Chirurgové - Přestaň se bát (2009) (epizoda)

George byl reálně napsaná postava. Vtipná, nejistá, mamlas....bez jeho nepřítomnosti je každá další epizoda Grey's anatomy smutnou epizodou...závěrečné loučení a propouštění vyvolalo zvláštní pocity. Alex se o Izzie hezky stará. To jak si to napochodoval ke své ženě s dopolední svačinou, léky a pitím během operace...to bylo krásné gesto. Taky byla hezká závěrečná sekvence s baseballem.

Chirurgové - Sbohem (2009) (epizoda)

Každý se s odchodem George vyrovnává po svém. Epizodou nás provází hlavní protagonisté a představují nám 5 fází smutku. Chudák Baileyová. Byl to její oblíbenec. Derek se tu zdá méně nesnesitelný...možná mu paradoxně nejvíc pomohla ta jeho krize. Izzie bojuje s Alexem a jeho odměřeností.

Chirurgové - Na dny budoucí! (2009) (epizoda)

Mark se nám asi vážně do Lexie zamiloval. Opakuji, nemám ráda Owena. Nemám. Nesedí mi ta postava....a přemlouvat George k tomu, aby se přidal k armádě?? Snad ne.

Chirurgové - Stačí se omluvit (2009) (epizoda)

Šestiletá holčička několikrát střelí otce, který bije její matku...smutné, že oběti domácího násilí kolikrát pak i skrze všechno omlouvají svého trýznitele. Trauma bond mrcha. Izzie bojuje. S přáteli po boku.

Chirurgové - Porážka nepřichází v úvahu (2009) (epizoda)

Je to smutné. Už to není humorné, jako první tři řady. Protíná se tam tolik osudů, že se v tom jeden ztrácí.....Meredith se ženě do svatby až příliš rychle.

Chirurgové - Nouzové zastavení času (2009) (epizoda)

Meredith a Derek, přehlídka rudých praporků a toxicity se budou brát? Nejsem jejich fanynka. Držím palce Izzie a Alexovi, ze kterého se stává skvělý chlap.

Chirurgové - Stůj při mně (2009) (epizoda)

Izzie se svěří Cristině. Čekala jsem, že pujde za Georgem. Který se jako jediný neustále o svou kamarádku zajímal a ptal se jí i všech ostatních, zda je v pořádku....A jinak poklona všem maskérům. Práce na pánovi "bez tváře" je vynikající.