Remivsremi

okres Mělník

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
    • 13.10.2018  13:44

Já jsem velmi milé překvapený. Nastal tady podobný progres jako u Capa. Herecká banda je sehraná, všichni si užívají své role a na výsledku je to vidět. Naprosto ideální "malý" Marvel film a doufám, že i další projekty si odsud vemou ponaučení. Vtip mi sedl asi nejvíce za posledních pět let v rámci MCU. Nevím, co bych mohl vyčítat, snad jen klasický neduh nevýrazného padoucha, ale i zde mi to přišlo dostanečné zvládnuté. Ideální oddychový film. 80%

• 28.8.2018  23:56

Milá, pohodová, zábavná, pozitivní teen romantická komedie. Vyvolá ten hloupý, potulný usměv a zahřeje u srdce. Všichni herci si neskutečně sedli. Castingový tým zde udělal naprostý zázrak. Jestli chcete něco na odlehčení po bingewatchingu 13 Reasons Why, tohle je ideální kandidát.

• 28.8.2018  21:43
    Upgrade (2018)

Trošku Hardcore Henry, trošku Robocop a k tomu futuristické pozlátko. Do filmu jsem se celou dobu nemohl dostat. Má to zajímavé nápady, hezký vizuál a neobvyklé řešenou choreografii, ale pořád mi tam chybělo něco, co by mě dokonale vsálo do děje. Přesvědčil mě však až konec. Kolik snímků právě s touto částí příběhu zažívá úskalí. V případě Upgrade však jde o nejpřesvědčivější dílek celkového puzzle. Díky tomu se může povýšit nad velkou část podobně zaměřených fláků. Krásných 70%.

• 28.8.2018  16:49

Velmi tísnívý a tíživý zážitek. Pomalé tempo, bez všudepřítomných lekaček, se spíše zaměřuje na budování znepokojivé atmosféry a funguje to tak úderně, jak tvůrci zamýšleli. Závěr mi sedl a doufám, že na něj navážou s dalším filmem, kde by se mohli vyřádit dosyta. PS: za práci s kamerou by si to zasloužilo nějakou cenu.

• 18.8.2018  22:21
    Disenchantment - Série 1 (série) (2018)

Z první sezóny jsem dost rozčarovaný. Nudný, nevtipný, přidušený příběh s minimem humorných chvil. Postavy si dokážete oblíbit, ale o to více vás bude mrzet nezvládnutý koncept. Komediální seriál, kde nejlepší momenty představovaly dramatické vsuvky. Naprostý průměr dnešní televizní tvorby.

• 8.8.2018  09:53

Tom Cruise se opět utrhl z řetězů a připravil nám parádní akční jízdu. Kaskadérské kousky vás nepřestanou udivovat a na mnoho scén se bude různě odkazovat v dalších snímcích. Velmi mě bavila práce kamery. Střih, dlouhé průlety buď nad nádhernou přírodou nebo zastavěným velkoměstem. Nad každým snímkem se setsakra přemýšelo a ve výsledku je to znát. Pastva pro oči. S příběhem je to už komplikovanější. Asi by mě to už nemělo zarazit, zvlášť u této série, ale někdy v polovině, už ty všechny zvraty, "promyšlené" kličky atd. začínali unavovat a lézt na nervy. MI se nedá upřít, že se dělá z lásky všech zúčastněných. Takovou čirou akční podívanou v Hollywoodu budete hledat těžko. Smekám před Cruisem i dalším ansámblem (Henry Cavill zde skvělé sekunduje, s tím svým nádherným kňourem). Byla by škoda tento film minout v kině a rozhodně si rád dám i další pokračování. 80%

• 2.8.2018  18:25

Nezvládnuté finále, kterému nepomohla ani závěrečná scéna. Vše zůstalo naprosto otevřené, se zbytečným cliffhangerem. Celkově mě ale první řada bavila. Je to totiž dost odlišný od klasických detektivek či krimi. Season 1 - 70%

• 1.8.2018  23:47

Nepamatuju se, kdy jsem naposledy viděl tak bizarní, originalní a skvělé zahranou epizodu.

• 28.7.2018  18:06
    Bronson (2008)

Hardy je zde výborný, ale příběh a samotné podání celého filmu mě těžce minulo. Dokázal bych si to představit jako parádní divadelní hru.

• 21.6.2018  09:22

Dobrá blockbusterová jednohubka, ke které ale nebudete mít potřebu se vracet. Film je od začátku do konce jasně nalajnovaný a nepřinese vám téměř žádné překvapení. Blbnutí v Oasis je zábavné, vyhledávání easter eggů chvilku baví, ale s přibývajícím časem mě to docela omrzelo. Film, který si dokáže užít celá rodina. 60%

• 18.5.2018  18:11

Nabírá to na intenzitě. Bál jsem se druhé sezóny, ale již druhá epizoda ospravedlňuje její vznik. Tohle zajde hodně daleko.

• 18.5.2018  17:08

Velmi depresivní začátek. Máte ten divný pocit, že se bude ubližovat nejen psychicky, ale i fyzicky. Rozhodně ne všichni to dotáhnout do konce a definitivně začnete zpochybňovat události první sezóny.

• 17.5.2018  09:13
    Deadpool 2 (2018)

DP2 je mnohem brutálnější, morbidnější a ujetejší. Přibývá usekaných, rozdrcených, pohmožněných, spálených a utržených končetin. Vtípky i tentokrát fungují, ikdyž jsem z nich měl někdy pocit, že už jsou malinko nucený. To se dá v klidu přejít. Nové přírůstky do rodiny se povedly. Cable a Domino hodně bavili, (Josh Brolin se tímto stává komiksovou modlou) a v dobrém světlé se představili i ostatní. Problém jsem měl s příběhem. Zatímco jednička byla precizní krasojízdou, pokračování občas působilo neohrabaně. Nebyla tam ta lehkost. Nepřišel progres jako v případě druhého Spider-mana či druhých X-menů. Spíše do připomínalo druhé Avengers a Iron mana. Rozhodně se chci na film ještě podívat, ale více z pocitu povinnosti než nějakého bujarého nadšení. Hodnocení se u mě nyní pocitově pohybuje mezi 60-70%.

• 5.5.2018  10:04

Velmi průměrný začátek, kde se pořádně nic nestane a rozhodně si nějak neoblíbite hlavní aktéry. Poslední scéna přináší naději na zvrat, ale zatím jsem spíše pesimistický. 50%

• 4.5.2018  12:22
    Batman Ninja (2018)

Očekával jsem odvážný, temný a drsný samurajský příběh a dostal podivně slepenou bezpáteřní verzi strážců vesmíru. Už jsem dlouho nebyl takto naštvaný na nějaký animák. Nic zde nefunguje a film vyzní jako naprostá fraška. 20%

• 4.5.2018  10:00
    12 Strong (2018)

Velký válečný film, kterému by více slušeli praktické triky (zejména nějaká ta kapka falešné krve, ty digitální cákance pořád vypadají směšně a nepatřičně). Jinak z toho snímek vyšel velice zdarně. Samozřejmě se dočkáte klasického am. patriotismu a vzletných keců o demokracii atd. Přesto to bylo v únosné míře. Příběh s postavami dokázal aspoň nějak pracovat, přinesl napětí i občasný odlehčený humor a co je nejdůležitější, dodal slušnou válečnou akci. Za mě spokojenost. 70%

• 4.5.2018  09:54

Pro mě dost příjemné překvapení. Poslední Marvel sólovky již začali upadat do otravné repetitivnosti a podávali vám skoro stále dokola ten samý origin příběh. Zde samozřejmě najdete také spoutu pobodných styčných bodů, avšak u Panthera fungují zaručeně. Film má zajímavé postavy (Andy Serkis aka Ulysses Klaue si získal všechny svoje scény) a vydařené akční momenty. Vše je zabaleno v líbivém kabátku spolu s funkčním příběhem. BP je další zábavný počin, a rozhodně si ho raději pustím než kupříkladu druhé GotG či Doctora Strange. 70%

• 27.4.2018  09:31

Třetí Avengers se svých pojetím hodně přiblížili klasickým Star Wars. Pořád se skáče z jednoho místa na druhé, máte tady ohromné kvantum postav a tvůrci se každému snaží vytvořit asoň pár sekund na plátně. Světe div se, ono to funguje. Film těží zejména z Thanose. Je to opravdu ten padouch, na kterého se čekalo celou dobu. Je dostatečně prokreslený, má skutečný plán a motivaci, což vám umožní ho pochopit. Humor, jak už mnoho lidí zmínilo, je hit or miss. Největší problémy jsem měl se Star-Lordem. Už v druhým GotG se mi každou minutou protivil víc a víc, po tomto snímku mu nemůžu přijít na jméno. Byl otravnější než baby Groot, radoby macho idiot a těmi nejhoršímí a nejtrapnějšími rádoby fórky. Zuřil jsem. Oproti tomu takový Drax neměl slabší chvilku. Abych to zakončil. Avengers: Infinity War jsou výborným blockbusterem, ale nic víc. Což asi mnoho lidí stejně očekávalo. Pokud máte rádi tento svět,. musíte film vidět v kině. Zbytek ho může s klidem vynechat. 80% PS: I po druhém zhlédnutí jsem odcházel spokojený. Výborná práce Marvel.

• 10.3.2018  23:16

Casting se zde vydařil a herci si mezi sebou výborně sedli. Zbytek ale nestojí příliš za zmínku. Občas se objeví vydařený gag, ale jako celek film převážnou dobu nudí. Vše je monotónní, bez jiskry a zásadnějšího momentu. Měl jsem problém film dokoukat, neboť již od poloviny mi těžkla víčka a já se s velkým sebezapřením snažil neusnout. Raději si dám další opáčko IT Crowd. 40%

• 10.3.2018  13:03
    Tvář vody (2017)

Jednoduchý, ale precizně odvyprávěný příběh o lásce, lidské povaze a osamělosti. Je zde i velký počet explicitních scén, které jsem před zhlédnutím nečekal. Nezjišťoval jsem si rating a ve výsledku to beru jako pozitivum. Herci odvedli slušný kus práce, Michael Shannon je jako vždy excelentní padouch (moc bych si přál vidět film, kde by se po jeho boku objevili Michael Emerson a Robert Knepper, jen z té představi mi běhá husina po těle). FIlm jsem si užil a klidně si ho s chutí pustím znovu. 70%

• 6.2.2018  10:14

Kromě věci, které si přímo týkají Monstra, stojí Paradox za zlámanou greši. Nevýrazné, nudné, otravné, bez jakéhokoliv napětí. Herci nemají co hrát. Nemají motivaci. Vše zobrazené je vám u zadku. Na hony vzdálen kvalitám předchozích snímků z rodiny Cloverfield. 40%

• 3.2.2018  11:31

Velmi kvalitní rozjezd, který na diváka sype informace jak na běžícím pásu. Zatím se ve všech pojmech spíše ztracím, ale je zde cítit obrovský potenciál. Doufám jenom, že to Netflix nepotopí podobně jako jejich scifárnu Bright. 80%

• 1.2.2018  18:59

Milý rom-com snímek s hromadou dobrých a vtipných herců. Chemie mezi hlavními postavami funguje, a to je nejdůležitejší fakt v tomto žánru. 70%

• 1.2.2018  18:48

Pro všechny přepracované kancelářské lidi, kteří si přejí udělat něco svým "oblíbeným" kolegům. FIlm má tempo, hezký utíká a dokáže pobavit. 70%

• 24.1.2018  19:02

Kruté a drsné zakončení, které mě však nějak neoslovilo, ať už se hudební doprovod snažil sebevíc. Celkově celá minisérie za 70%.

• 24.1.2018  19:01

Přidalo se malinko na tempu, ale k udělení většího hodnocení mě brzdí až příliš jednoduchá dějová skladba. Dá se to samozřejmě bez větších problémů užít, ale pouze jako jednohubku. 70%

• 24.1.2018  19:00

Výborná dobová atmosféra, skvělé kostýmy, ale docela přímočarý a zdlouhavý rozjezd. Přesto je tady stále cítit potenciál pro zlepšení. 70%

• 24.1.2018  18:57
    Fanoušci (2009)

Geekovina od začátku do konce.

• 24.1.2018  18:56
    Sisters (2015)

Vliv Amy a Tiny je v této komedii cítit v každé vteřině, a to je jen dobře. Obě se do toho dokážou opřít s vervou, občas možná jdou až za čáru, ale nikdy ji nepřekročí do neúnosných mezí. 70%

• 24.1.2018  18:40

Celá první řada si udržela kvalitu a neskutečné tempo. Historické postavy jsou představeny jako opravdoví lidé. Bez zbytečného přikrášlení. Citíte tu tíhu a břímě nesoucí společně s korunou. Výborný zážitek.

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12