Remivsremi

okres Mělník

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 20.11.2017  18:03

A končí to klasicky netflixovsky. Dveře pro pokračování jsou otevřené dokořán a já pociťuju lehce nedotažené linky. Celkově se sólovka Punishera vydařila na výbornou. Neškodilo by, kdyby měla trochu méně epizod (ideál asi 9-10), některé linky byly podobně jako u IF natahovány až moc. Kočkování se zbytečně prodlužovalo. Co ale tato řada zvládla dokonale je prodát postavu Franka divákovi. Všechny jeho činy, vnitřní démoni, bolest kterou prožívá, se podařilo zakonponovat erz zaváhání. Jon svým výkonem upoutal veškerou pozornost. Je to jeho životní role a ten chlap ze sebe vydal vše. Těším se na další kapitolu. 80%

• 20.11.2017  17:55
    The Punisher - Home (E12) (epizoda) (2017)

Asi nejlepší ukázka toho, co Frank znamená a za čím si stojí. Každý má dostat, co si zaslouží. Jednoduchý kodex, nemožné provedení. Všichni okolo Punishera si začínají uvědomovat, jak funguje systém a že ne vždy je spravedlivý. Epizoda je také výbornou ukázkou jak emotivní tento příběh o osamělém mstiteli může být. Diváka veme až na hranu, kdy si možná řeknete, že některé věci jsou až příliš. Ale vidět tu fyzickou bolest je nutné. Pro mě nejlepší první sezóny.

• 20.11.2017  17:53

Punisher dělá to, co umí nejlépe. Zbavuje se škodné. 80%

• 20.11.2017  17:52

Různé perspektivy, hrátky s časovou linií, většina hráčů již vyložila své karty na stůl. Finále se blíží a bude mít dost účástníků. 70%

• 20.11.2017  17:50

Emoce pryštili ze všech stran. Skvělé zahrané a napětí by se dalo krájet. Výborná jízda. 90%

• 20.11.2017  17:49

Uff, toto bylo dost silné kafe. Spojenci jdou po sobě, nikdo si není ničím jistý. Každý kope za sebe a ulicemi teče krev. Ve velkém. Velmi emotivní epizoda. 90%

• 20.11.2017  17:47

Vyvijí se to moc dobře. Už se nemůžu dočkát výsledného zúčtování.

• 20.11.2017  17:46

Tuhle zradu jsem nechtěl. Jsem připravený na velká jatka v druhé půli sezóny. Punisher se pravděpodobně utrhne úplně z řetězů a nikdo mu to nemůže zazlívat. Semper Fi my ass. 70%

• 20.11.2017  17:45
    The Punisher - Gunner (E05) (epizoda) (2017)

Začíná se to pěkně komplikovat. Hlavní padouch bude ještě skrývat několik žolíků v rukávu.

• 20.11.2017  17:44

Punisher se v Americe stane velmi důležitým seriálem pro všechny veterány a lidi, kteří s nimi spolupracují. Je to velmi ožehavé téma, ale zrovna ve Státech se musí pprbírat a velkém. Zejménu kvůli obrovskému počtu nasazených lidí v jejich ozbrojených složkách. Jinak děj směřuje pomalu a s rozvahou vpřed. Věřím, že to dost lidem nebude sedět. Já si užívám herecké výkony i efektivní práce scénáře a připravuju se na velkou rybu, kterou na konci zobrazí. 80%

• 20.11.2017  17:42

Stejné jako epizoda Daredevil 2x03. Výslech, dva postoje, jeden cíl. Skvělé zakomponovali události v Afgánistánu, o kterých jsme slyšeli během soudu s Frankem. Tým může začít likvidovat vysoce postavené cíle.

• 18.11.2017  17:54

Jednotlivý hráči této krvavé a nebezpečné hry se postupně představují. Franková minulost se bude rozebírat, a to je jen dobře. 80%

• 18.11.2017  16:20
    The Punisher - 3 AM (E01) (epizoda) (2017)

Bál jsem se, že to dopadne jako LC nebo IF. Naštěstí byly mé obavy zbytečně. Punisher od první minuty šlape jako krasně seřízený mechanismus. Není to jen bezmyšlenkovité vraždění. Postava se prokresluje, jsou zobrazeny jeho muká a každodenní boj s pocitem, že přišel o všechny blízké. Samozřejmě dojde i na akci a ta je zvládnutá s nadhledem. Sečteno a podtrženo, Punisher jede na plné obrátky. S ničím se nepáře a dokáže se vám vrýt pod kůži. Mám stehně kladné pocity jako u Daredevila. 90%

• 28.10.2017  00:54

I druhá sezóna si zaslouží stejnou pozornost jako ta první. Tvůrčí tým nezklamal, herci mají mezi sebou ještě větší chemii než posledně. Celá mytologie okolo UD se krásně rozlostla a zejména vysvětliva věci z minulého roku. Přestože, stejně jako tomu bylo i u premiérové řady, to ke konci malinko škobrtalo, dá se dvojka hodnoti nadprůměrně. Výborná atmosféra, skvělý ansábl, kvalitní scénář a rozpoznatelný režisérský rukopis. Jasné doporučení pro každého, kdo dychtí po atraktivní podívané. Season 2 - 80%

• 27.10.2017  23:39

Samvěd, hrdina večera. Jinak zatím nejslabší část, zejména kvůli své předvídatelnosti a někdy až neuvěřitelné naivnosti. Tohle bych před koncem nečekal. 50%

• 27.10.2017  22:34

Falka a Potkani. Svět Stranger Things se nám pěkně rozrůstá a to je jen dobře.

• 27.10.2017  21:59

Bitva na dvou frontách a nepřítel se nevzdá lehce.

• 27.10.2017  21:06

Průběh epizody mě docela ukolébal, ale ten závěr se jim znovu povedl na výbornou. Celkem 80%

• 27.10.2017  19:58

Tempo o něco opadlo a děj se malinko rozdrobil, přesto díl udržel pozornost.

• 27.10.2017  18:30

Všichni zúčastnění do toho dávají maximum a na výsledku je to znát. Na konci husina.

• 27.10.2017  13:20

Výborně zakomponovány události po velkém finále jedné postavy. Celá epizoda mě udržela v napětí a jsem natěšený na další příval. Zatím to na mě působí ještě lépe než minulá sezóna.

• 27.10.2017  11:38

Lepší začátek jsme si snad ani nemohli přát. Úvod krásně navodil tajuplnou atmosféru, stihly se načrtnout některé linky, vizuální stránka je parádní a co je nejdůležitější, chemie mezi herci funguje stále na výbornou. 80%

• 1.10.2017  21:52
    40 let panic (2005)

Výborné postavy, skvělé a vtipné situace a parádní Steve Carell.

• 1.10.2017  08:08

Druhá epizoda je esence špatné filmařiny. Pokazilo se vše, co mohlo. Je to tak zoufalých čtyřicet minut, že se mi už od půlky chtělo brečet. Jako by nikdo nad ničím nepřemýšlel a prostě se zapnuly kamery a něco se točilo. Tento díl by měli přemítat všech studentům filmařiny jako odstrašující příklad.

• 1.10.2017  08:03

Po všech stránkách naprosto průměrný a nezáživný začátek.

• 28.9.2017  22:14

Obsahově žádné terno, ale postavy jsou milé a dokážou se vám vrýt pod kůži. Akorát to není rozhodně sitcom, ale spíše klasická vesmírná scifi s lehce humorných nádechem.

• 28.9.2017  22:12

Takový roztodivný mišmaš všehochutí. Trochu se paroduje, občas nostalgický přejímá. To se sebou nese dost záludností. Největším prohřeškem bylo pro mě zbytečně se utápění v klišé, které někdy příliš bylo do očí. Herci se jeví jako výborná castingová volba. Vzato kolem a kolem, Orville vzbuzuje více kladných pocitů a zaslouží si pozornost i v dalších dílech.

• 28.9.2017  20:02
    Young Sheldon - Pilot (E01) (epizoda) (2017)

Nakonec to dopadlo lépe než jsem očekával. Celkem vzato se jedná o průměrný pilot, ale docela rychlé utekl a nestačil mě unudit. Přesto očekávám, že dojde k rychlému vyčerpání tématu.

• 28.9.2017  14:56

Příběhově velmi jednoduché a ploché. Tom Holland je však pro roli zapálený. Přímo z něj číší ta radost, že si mohl střihnout oblíbeného metače pavučin. Pozitivně mě překvapil Keaton a jeho postava. Navíc měli s Tomem výbornou hereckou chemii, scény s nimi patřili k vrcholu filmu. Zbytek osazenstva byl tak nějak jen do počtu. Ve výsledku si více užijete postavy než děj, ten z hlavy vyšumí rychle. Návrat pavouka (alespoň na chvílí) do domovské stáje se nezapíše jako nějaký výrazný mezník a docela lehce se ztratí ve zbytku všech superhrdinů.

• 19.9.2017  00:21
    69. Emmy Awards (TV pořad) (2017)

Colbert to se svých klasickým vtipem zvládl ukočírovat, ale veškeré dění, kdy se nevyskytoval na obrazovce on, stálo za prd. Žádný pamětihodný moment se nekonal, šlo o dost suché předání jednotlivých scén. Kéž by někdo vytvořil pouze sestřih Stephenových výstupů, nic jiného s letošních Emmy nepotřebujete vidět.

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11