Remivsremi

okres Mělník

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 22.1.2018  16:08

Jako komedie nový Thor celkem funguje. Je tady obrovský přísun gagů a vtípků, ze kterého si dokážete něco vybrat a zasmát se tomu. Jako akční film je to tragédie bez nápadu, s obrovským množstvvím barviček a to je tak asi všechno. Podařilo se ji představit super novou postavu (Valkyrie) a najít vhodné místo pro Hulka. Kvalitativně je to na úrovni Antmana a Doctora Strange, tedy 50%. Celkem zbytečný příspěvek do MCU.

• 15.1.2018  11:41
    matka! (2017)

Po celou dobu jsem se nedokázal naladit na stejnou vlnu jako tvůrce. Herecky se jedná o kvalitní dílo, to podání mi však spíše vadilo. I když člověk ví, co všechno ta alegorie znamená, musíte být velmi naklonění stylu Aronofského. 50%

• 15.1.2018  10:55

Milé, dobře zahrané a uvěřitelné. Velmi vydařená teen komedie, s herci v hlavních rolích, kteří si neskutečně sedli. 70%

• 10.1.2018  12:34

Precizně podané válečné drama, kde má svou pravdu každá strana a ve výsledku budou vinu muset nést na svých bedrech všichni. Není to hektická akce ala Ryan, ale napětí si tu stejně užijete dosyta.

• 10.1.2018  10:11
    Lady Bird (2017)

Tak další film, u kterého nedokážu pochopit tu zahraniční onanii nad bezchybností. Lady Bird je obyčejní příběh o dospívání, rebelii proti rodičům, sebepoznávání atd. Zkrátka další variace běžného coming of age snímku. Není tady nic inovativního, výjimečného, exkluzivního. Je to fajn, ale hlavní postavu jsem si neoblíbil.

• 10.1.2018  09:33

Film si vás získá zejména výborně zvoleným castingem. Herci do toho dávají všechno a na výsledku je to pak neskutečně znát. Přidejte k tomu fungující scénář, dobře zvládnutou kameru a dostane příběh, který vás osloví. 80%

• 30.12.2017  16:09

Skvělé pokračování kultovního scifi. Atmosféra vás zcela pohltí a ty dvě a půl hodiny utečou jako voda. Jde o výborně odvyprávěný příběh s nádherným vizuálem. Fanoušek scifi prostě musí zaplesat. 80%

• 25.12.2017  22:58
    Uteč (2017)

Film, který po celou dobu drží svou jedinečnou identitu. Takto vypadá projekt, jehož otězě drží člověk s jasnou vizí a žadný kravaťácký blbeček ze studia mu nekecá do každého rozhodnutí. Vybudovaná atmosféra funguje parádně. Dostaví se překvapující momenty a závěr mě vyloženě potěšil a v jednu chvílí i dost vyděsil (ten pekelný úsměv Allison Williams jen tak z hlavy nevymažu). Get Out si zaslouží vaší pozornost a byla by velká škoda snímek minout. 80%

• 24.12.2017  23:08

Wow, tak tohle bylo zoufalé, mdlé a hloupoučké. Jako jedná z těch opravdu horších epizod seriálů z produkce CW. JL se nedá ani doporučit jako akční jednohubka, páč ta převážně nestojí ani za zlámanou grešli. Herci neví co mají dělat, "příběh" je esencí všech klišé a navíc to i vypadá dost špatně. Snímek opravdu nemá absolutně nic, co by vám nabídl. Pokud neproběhne restart DCEU, WB budou dál a dál utápět peníze v hlučné slátanině a to by mě neskutečně mrzelo.

• 24.12.2017  16:04
    To (2017)

První polovinu film diváka jen tak oťukává a předvádí, co si může dovolit. Až druhá polovina za to vezme pořádně a šílenství s klaunem se rozjede naplno. Je to efektní, krvavé a polhcující. Mladí herci odvádí pořádný kus práce, ale i tak nejsem z výsledku na větvi. Snímek si určitě pusťte, pokud hltáte Stranger Things. 70%

• 23.12.2017  10:40
    Bright (2017)

Jednoduchý ale zajímavý příběh je ubit nezvládnutým scénářem a chaotickým přístupem. Někdo si načrtl pár momentů ale jaksi pozapomněl na posloupnost a návaznost. Proto se hrdinové brodí z jedno místa na druhé, ani přitom nikdo neví, jak se tam mohli dostat či ocitnout. Je to škoda, protože v tom stále vidíte ten potenciál, na který se prostě vykašlalo. Mít to v ruce šikovnější pisálek, věřím, že by z toho Ayer vytřískal novou hvězdičku Netflixu. Takto se z toho stal druhý Sabotage. 40%

• 2.12.2017  15:20
    Bitva o Gallipoli (TV seriál) (2015)

Zkratkovité a nepřesvědčivé. Dva díly byly pro tuto látku málo a tak v mnoha momentech děj působí uspěchavě, nekonzistentně a nudně. Raději vyzkoušejte sedmidílnou sérii Gallipoli ze stejného roku. Budete mnohem spokojenější. 50%

• 2.12.2017  14:13
    Our World War (TV seriál) (2014)

Velmi osobní přístup ke třem událostem první světové války z britského pohledu. Každá epizoda vám přestaví malou skupinku vojáků a jejich pohled na válečné usilí. Působí to dost přesvědčivě, líbili se mi i dokumentární vsuvky, které dokázaly ještě více prohloubit divácký vjem. Minisérii si užijí také hráči Battlefieldu 1. Projekt můžu vřelé doporučit.

• 2.12.2017  11:29

Zatím se úvod páté řady snaží přesvědčit, že vikingové mají stále co řict svému divákovi. A činí tak úspěšně. Kromě Bjorna, se linky jednotlivých postav rozběhly naplno. Už jsou tam intriky, plány, připravy na velké bitvy. Neopomělo se ani na důležitý aspek seriálu, duchovno. Jedinou výtku mám pouze k nesourodému tempu a roztřištěné kontinuitě. Děj uhání překvapivě zběsilým tempem. Minulý rok se vyskytovaly místa, která už nebezpečně působila natahováním a ředěním látky. Nyní se naopak utíkalo dopředu někdy až příliš kvapně. Zejména linka Flokiho, přestože sama o sobě velice zdařila, ničila pospolitost ostatních. Chtělo to spíše udělat nějaký dvacetiminutový blok pouze jeho cestování a pak se naplno věnovat událostem v Anglii a Kattegatu. Jinak jsem ze začátku letošní řady nadmíru spokojen.

• 20.11.2017  18:03

A končí to klasicky netflixovsky. Dveře pro pokračování jsou otevřené dokořán a já pociťuju lehce nedotažené linky. Celkově se sólovka Punishera vydařila na výbornou. Neškodilo by, kdyby měla trochu méně epizod (ideál asi 9-10), některé linky byly podobně jako u IF natahovány až moc. Kočkování se zbytečně prodlužovalo. Co ale tato řada zvládla dokonale je prodát postavu Franka divákovi. Všechny jeho činy, vnitřní démoni, bolest kterou prožívá, se podařilo zakonponovat erz zaváhání. Jon svým výkonem upoutal veškerou pozornost. Je to jeho životní role a ten chlap ze sebe vydal vše. Těším se na další kapitolu. 80%

• 20.11.2017  17:55
    The Punisher - Home (E12) (epizoda) (2017)

Asi nejlepší ukázka toho, co Frank znamená a za čím si stojí. Každý má dostat, co si zaslouží. Jednoduchý kodex, nemožné provedení. Všichni okolo Punishera si začínají uvědomovat, jak funguje systém a že ne vždy je spravedlivý. Epizoda je také výbornou ukázkou jak emotivní tento příběh o osamělém mstiteli může být. Diváka veme až na hranu, kdy si možná řeknete, že některé věci jsou až příliš. Ale vidět tu fyzickou bolest je nutné. Pro mě nejlepší první sezóny.

• 20.11.2017  17:53

Punisher dělá to, co umí nejlépe. Zbavuje se škodné. 80%

• 20.11.2017  17:52

Různé perspektivy, hrátky s časovou linií, většina hráčů již vyložila své karty na stůl. Finále se blíží a bude mít dost účástníků. 70%

• 20.11.2017  17:50

Emoce pryštili ze všech stran. Skvělé zahrané a napětí by se dalo krájet. Výborná jízda. 90%

• 20.11.2017  17:49

Uff, toto bylo dost silné kafe. Spojenci jdou po sobě, nikdo si není ničím jistý. Každý kope za sebe a ulicemi teče krev. Ve velkém. Velmi emotivní epizoda. 90%

• 20.11.2017  17:47

Vyvijí se to moc dobře. Už se nemůžu dočkát výsledného zúčtování.

• 20.11.2017  17:46

Tuhle zradu jsem nechtěl. Jsem připravený na velká jatka v druhé půli sezóny. Punisher se pravděpodobně utrhne úplně z řetězů a nikdo mu to nemůže zazlívat. Semper Fi my ass. 70%

• 20.11.2017  17:45
    The Punisher - Gunner (E05) (epizoda) (2017)

Začíná se to pěkně komplikovat. Hlavní padouch bude ještě skrývat několik žolíků v rukávu.

• 20.11.2017  17:44

Punisher se v Americe stane velmi důležitým seriálem pro všechny veterány a lidi, kteří s nimi spolupracují. Je to velmi ožehavé téma, ale zrovna ve Státech se musí pprbírat a velkém. Zejménu kvůli obrovskému počtu nasazených lidí v jejich ozbrojených složkách. Jinak děj směřuje pomalu a s rozvahou vpřed. Věřím, že to dost lidem nebude sedět. Já si užívám herecké výkony i efektivní práce scénáře a připravuju se na velkou rybu, kterou na konci zobrazí. 80%

• 20.11.2017  17:42

Stejné jako epizoda Daredevil 2x03. Výslech, dva postoje, jeden cíl. Skvělé zakomponovali události v Afgánistánu, o kterých jsme slyšeli během soudu s Frankem. Tým může začít likvidovat vysoce postavené cíle.

• 18.11.2017  17:54

Jednotlivý hráči této krvavé a nebezpečné hry se postupně představují. Franková minulost se bude rozebírat, a to je jen dobře. 80%

• 18.11.2017  16:20
    The Punisher - 3 AM (E01) (epizoda) (2017)

Bál jsem se, že to dopadne jako LC nebo IF. Naštěstí byly mé obavy zbytečně. Punisher od první minuty šlape jako krasně seřízený mechanismus. Není to jen bezmyšlenkovité vraždění. Postava se prokresluje, jsou zobrazeny jeho muká a každodenní boj s pocitem, že přišel o všechny blízké. Samozřejmě dojde i na akci a ta je zvládnutá s nadhledem. Sečteno a podtrženo, Punisher jede na plné obrátky. S ničím se nepáře a dokáže se vám vrýt pod kůži. Mám stehně kladné pocity jako u Daredevila. 90%

• 28.10.2017  00:54

I druhá sezóna si zaslouží stejnou pozornost jako ta první. Tvůrčí tým nezklamal, herci mají mezi sebou ještě větší chemii než posledně. Celá mytologie okolo UD se krásně rozlostla a zejména vysvětliva věci z minulého roku. Přestože, stejně jako tomu bylo i u premiérové řady, to ke konci malinko škobrtalo, dá se dvojka hodnoti nadprůměrně. Výborná atmosféra, skvělý ansábl, kvalitní scénář a rozpoznatelný režisérský rukopis. Jasné doporučení pro každého, kdo dychtí po atraktivní podívané. Season 2 - 80%

• 27.10.2017  23:39

Samvěd, hrdina večera. Jinak zatím nejslabší část, zejména kvůli své předvídatelnosti a někdy až neuvěřitelné naivnosti. Tohle bych před koncem nečekal. 50%

• 27.10.2017  22:34

Falka a Potkani. Svět Stranger Things se nám pěkně rozrůstá a to je jen dobře.

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11