Malá mořská víla (2023)

Stejně depresivní vizuál jako ten nový Petr Pan. Sebastian je jak z hororu....Nejlepší kámoška rybka jakbysmet (proč není žlutá?!). Dabing kupodivu fajn i Halle Bailey. Ale ty červené vlasy....ty nedokážu odpustit. Ty přece k Ariel patří! Humor nulový, potenciál promarněný. Změny neprospěly (myslím tím třeba scénu s vidličkou, kdy v animovaném filmu, kdy se odehrává v paláci pobaví - a sblíží prince i Ariel, tady se to děje na tržišti a je to takové prapodivné). Hlavní dvojice je taková kostrbatá. Závěrečné shledání, kdy Erik objímá svou znovunalezenou lásku neupřímné a bez emocí. Líbila se sekvence s písničkou "Under the sea". Rapující racek a krab....to mě zničilo. Ale asi o chlup lepší než výše jmenovaný film.

Nová holka - Série 7 (2018) (série)

Ten skok v čase se nepovedl. Už tak to bylo vaření z vody a tohle to pohřbilo kompletně. Od páté řady jsem se musela hodně přemlouvat, abych to celé dokoukala.

Nová holka - Velká mamka P (2016) (epizoda)

Tvůrci se tedy opravdu kreativně snaží zakrýt těhotenství Zooey Deschanel. Nicméně, pátá série vypadá slibně. Konečně se ti dva rozhoupali, protože tohle budeme spolu/nebudeme spolu je po veškerém tom natahování pak vždycky akorát už otravný.

Nová holka - Par 5 (2015) (epizoda)

"Tohle je jako koukat se na porno z personálního oddělení." 😀

Nová holka - Série 4 (2014) (série)

Čtvrtá série zatím jednoznačně předčila ty předešlé.

Nová holka - Ulička hanby (2015) (epizoda)

"Takže je místo, kde ti vyfoukají vlasy?" "No, ale nejdřív je umyjí." "Takže vytvoří problém, aby ho mohli za peníze napravit?"

Chirurgové - Pravda a lež (2006) (epizoda)

Rick Friart, 29? Hm. Tomu se těžko věří, když herec měl rok před čtyřicítkou. Jinak prima komediální vsuvka, kdy parta během oběda pořádá soutěž v jezení hotdogů. Bailyová by měla trochu zpomalit. Nádor, který se projevuje jako zvýšená hladina serotoninu v krvi a spouští falešnou euforii je další z mnoha zajímavých případů.