Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Horor
  • Akční
  • Animovaný

Biografie (8)

Willa Fitzgerald (herečka)

05.08.2016

Willa je americkou herečkou, jež se narodila v Nashville, Tennessee. Poprvé se před kamerou ukázala v roce 2008. Nicméně, pořád to byly jen příležitostné role, kde se Willa jen tak mihla před kamerou.Po střední škole nastoupila na Yale, kde také odpromovala. Po studiu se přestěhovala do New Yorkeru. Nedlouho poté, se přihlásila… (více)

John Karna (herec)

05.08.2016

Tento mladý herec se narodil v Texasu, konkrétně ve městě Houston. John je velmi společenský člověk. Miluje zvířata a ve volném čase se rád schází s přáteli a rodinou.Jako teenager se objevil v několika nezávislých snímcích. Můžeme zmínit například roli v Bindlestiffs, Zákon a pořádek anebo Modern Family. Poté se zapsal na… (více)

Sabrina Carpenter (herečka / skladatelka / účinkující)

23.03.2016

Tato sympatická blondýnka se narodila v roce 1999 v Pensylvánii. Má dvě sestry Shannon a Sarah. Sarah Sabrině pomáhá se zpěvem, dokonce společně zveřejnily na svůj youtube kanál několik přezpívaných coverů.V roce 2010 si Sabrina střihla svou první roli a to v seriálu Právo & Pořádek. V roce 2012 se stala tanečnicí v dětském… (více)

Joel Courtney (herec / účinkující)

01.02.2012

Joel se narodil 31. ledna 1996 v Californii. Že umí hrát prokázal v roce 2010 na konkurzu ke snímku SUPER 8 od J. J. Abramse. Nebylo to vůbec jednoduché, avšak nakonec roli Joe Lamba získal. Dostalo se mu tak spolupráce například se sestrou Dakoty Fanningové - Elle. O této mladičké herečce Joel prohlásil, že ji nikdy předtím… (více)

Jan Komínek (herec / účinkující)

28.09.2011

Jan Komínek se narodil v Praze roku 1994. Už od útlého věku se zajímal o herectví a filmařinu, takže není divu že se počátkem roku 1999 začal objevovat v nejrůznějších reklamách a TV spotech. O pouhý rok v později se mihnul v dokumentu o Rychlých šípech.Teprve na začátku roku 2006 se mohl Honza začít radovat, neboť získal jednu… (více)

Bridgit Mendler (herečka / účinkující / režisérka)

27.09.2011

Bridgit se narodila ve Washingtonu. Jakmile ji bylo necelých devět let, přestěhovala se s rodinou do Kalifornie. Právě tam začínaly její první zkušenosti s hraním. Oslavila třinácté narozeniny a krátce nato se dočkala své první role v seriálu GENERAL HOSPITAL. Avšak neprosadila se. Aspoň ne do té doby, než se spustil program… (více)

Debby Ryan (herečka / účinkující / režisérka)

28.07.2011

Debby Ryan je talentovaná dívka narozena v USA roku 1993. Její první epizodní rolička přišla v televizním pořadu vysílaném pro děti BARNEY & FRIENDS. Tehdy ji bylo necelých třináct let.Procházela dál bez povšimnutí, až přišel rok 2008. Pro Debby byl tento rok zlomový, neboť po dlouhotrvajícím konkurzu získala svou vysněnou… (více)

Fred Savage (režisér / herec / producent)

28.05.2011

Sympatický herec a režisér Fred Savage se narodil 9. července 1976 v Chicagu. Už odmala se zajímal o herectví a již v devíti letech se objevil v rodinném filmu CHLAPEC, KTERÝ UMĚL LÉTAT.Poté následovaly další snímky. Ovšem teprve až v roce 1988 se Fred naplno zviditelnil jakožto dvanáctiletý Kevin v úspěšném seriálu BÁJEČNÁ… (více)

Reklama

Reklama

Reklama