Remivsremi

Remivsremi

Jan Č.

okres Mělník

homepage

15 bodů

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
  • 11.7.2015
  Annedroids (TV seriál) (2013)

  Jedenáctiletá geniální Anne dokázala vytvořit funkční androidy. S jejích pomocí pak řeší řadu každodenních problému, které se před ní objevují.

  • 4.10.2013
  Černá listina (TV seriál) (2013)

  Raymond "Red" Reddington, jeden z nejhledanějších zločinců, se nechá dobrovolně zatknout v sídle FBI. Tvrdí, že FBI a on mají stejné zájmy, polapit nebezpečné zločince a teroristy. Reddington souhlasí se spoluprací, ale trvá na tom, že bude mluvit jen s agentkou Elizabeth Keen, nováčkem FBI. Reddington o agentku projevuje nebývalý zájem a tvrdí, že je velmi výjimečná. Reddington pomůže agentům polapit obávaného teroristu a díky tomu agentura souhlasí se vzájemnou spoluprací. Raymond vysvětluje, že za posledních 20 let si dělal svůj seznam nejnebezpečnějších zločinců a teroristů, o kterých neví ani samotná FBI. Řiká mu Blacklist.

  • 29.3.2013
  Špatný den Djiho Smrťáka (2012)

  Podíváme se na každodenní pracovní záležitost Smrtky. Ale zrovna dnes to nejde tak, jak by mělo.

  • 14.3.2013
  Simon Killer (2012)

  Čerstvě vystudovaný mladík Simon se po nedávném rozchodu s dlouholetou přítelkyní vydává do Paříže. Chce zde začít novou etapu svého života, ale nejde mu to tak lehce, jak by si přál. Být cizincem v cizí zemi pouze zhoršuje jeho situaci. Pak se ale seznámí s místní prostitutkou a začnou spolu budovat vztah. Až postupem času se ukáže, že Simon skrývá některá temná tajemství.

  • 20.2.2011
  Gift, The (2010)

  Jeden z pěti snímků spadající pod projekt Parallel Lines. Ocitáme se v totalitním Rusku "blízké" budoucnosti. Potkáme záhadného muže, jehož jediným cílem je zjistit, co se skrývá v krabičce, kterou neustále nosí s sebou. Když se mu podaří najít někoho, kdo mu dá odpověď, odstartuje šílená jízda, kde za záchranu tajemství budou umírat nejen lidé.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace