Bakaláři - Lék (1982) (epizoda)

Absolutně nejlepší byl Nárožný: "Z pěti metrů je to prakticky úplná jistota, ale to bych nerad zkoušel s babičkou."

Shane (1953)

Myslím, že je to první western (ty nejsou přímo šálkem mého čaje), kterému jsem dal 4*.... Také mi na mysl přišla Vodičkova Byl to Shane :-)

Ubal a zmiz (2021) odpad!

Tak to byl hodně blbej matroš tohle. Nejdřív jsem čekal co z toho bude, pak to šlo jak kouř okolo mne a za hodinu mě to začalo tak srát, že jsem ho uhasil. Nikdy víc ho zřejmě nezkusím.

Záletník (1976)

Záletník jsem nikdy nebyl. To by byla teprve komedie :-) k nedívání.

Šimon a Matouš (1975)

Vždycky jsem si podle fota na obalu, netu apod. myslel, že to jsou Hill a Spencer. Viděl jsem to jako hodně malý kluk. Konečně jsem se na to znovu nyní podíval. No nejsou k mému překvapení. Ale je to stejně přiblblé a hlavně fackovací jako komedie s nimi. Když komedii, dám si raději něco s Pierem Richardem nebo Funesem. Tak pro jednou místy pobavilo, ale víc než na 2,5* to není. Jen díky hudbě (ikdyž tam moc motivů není) krouhlím na 3*. A vůbec nejraději bych si na tu hudbu místo koukání na film skočil rychlý foxtrot. Smím prosit?

Šimon a Matouš jedou na Riviéru (1975)

Nevěsta na útěku (1999)

Místy mne to ... ehm štvalo. Na Pretty Woman se rád občas podívám, ale tohle bylo podruhé (jakože to nemůže být tak hrozné) a naposled.

Nevinné lži - Hra (2014) (epizoda)

Když jsem viděl Hru poprvé, říkal jsem si, že až Denisa Biskupová vyroste, mohla by z ní být krásná žena typově dle mého a ono opravdu - krásná a přirozená zrzka :-)

Místo zločinu Ostrava (2020) (seriál)

Kopíruji svůj koment k poslednímu dílu, kde jsem poprvé seriál komentoval: "Do teď odvar. Sledoval jsem jen kvůli Pavle Beretové, kterou mám prostě rád. A teď taková bomba. Ne že by to bylo na víc než 3,8*, ale jo zaokrouhlím na 4*. Nešlo to už takto udělat kvalitně od začátku?"

Místo zločinu Ostrava - Krvavý olej (2020) (epizoda)