten divný pocit, že se bude ubližovat nejen psychicky, ale i fyzicky. Rozhodně ne všichni to dotáhnout do konce a definitivně začnete zpochybňovat události první sezóny.

• 17.5.2018  09:13
    Deadpool 2 (2018)

DP2 je mnohem brutálnější, morbidnější a ujetejší. Přibývá usekaných, rozdrcených, pohmožněných, spálených a utržených končetin. Vtípky i tentokrát fungují, ikdyž jsem z nich měl někdy pocit, že už jsou malinko nucený. To se dá v klidu přejít. Nové přírustky do rodiny se povedly. Cable a Domino hodně bavili, (Josh Brolin se tímto stává komiksovou modlou) a v dobrém světlé se představili i ostatní. Problém jsem měl s příběhem. Zatímco jednička byla precizní krasojízdou, pokračování občas působilo neohrabaně. Nebyla tam ta lehkost. Nepřišel progres jako v případě druhého Spider-mana či druhých X-menů. Spíše do připomínalo druhé Avengers a Iron mana. Rozhodně se chci na film ještě podívat, ale více z pocitu povinnosti než nějakého bujarého nadšení. Hodnocení se u mě nyní pocitově pohybuje mezi 60-70%.

• 5.5.2018  10:04

Velmi průměrný začátek, kde se pořádně nic nestane a rozhodně si nějak neoblíbite hlavní aktéry. Poslední scéna přináší naději na zvrat, ale zatím jsem spíše pesimistický. 50%

• 4.5.2018  12:22
    Batman Ninja (2018)

Očekával jsem odvážný, temný a drsný samurajský příběh a dostal podivně slepenou bezpáteřní verzi strážců vesmíru. Už jsem dlouho nebyl takto naštvaný na nějaký animák. Nic zde nefunguje a film vyzní jako naprostá fraška. 20%

• 4.5.2018  10:00
    12 Strong (2018)

Velký válečný film, kterému by více slušeli praktické triky (zejména nějaká ta kapka falešné krve, ty digitální cákance pořád vypadají směšně a nepatřičně). Jinak z toho snímek vyšel velice zdarně. Samozřejmě se dočkáte klasického am. patriotismu a vzletných keců o demokracii atd. Přesto to bylo v únosné míře. Příběh s postavami dokázal aspoň nějak pracovat, přinesl napětí i občasný odlehčený humor a co je nejdůležitější, dodal slušnou válečnou akci. Za mě spokojenost. 70%

• 4.5.2018  09:54

Pro mě dost příjemné překvapení. Poslední Marvel sólovky již začali upadat do otravné repetitivnosti a podávali vám skoro stále dokola ten samý origin příběh. Zde samozřejmě najdete také spoutu pobodných styčných bodů, avšak u Panthera fungují zaručeně. Film má zajímavé postavy (Andy Serkis aka Ulysses Klaue si získal všechny svoje scény) a vydařené akční momenty. Vše je zabaleno v líbivém kabátku spolu s funkčním příběhem. BP je další zábavný počin, a rozhodně si ho raději pustím než kupříkladu druhé GotG či Doctora Strange. 70%

• 27.4.2018  09:31

Třetí Avengers se svých pojetím hodně přiblížili klasickým Star Wars. Pořád se skáče z jednoho místa na druhé, máte tady ohromné kvantum postav a tvůrci se každému snaží vytvořit asoň pár sekund na plátně. Světe div se, ono to funguje. Film těží zejména z Thanose. Je to opravdu ten padouch, na kterého se čekalo celou dobu. Je dostatečně prokreslený, má skutečný plán a motivaci, což vám umožní ho pochopit. Humor, jak už mnoho lidí zmínilo, je hit or miss. Největší problémy jsem měl se Star-Lordem. Už v druhým GotG se mi každou minutou protivil víc a víc, po tomto snímku mu nemůžu přijít na jméno. Byl otravnější než baby Groot, radoby macho idiot a těmi nejhoršímí a nejtrapnějšími rádoby fórky. Zuřil jsem. Oproti tomu takový Drax neměl slabší chvilku. Abych to zakončil. Avengers: Infinity War jsou výborným blockbusterem, ale nic víc. Což asi mnoho lidí stejně očekávalo. Pokud máte rádi tento svět,. musíte film vidět v kině. Zbytek ho může s klidem vynechat. 80% PS: I po druhém zhlédnutí jsem odcházel spokojený. Výborná práce Marvel.

• 10.3.2018  23:16

Casting se zde vydařil a herci si mezi sebou výborně sedli. Zbytek ale nestojí příliš za zmínku. Občas se objeví vydařený gag, ale jako celek film převážnou dobu nudí. Vše je monotónní, bez jiskry a zásadnějšího momentu. Měl jsem problém film dokoukat, neboť již od poloviny mi těžkla víčka a já se s velkým sebezapřením snažil neusnout. Raději si dám další opáčko IT Crowd. 40%

• 10.3.2018  13:03
    Tvář vody (2017)

Jednoduchý, ale precizně odvyprávěný příběh o lásce, lidské povaze a osamělosti. Je zde i velký počet explicitních scén, které jsem před zhlédnutím nečekal. Nezjišťoval jsem si rating a ve výsledku to beru jako pozitivum. Herci odvedli slušný kus práce, Michael Shannon je jako vždy excelentní padouch (moc bych si přál vidět film, kde by se po jeho boku objevili Michael Emerson a Robert Knepper, jen z té představi mi běhá husina po těle). FIlm jsem si užil a klidně si ho s chutí pustím znovu. 70%

• 6.2.2018  10:14

Kromě věci, které si přímo týkají Monstra, stojí Paradox za zlámanou greši. Nevýrazné, nudné, otravné, bez jakéhokoliv napětí. Herci nemají co hrát. Nemají motivaci. Vše zobrazené je vám u zadku. Na hony vzdálen kvalitám předchozích snímků z rodiny Cloverfield. 40%

• 3.2.2018  11:31

Velmi kvalitní rozjezd, který na diváka sype informace jak na běžícím pásu. Zatím se ve všech pojmech spíše ztracím, ale je zde cítit obrovský potenciál. Doufám jenom, že to Netflix nepotopí podobně jako jejich scifárnu Bright. 80%

• 1.2.2018  18:59

Milý rom-com snímek s hromadou dobrých a vtipných herců. Chemie mezi hlavními postavami funguje, a to je nejdůležitejší fakt v tomto žánru. 70%

• 1.2.2018  18:48

Pro všechny přepracované kancelářské lidi, kteří si přejí udělat něco svým "oblíbeným" kolegům. FIlm má tempo, hezký utíká a dokáže pobavit. 70%

• 24.1.2018  19:02

Kruté a drsné zakončení, které mě však nějak neoslovilo, ať už se hudební doprovod snažil sebevíc. Celkově celá minisérie za 70%.

• 24.1.2018  19:01

Přidalo se malinko na tempu, ale k udělení většího hodnocení mě brzdí až příliš jednoduchá dějová skladba. Dá se to samozřejmě bez větších problémů užít, ale pouze jako jednohubku. 70%

• 24.1.2018  19:00

Výborná dobová atmosféra, skvělé kostýmy, ale docela přímočarý a zdlouhavý rozjezd. Přesto je tady stále cítit potenciál pro zlepšení. 70%

• 24.1.2018  18:57
    Fanoušci (2009)

Geekovina od začátku do konce.

• 24.1.2018  18:56
    Sisters (2015)

Vliv Amy a Tiny je v této komedii cítit v každé vteřině, a to je jen dobře. Obě se do toho dokážou opřít s vervou, občas možná jdou až za čáru, ale nikdy ji nepřekročí do neúnosných mezí. 70%

• 24.1.2018  18:40

Celá první řada si udržela kvalitu a neskutečné tempo. Historické postavy jsou představeny jako opravdoví lidé. Bez zbytečného přikrášlení. Citíte tu tíhu a břímě nesoucí společně s korunou. Výborný zážitek.

• 24.1.2018  18:39

Překrasné a zároveň smutné rozloučení s kariérou muže, jehož si bude Spojené království připomínat po generace. 90%

• 24.1.2018  18:31

Epizoda doslova napěchovaná obrovským množstvím aspektů a činností královských povinností. Připadalo mi to skoro jako dva díly. Nahuštěné až po okraj. Perfektně vybalancovaná hodina. 90%

• 24.1.2018  18:30

Claire umí dokonalý pokerface. 80%

• 24.1.2018  18:29

Scény mezi královnou a Churchillem jsou plné energie. Na jedné straně, jeden z nejslavnějších politiků, který celý život vykonával státní funkci, chce předat své nepřeberné zkušenosti nové panovnici s tím, aby sloužila zemi s co největšími kompetencemi. Na druhé straně, nezkušená, přesto horlivá a jak se zdá, vhodná královna, která veškeré informace musí teprve vstřebat a sama se přesvědčit, jaké jsou pro ní ty nejvhodnější. 80%

• 24.1.2018  18:27

Tohle je zatím naprosto úchvatné. Nejvíce se mi chce vypíchnout hudební podkres. Dělá dokonalé to, co má. Vzbuzuje ve vás ty správné emoce, bravurně doplňuje video složku a prohlubuje celkový pocit ze seriálu. Je to práce té nejvyšší, elitní ligy. A to jsme teprve u druhé epizody. Jsem pohlcen. 90%

• 24.1.2018  18:25

Precizní, chytlavý, inteligentní začátek. 90%

• 24.1.2018  18:01

Výborný, pohlcující, tajemný a hutný. Pilot, který dokázal nalákat na zbytek sezóny a přitom toho tolik nevykecal. 90%

• 22.1.2018  16:08

Jako komedie nový Thor celkem funguje. Je tady obrovský přísun gagů a vtípků, ze kterého si dokážete něco vybrat a zasmát se tomu. Jako akční film je to tragédie bez nápadu, s obrovským množstvvím barviček a to je tak asi všechno. Podařilo se ji představit super novou postavu (Valkyrie) a najít vhodné místo pro Hulka. Kvalitativně je to na úrovni Antmana a Doctora Strange, tedy 50%. Celkem zbytečný příspěvek do MCU.

• 15.1.2018  11:41
    matka! (2017)

Po celou dobu jsem se nedokázal naladit na stejnou vlnu jako tvůrce. Herecky se jedná o kvalitní dílo, to podání mi však spíše vadilo. I když člověk ví, co všechno ta alegorie znamená, musíte být velmi naklonění stylu Aronofského. 50%

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12