Cesty timem

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15
    • 17.4.2021  23:45
    Nákaza (2011)

Tak tohle mi připomělo svou předvídavostí a shodou s dnešním Covidem knihu Titan vydanou 14 let před katastrofou Titanicu. Tam bylo také mnoho stejně zarážejích podobností jakoby tvůrce knihy (Robertson) nebo v tomto případě filmu (Burns) byl odcestován do budoucnosti, načež inspirován, navrácen do své původní doby. A to jsme zase u mého oblíbeného tématu :-)

• 14.4.2021  02:22
    Marta a Věra (TV seriál) (2014)

Hele neserte mne s tím smíchem v pozadí! Ať by to bylo sebelepší, pokud je tam smích v pozadí, který vynalezl nějaký amík pro americký diváky, který jsou na tom jenom o trochu líp, než hráči americkýho fotbalu, který jsou úplně vydlabaný (dle seriálu Dabing street a což potvrzuji a jsem na stejné vlně s Dejvicemi), a čecháčci se musí po těch amíkách opičit a mají za to, že i český diváci jsou tak vydlabaný, že je musí smích v pozadí nakopnout, aby věděli kdy se jako mají smát, tak tomu dávám odpad! Smích v pozadí mne irituje a vypínám tečka!

• 11.4.2021  00:36
    Nebe peklo Lucie (TV film) (2017)

..."už jsem to nemohla vydržet"... No já taky ne. Lucku mám rád a rád poslechnu, ale tento "dokument"? No to už byl minule lepší i Michal David. To se fakt nedalo vydržet ta délka a růženec za růžencem... Co mi to jako mělo přinést? Po 30 min. přetočeno dále na koncert a protože to bylo jen kouskovité, tak vypnuto. Raději si dám CD nebo koncert, ale toto? Ztráta času.

• 29.3.2021  03:16

Já se prostě už musím smát té ustavičné touze Renčově, točit takovéto horory :-) To už je fakt patologické.

• 29.3.2021  03:16

• 29.3.2021  03:15

• 29.3.2021  03:15
    Vetřelci a lovci (TV seriál) (2009)

• 23.3.2021  02:25
    Šeptej (1996)

Tak já budu za chvíli parkovat. Ne po drogách, ale v posteli po práci :-)

• 23.3.2021  01:19

Michala a jeho hity mám rád, je to moje mládí a ikdyž více točím jinou muziku a skoro všech žánrů, je nálada, že si ho pustím. Většina hitů je pozitivní, snad krom pár jako Máma neboli Mám řeč s mámou, což od jisté doby na mne působí nevalně. Krom toho si rád pustím filmy jako Láska z pasáže apod. právě kvůli jeho hudbě. A nestydím se za to jako někteří. ... No, jeho muzikály jsou jako přes kopírák a nejen proto jdou dost kvalitativně dolů. Kleopatru mám rád, tam se asi více snažil (a nejen on), byl to jeho první opravdový muzikál a také hlavně díky textům, na kterých je velmi dobře poznat (cca u 1/3) Pana textaře Borovce. Některé texty Lou Fanánka nejsou někdy špatné, ale to co předvádí v Davidových muzikálech by zvládl kdekdo a jde to také hodně dolů ... No ale tento dokument jsem si dal asi naposled. Myslím, že některé lidi spíš naštve, než přiláká (což jistě nebylo záměrem) a naopak utvrdí k nechutenství k Davidovo "umění" :-) ... Sorry Michale, ale tohle mě přišlo něco jako Kočkův pohřeb. Prostě styl nezapře, ale to je jeho věc. Proč ne? Nemusíme se na to dívat, pár zajímavostí tam bylo, jednou stačilo, zapomenu a výše uvedený svůj vztah k jeho hudbě nezměním, protože musím přiznat, že i mě dává občas radost. Dík za to!

• 21.3.2021  14:57
    Smeč (TV film) (1983)

Některé kousky mohou být i právem zapomenuté. Nezaujal mne nějak ničím a proto podle mne patří mezi ně. Úplně bez hvězd to není jen díky Ivě.

• 21.3.2021  03:54
    V síti (2020)

Uff, tak to není pro citlivé povahy. A po veřeři už vůbec ne. Měl jsem problém dokoukat přes zvědavost na závěry... Jediné co mne trochu odreagovalo od toho hnusu a za to bych mu dal aspoň pusu nebo lépe pytel granulí tomu psíkovi, kterému byl jeden z těch prasáků patníkem, nebral ho jako člověka a tak jakoby šel najistotu a počůral mu aspoň bundu. No prostě miláček!

• 16.3.2021  22:52

Faraon ti vleze za kaťata a končíš tyvoole :-) ... (já tedy nekončím - s tímto serošem) ... buzna od naproti to je pro rozvedenou ženskou naprostá spása :-) ... fen je pro buzny ... tenhle malej klouček to tadydle úplně rozhodil, musím se vysrat ... a nakonec obrácení Františka na víru se úspěšně nepovedlo :-)

• 14.3.2021  04:58

Je mi dosti vždy radostí i plesem, když je něco s Pleslem. A nebylo to až tak zlé a díky Pleslovi, který uhraje fakt snad vše i takového výstavního psychopata, nemohu dát méně než 3*. Ta jedna je jeho.

• 14.3.2021  04:20

František je syn Satanův :-) ... hlavně je ale Pan herec, kterého nejen scény s posunkovou řečí mě prostě berou a nemůžu se toho nášupu humoru v tomto díle zas nabažit. Smutnýho "výměnný obchod" (nejlepší kuchař / Pavlína je Štěpánova holka) a další scénky jsou tak skvěle úlítlý, že opět soutěží u mne o šestou hvězdu. Bohužel je tu jen pět a i ty nedávám často.

• 6.3.2021  21:40

Tady mi opět přetejká hodnocení přes 5*. To bude asi to maso, to se nám to vaří a bublá a přetýká. Humorem. Já to miluju :-) ... Neměl by se seriál aspoň tady na CSFD jmenovat pracovně Šestá hvězda? Minimálně díl ob díl o ní bojuje :-) ... Děsně mne baví hluchoněmé scény. To je prostě herectví, pane Trojan ... tyyvolee!!!

• 3.3.2021  05:12

Naprosto nesnáším fotbal či podobné sporty a uřvané takovéto fanatické fanoušky. To je prostě u mne naprostá ukázka vypatlanosti. Snažím se tomu vyhýbat, protože se mi dělá fakt špatně. Takže to nebyl díl pro mne. Málem jsem dal za 3*, ale když se zatnutými zuby (nebo špíš přivřenýma očima a přicpanýma ušima) nějak vymažu ty fanoušky a fotbal, tak už pro ten humor a herecké výkony to nemůžu Dejvickému udělat.

• 28.2.2021  04:24

Přemýšlím, jestli ten název není nějaký "poslechový" dvojsmysl, což by pro mne při nabušenosti seriálu těmi všemi nápady nebylo překvapením. Tak co třeba "Zítra točím vaši!" ... Takže bacha ať vaši při něčem nenatočí! .... Tady mi opět poněkud přetejká hodnocení 5* .... Po skouknutí celého je toto nejlepší díl, který jsem si dal několikrát. Nejde o to, že je to kolem porna, jde o jelena tyyvole! :-) a také číslo 5 žije a jde o horníčka, prostě jde o humor tyyvoolee! :-)) Trojan super, ale i jiní, prostě celkově!

• 27.2.2021  03:20
    Koncert (TV film) (1994)

Takové jiné, milé k zamyšlení, k následování... A paní Hana byla (vlastně je a bude) opravdová dáma nejen zde, ale vždy.

• 25.2.2021  22:34
    Dovolená na úrovni (TV film) (1984)

Alexeji Pyškovi asi zůstala uniforma z filmu Vrchní prchni. Mám dojem, že i hodnost je možná stejná. No jinak nic moc. Průměr.

• 25.2.2021  17:49

A já jsem se těšil na něco co jsem zatím neviděl a hlavně na moje zbožňované Bláhu a Menšíka. Byli zcela nevyužití a povídka zbytečná.

• 25.2.2021  15:16

Toto je např. díl, který přetéká přes 5*... Třeba Trojan a Šimčík ta znaková řeč... no tyyvoolle!... Celkově není třeba 20 sekund, které by mne nebavily a kde by bylo hluché místo. Díl si dám 3x denně u kafe než mi zmizí po měsíci z nahrávek IPTV.

• 25.2.2021  15:12
    Čtvrtá hvězda (TV seriál) (2014)

GENIÁLNÍ. O tomto nic jiného nemohu napsat. A to naprosto nesnáším sitcomy (hlavně díky potlesku, který tady naštěstí chybí). Ale toto je hezky česky, počesku bez potlesku. Některé díly přesahují 5* a těm co jsou snad trochu slabší nemohu dát méně než 5*... Myslel jsem si, že při současné repríze mne to už nebude bavit, protože minule jsem to sjížděl xkrát než mi to po měsíci vypadlo z O2 nahrávek (vůbec nechci dělat reklamu O2!!!). Ale baví mi to stejně a sjíždím to zase xkrát. Všichni herecky vynikající, naprosto pitoreskní hotelová tlupa. A Trojan.... no... tyyvoolle !

• 23.2.2021  19:16

Takovéto romantickoidní filmy nepatří až tak mezi ty, které bych vydržel až na pár výjimek do konce a to tím spíše pokud jsou americké. Opět až na pár výjimek. Ale právě kdyby to byl americký slaďák tak by byl asi za 2*, prostě jsem evropan a ta americká uječenost tu přeci jen nebyla tak znát, takže zaokrouhluji na 3*.

• 16.2.2021  04:57
    Strach má velké oči (TV film) (1980)

Ta "taneční" Václavova pecka z kouzelného flašinetu mi dost připomíná taky jednu pecku - taneční techno skladbu Back in the U.K. od Scootera :-) Ten motiv je tam velmi podobný. Sakra to prostě nejde sedět, to je prostě tanec a nejde přestat :-)

• 16.2.2021  04:53

No to zas byli bakaláři. Raději bych si dal knedlíky, než tento nic moc příběh. Pro mne tam byla asi jediná zajímavost, že ke konci je použita hudba "kouzelného flašinetu" z pohádky "Strach má velké oči" a dost mi to připomíná taneční techno skladbu Back in the U.K. od Scootera :-)

• 14.2.2021  21:40
    Rocky Balboa (2006)

Jako na houpačce. Po předchozím díle, kdy jsem Rockymu skoro už nechtěl dát šanci, to bylo lepší než jsem čekal včetně hudby.

• 12.2.2021  15:21
    Láska jako trám (TV film) (1967)

Od 2/3 už mi ty spory, byť Pivec je tady skoro bezkonkurenční "sporník", lezly na nervy. Možná doporučuji si film dát na 2x s přestávkou. Příště vyzkouším.

• 10.2.2021  21:15
    Rocky V (1990)

Totální sešup a po čtvrtém díle, který mne celkem bavil návrat k prvnímu a slabé kvalitě. Z převzatých hudebních povětšinou rapových ochutnávek (asi měly evokovat tu atmosféru ulice) mne kdysi bral Snap, protože obecně rap nemusím vůbec. Tenhle díl byl navíc nějak úplně zbytečný. Pamatuji se z něj nejvíc na to, že má Rocky poškozený mozek. No, co čekal?

• 10.2.2021  20:28
    Rocky IV (1985)

Výjimka co potvrzuje pravidlo, kdy pokračování filmů bývají spíš propadákem, tady podle mého (stále nechápu jinými vysoké hodnocení prvního) je každý další díl o něco lepší a zajímavější i pro nesportovního diváka jako jsem já. Čtvrtý díl mne, světe div se, docela bavil a zajímal a abych to trochu odlišil zaokrouhluji až na slabší 4*. Bylo v tom i dost energie z té vůle vyhrát a hudba stále dobrá narozdíl od dalšího dílu, ale nebudu v popisu předbíhat.

• 10.2.2021  04:44
    Rocky III (1982)

Podle mého na úrovni druhého dílu a tedy jistě lepší než první díl. Stále jsem nepochopil vysoké hodnocení jedničky. A opět i třetí díl jsem si jen doplnil seznam skouknutých filmů a nepředpokládám, že si ho dám znovu.

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15