Remivsremi

okres Mělník

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
    • 10.3.2018  23:16

Casting se zde vydařil a herci si mezi sebou výborně sedli. Zbytek ale nestojí příliš za zmínku. Občas se objeví vydařený gag, ale jako celek film převážnou dobu nudí. Vše je monotónní, bez jiskry a zásadnějšího momentu. Měl jsem problém film dokoukat, neboť již od poloviny mi těžkla víčka a já se s velkým sebezapřením snažil neusnout. Raději si dám další opáčko IT Crowd. 40%

• 10.3.2018  13:03
    Tvář vody (2017)

Jednoduchý, ale precizně odvyprávěný příběh o lásce, lidské povaze a osamělosti. Je zde i velký počet explicitních scén, které jsem před zhlédnutím nečekal. Nezjišťoval jsem si rating a ve výsledku to beru jako pozitivum. Herci odvedli slušný kus práce, Michael Shannon je jako vždy excelentní padouch (moc bych si přál vidět film, kde by se po jeho boku objevili Michael Emerson a Robert Knepper, jen z té představi mi běhá husina po těle). FIlm jsem si užil a klidně si ho s chutí pustím znovu. 70%

• 6.2.2018  10:14

Kromě věci, které si přímo týkají Monstra, stojí Paradox za zlámanou greši. Nevýrazné, nudné, otravné, bez jakéhokoliv napětí. Herci nemají co hrát. Nemají motivaci. Vše zobrazené je vám u zadku. Na hony vzdálen kvalitám předchozích snímků z rodiny Cloverfield. 40%

• 3.2.2018  11:31

Velmi kvalitní rozjezd, který na diváka sype informace jak na běžícím pásu. Zatím se ve všech pojmech spíše ztracím, ale je zde cítit obrovský potenciál. Doufám jenom, že to Netflix nepotopí podobně jako jejich scifárnu Bright. 80%

• 1.2.2018  18:59

Milý rom-com snímek s hromadou dobrých a vtipných herců. Chemie mezi hlavními postavami funguje, a to je nejdůležitejší fakt v tomto žánru. 70%

• 1.2.2018  18:48

Pro všechny přepracované kancelářské lidi, kteří si přejí udělat něco svým "oblíbeným" kolegům. FIlm má tempo, hezký utíká a dokáže pobavit. 70%

• 24.1.2018  19:02

Kruté a drsné zakončení, které mě však nějak neoslovilo, ať už se hudební doprovod snažil sebevíc. Celkově celá minisérie za 70%.

• 24.1.2018  19:01

Přidalo se malinko na tempu, ale k udělení většího hodnocení mě brzdí až příliš jednoduchá dějová skladba. Dá se to samozřejmě bez větších problémů užít, ale pouze jako jednohubku. 70%

• 24.1.2018  19:00

Výborná dobová atmosféra, skvělé kostýmy, ale docela přímočarý a zdlouhavý rozjezd. Přesto je tady stále cítit potenciál pro zlepšení. 70%

• 24.1.2018  18:57
    Fanoušci (2009)

Geekovina od začátku do konce.

• 24.1.2018  18:56
    Sisters (2015)

Vliv Amy a Tiny je v této komedii cítit v každé vteřině, a to je jen dobře. Obě se do toho dokážou opřít s vervou, občas možná jdou až za čáru, ale nikdy ji nepřekročí do neúnosných mezí. 70%

• 24.1.2018  18:40

Celá první řada si udržela kvalitu a neskutečné tempo. Historické postavy jsou představeny jako opravdoví lidé. Bez zbytečného přikrášlení. Citíte tu tíhu a břímě nesoucí společně s korunou. Výborný zážitek.

• 24.1.2018  18:39

Překrasné a zároveň smutné rozloučení s kariérou muže, jehož si bude Spojené království připomínat po generace. 90%

• 24.1.2018  18:31

Epizoda doslova napěchovaná obrovským množstvím aspektů a činností královských povinností. Připadalo mi to skoro jako dva díly. Nahuštěné až po okraj. Perfektně vybalancovaná hodina. 90%

• 24.1.2018  18:30

Claire umí dokonalý pokerface. 80%

• 24.1.2018  18:29

Scény mezi královnou a Churchillem jsou plné energie. Na jedné straně, jeden z nejslavnějších politiků, který celý život vykonával státní funkci, chce předat své nepřeberné zkušenosti nové panovnici s tím, aby sloužila zemi s co největšími kompetencemi. Na druhé straně, nezkušená, přesto horlivá a jak se zdá, vhodná královna, která veškeré informace musí teprve vstřebat a sama se přesvědčit, jaké jsou pro ní ty nejvhodnější. 80%

• 24.1.2018  18:27

Tohle je zatím naprosto úchvatné. Nejvíce se mi chce vypíchnout hudební podkres. Dělá dokonalé to, co má. Vzbuzuje ve vás ty správné emoce, bravurně doplňuje video složku a prohlubuje celkový pocit ze seriálu. Je to práce té nejvyšší, elitní ligy. A to jsme teprve u druhé epizody. Jsem pohlcen. 90%

• 24.1.2018  18:25

Precizní, chytlavý, inteligentní začátek. 90%

• 24.1.2018  18:01

Výborný, pohlcující, tajemný a hutný. Pilot, který dokázal nalákat na zbytek sezóny a přitom toho tolik nevykecal. 90%

• 22.1.2018  16:08

Jako komedie nový Thor celkem funguje. Je tady obrovský přísun gagů a vtípků, ze kterého si dokážete něco vybrat a zasmát se tomu. Jako akční film je to tragédie bez nápadu, s obrovským množstvvím barviček a to je tak asi všechno. Podařilo se ji představit super novou postavu (Valkyrie) a najít vhodné místo pro Hulka. Kvalitativně je to na úrovni Antmana a Doctora Strange, tedy 50%. Celkem zbytečný příspěvek do MCU.

• 15.1.2018  11:41
    matka! (2017)

Po celou dobu jsem se nedokázal naladit na stejnou vlnu jako tvůrce. Herecky se jedná o kvalitní dílo, to podání mi však spíše vadilo. I když člověk ví, co všechno ta alegorie znamená, musíte být velmi naklonění stylu Aronofského. 50%

• 15.1.2018  10:55

Milé, dobře zahrané a uvěřitelné. Velmi vydařená teen komedie, s herci v hlavních rolích, kteří si neskutečně sedli. 70%

• 10.1.2018  12:34

Precizně podané válečné drama, kde má svou pravdu každá strana a ve výsledku budou vinu muset nést na svých bedrech všichni. Není to hektická akce ala Ryan, ale napětí si tu stejně užijete dosyta.

• 10.1.2018  10:11
    Lady Bird (2017)

Tak další film, u kterého nedokážu pochopit tu zahraniční onanii nad bezchybností. Lady Bird je obyčejní příběh o dospívání, rebelii proti rodičům, sebepoznávání atd. Zkrátka další variace běžného coming of age snímku. Není tady nic inovativního, výjimečného, exkluzivního. Je to fajn, ale hlavní postavu jsem si neoblíbil.

• 10.1.2018  09:33

Film si vás získá zejména výborně zvoleným castingem. Herci do toho dávají všechno a na výsledku je to pak neskutečně znát. Přidejte k tomu fungující scénář, dobře zvládnutou kameru a dostane příběh, který vás osloví. 80%

• 30.12.2017  16:09

Skvělé pokračování kultovního scifi. Atmosféra vás zcela pohltí a ty dvě a půl hodiny utečou jako voda. Jde o výborně odvyprávěný příběh s nádherným vizuálem. Fanoušek scifi prostě musí zaplesat. 80%

• 25.12.2017  22:58
    Uteč (2017)

Film, který po celou dobu drží svou jedinečnou identitu. Takto vypadá projekt, jehož otězě drží člověk s jasnou vizí a žadný kravaťácký blbeček ze studia mu nekecá do každého rozhodnutí. Vybudovaná atmosféra funguje parádně. Dostaví se překvapující momenty a závěr mě vyloženě potěšil a v jednu chvílí i dost vyděsil (ten pekelný úsměv Allison Williams jen tak z hlavy nevymažu). Get Out si zaslouží vaší pozornost a byla by velká škoda snímek minout. 80%

• 24.12.2017  23:08

Wow, tak tohle bylo zoufalé, mdlé a hloupoučké. Jako jedná z těch opravdu horších epizod seriálů z produkce CW. JL se nedá ani doporučit jako akční jednohubka, páč ta převážně nestojí ani za zlámanou grešli. Herci neví co mají dělat, "příběh" je esencí všech klišé a navíc to i vypadá dost špatně. Snímek opravdu nemá absolutně nic, co by vám nabídl. Pokud neproběhne restart DCEU, WB budou dál a dál utápět peníze v hlučné slátanině a to by mě neskutečně mrzelo.

• 24.12.2017  16:04
    To (2017)

První polovinu film diváka jen tak oťukává a předvádí, co si může dovolit. Až druhá polovina za to vezme pořádně a šílenství s klaunem se rozjede naplno. Je to efektní, krvavé a polhcující. Mladí herci odvádí pořádný kus práce, ale i tak nejsem z výsledku na větvi. Snímek si určitě pusťte, pokud hltáte Stranger Things. 70%

• 23.12.2017  10:40
    Bright (2017)

Jednoduchý ale zajímavý příběh je ubit nezvládnutým scénářem a chaotickým přístupem. Někdo si načrtl pár momentů ale jaksi pozapomněl na posloupnost a návaznost. Proto se hrdinové brodí z jedno místa na druhé, ani přitom nikdo neví, jak se tam mohli dostat či ocitnout. Je to škoda, protože v tom stále vidíte ten potenciál, na který se prostě vykašlalo. Mít to v ruce šikovnější pisálek, věřím, že by z toho Ayer vytřískal novou hvězdičku Netflixu. Takto se z toho stal druhý Sabotage. 40%

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12