menzel

Slavko Pavlišák

okres Komárno

• 23.6.2019  05:44
    John Wick 3 (2019)

Už sa to dostalo do kategórie Sci-fi. Každý druhý človek na planéte je profi zabiják a ten čo nie je, ten pracuje tiež pre organizáciu. Len neviem kde sú tí dobrý, tí asi v ďalšom dieli priletia z inej planéty.

• 22.6.2019  02:25
    Godzilla (2014)

To ešte aj C-čkové projekty typu žralok vs... je 100x zaujímavejšie ako táto megablbosť. Lepšie povedané žiadna muzika za veľa peňazí.

• 23.2.2019  23:04
    Jezero 3 (TV film) (2010)

Tak takúto korunovanú sprostosť som dávno nevidel, lacné efekty a často nelogický príbeh. Vo finále som už držal palce tým krokodílom, lebo tie preživšie postavy si nič iné nezaslúžili len byť zožraté spolu zo scenáristom a režisérom.

• 18.11.2018  06:08
    Spadla z nebe (TV seriál) (1978)

Na svoju dobu to bolo pre nás čo sme boli vtedy deti super, dobrodružstvo fantázia, čo iné nám chýbalo. Súčasným deťom je to asi málo. Ale nadávať tomu do rôznych sračiek a pritom byť prisatý na youtube a laikovať iních primitívne počiny to už ano.

• 1.4.2018  05:22
    Gravitace (2013)

keby to trvalo 20 minut možno by to bolo dobré ale takto to bola len veľká nuda . Do teraz som nepochopil o čom to akože malo byť, žeby o lekárke ktorá si popri zamestrnaní privyrába ako servisný technik satelitov vo vesmíre? ...postava Sandry Bullock je tak otravné, miesto toho aby s nou človek súcítil by ju najradsej prefackal... dve hviezdičky sú za Clooneyho a za efekty.. jedno upozornenie na záver, nepuštajte si Sandru do svojho auta, kam sadne všetko sa jej pod zadkom rozpadne :-)

• 31.3.2018  05:51

Ani ryba ani rak, nevedno či to brať ako pokračovanie Promethea alebo Votrelca. Skorej by som sa asi priklonil k Prometheovi a len ako nutný doplnok Alien na sledovanosti. Herci sú tak nesimpatický že človek nakoniec fandil tým príšerkám. Z celého filmu stálo zato posledných 20 minút.

• 8.7.2017  03:21

Dosť slabý príbeh ale hlavne to ako to bolo natočené. 80% filmu sa odohráva za tmy s preblikávajúcim svetlom (epileptikom neodporúčam). Samotné akčné scény sú príliš rýchle a krátke a hlavne zaberané zblízka, takže ani sa nedá zistiť kto ským a koľkáty krát sa už bije. Film pôsobí ako by to bolo písané len pre nejaké dve postavy a ostatný su tam len do počtu, ono tomu nasvedčuje už aj to že človek ani nepostrehne kde a kedy kto vypadol zo scény. Za toto by som režiséra ocenil zlatou malinou.

• 25.6.2017  01:03
    Shark Lake (2015)

Na B-čko to akož-tak ušlo, určitá časť príbehu nebola až tak zlá. Vyslovene odporná policajtka a ten vlezlí doktor, s radosťou by som nimi nakŕmil tie žraloky ktoré pravdepodobne utiekli z filmu Hladá sa Nemo. Až úplný záver mi dal s časti zadosťučinenie.

• 23.1.2017  20:21
    Star Trek (TV seriál) (1966)

Plne súhlasím s belldandy. Star Trek je jedna kultúra, jedna civilizácia, začalo to niekde v minulosti v šesdesiatich rokoch a pokial si každá generácia vycvičí svojich fanúšikov tak možno nezanikne. Ja som bol odchovaný v 80´rokoch na tomto pôvodnom seriáli a stále ostáva pre mňa ten naj. A aj napriek tým efektom. Teraz sa mi môj syn smeje, že čo za vykopávka ale stále mu vravím že dôjde čas keď sa mu jeho deti za mňa pomstia(vysmejú). A hovorievam, že "teľa je ešte príliš hlúpučké aby si uvedomilo že aj z neho sa raz stane vôl. :)

• 18.10.2016  06:41
    Wilsonov (2015)

Pošahaný film ale konečne niečo s Česko - Slovenskej tvorby za posledných 20 rokov čo stálo za to si pozrieť.

• 12.1.2016  21:39
    Badass Showdown (2013)

Už le Justin Bieber mi tam chýba. Cynthia sa tam báť nemusela, nie preto že by ich lavou zadnou skopala ale preto že tá gay parta o nu ani záujem nemala akurát tak len o hladenie vlastných tiel v sprche... až ma striaslo... ešte aj mená tých protagonistov ako z lacného gay porna...

• 19.8.2014  10:23
    Ve znamení Merkura (TV seriál) (1978)

Segrestor, neuraz sa ale si riadny dem..t. Co máš proti colníkom. že by nejaký bývalý pašerák alebo nedajbože jeden s tých nedocenených "chlastistov" (sorry chartistov) alebo jeden s tých mladších vševedov a všadebolov ktorý majú všetko len spočutia. Serial nieje nejaká extra trieda ale ako oddychovka sa dá. Práve že konečne aj trochu iná profesia ako len doktori a policajti (VB).

• 3.5.2014  23:59
    Vraždy v Kitzbühelu (TV seriál) (2001)

Zábavný krimi seriál, 100x lepší ako tie americké sračky typu SCI: ...

• 19.4.2014  20:44
    Živí mrtví (TV seriál) (2010)

Náučný seriál pre budúcich brutálnych vrahov. Dobre sa učí naša mládež. Kedysi stačil vo filme len náznak a rozumný človek pochopil ale dnes už "vytretý" divák potrebuje mať všetko detailne zobrazené ináč by bol mimo.

• 30.1.2014  03:30
    30 případů majora Zemana (TV seriál) (1974)

Mne sa to páčilo , žil som v tej dobe a nesťažoval som si na dobu ako podaktorý ktorý v tom obdobý neboli ani na pláne ale všetko vedia vid. Lima. Niekto tu žasne čo číta. porovnáva to s Goebbelsovou propagačnou tvorbou a pritom presne takej istá propagačnej súčasnej tvorba podľahol. Nič nie je len čierne a biele. každá doba má svoje klady aj zápory. A ad 2 tu sa hodnotí hlavne kvalita filmu a nie obsah. Potom môžme hodnotiť aj Tarantinove filmi za odpad lebo tam propagujú brutálne násilie, a čo tak talianské makabrozné horory 70. a 80.rokov.

• 30.3.2013  06:37

Mňa tento film milo prekvapil, bál som sa, že to bude len ďalšia s****a ako je súčasný trend, kde už dochádzajú nápady. film pobaví má, je tam neustála akcia s happy endom. A hlavne je to pekné farebné čo pôsobí uvoľňujúco na rozdiel od súčasných filmov ladených do šeda vyvolávajúcich depresívne stavy. Lepší než posledný bond, a to sa považujem posledných 30 rokov za za väčšieho bondofila ako partia kamošov z Big Beng theory za trekofilov.. Proste je to film ktorý ma za posledné roky najviac nadchol. Ako sa hovorí na zlý film(*) človek zabudne hneď po záverečných titulkoch, na priemerný(**) si spomenie ešte večer v posteli, na lepší film(***) myslí ešte druhý deň, na dobrý(****) si spomenie aj po troch dňoch a na výborný(*****) aj po týždni. No a tento mi leží v hlave už týždeň. Môj názor, každý sme iný takže každému sa páči niečo iné.

• 23.3.2013  21:14
    Skyfall (2012)

Prvotriedny akčak ale s bondom to má spoločné už len názov. Graig má ďaleko od Bonda. Pre filmových fanúšikov je to superbond ale pre origoš bond fans (nie tý z posledných pár rokov) je to ďalší akčný film. Apon že tým záverom pripomenuli klasiku.

• 21.1.2013  04:24

Hodnotiac celý seriál: Oddychová krimi, s vtipnými prvkami ( hlavne vzťah hlavného hrdinu s matkou) a to krásne prostredie kde sa to odohráva. 100x lepšie ako tie tzv. dokonalé americké sračky tipu csi:.., kde z jedného vlasu zistia ako došlo k vražde a kto to bol.

• 16.1.2013  22:01
    Highlander (1986)

Fantastický film a ešte fantastickejšia hudba.

• 23.12.2011  15:31
    Vikingové (1999)

Od tohto filmu (ešte v tom 99-00 keď som prvýkrát videl), po tom čo som čítal na neho recenzie a aj tie problémy medzi McTiernanom a Crichtonom som čakal len to najhoršia a napokon som sa ozaj prekvapil. Celá tá brutálna atmosféra filmu človeka držala v napätí až do konca. Od v tedy som ho už videl niekoľko krát ale stále je to bomba. V tom roku nejako išiel ďalší historický veľko(propagovaný)film Gladiator ale podľa môjho názoru na Vikingov nemá, raz som ho videl a stačilo.

• 30.7.2011  02:46
    Linda (TV seriál) (1984)

Spomienka na krásne 80´. Aj napriek tým vraždám, pôsobí tak oddychovo, nedeprimuje. Ako malý som bol zalúbený do Lindi. Na staré lásky sa nezabúda. 5 bodov

• 29.7.2011  05:50

Napínavá detektívka s príchuťou 70´rokov.

• 27.7.2011  06:12

Spolu so Skalnými v ofsajde a Výletom po Dunaji najlepšia slovenská komédia.