JackieBliz

Filmožrout pokročilí začátečník

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 3.6.2015  16:23
    Prolhané krásky (TV seriál) (2010)

Hezké a milé, ostatně jako všechny americké seriály. Jediné, co mě ničí, je ta vleklost. I kdybych přeskočila tři díly, pořád budou (až na výjimky) v naprosto stejné situaci, s naprosto stejnými důkazy/nedůkazy..Docela mě to nudí. Příběh je naprostá bomba, ale finální odhalení bych viděla tak na konec 4. série. Doufám, že ten seriál brzy skončí. V zájmu diváků, kteří mají "jen" cca 60 - 80 let na jeho dokoukání a zjistění, kdo je vlastně A.

• 25.5.2015  21:30

Pohodový film s ponurými chvilkami, které vás spíše rozněžní a donutí přemýšlet než rozesmutní. Tento film je milý, hodný, krásný a především má nejlepší soundtrack! Ano, našli bysme chyby (někdo kdo se považuje za znalce hudby a nezná Bowieho!!), ale podle mě líp vystihnout lásku na střední škole asi nemohli :))

• 25.5.2015  21:24
    Poslední chlap na Zemi (TV seriál) (2015)

Po prvním a druhém dílu 4*, teď už jen 3*, což je stále dobré. Skvělý nápad, skvělý herci..ale na seriál..je to poněkud..málo.

• 24.3.2014  16:59

V první polovině filmu děj pomalu, ale jistě plyne, nedělá zbytečné vytáčky, vše jednoduše chápeme (snad až na ty rychlé a pro ty, kdo nečetli knihu podle mě nepochopitelné dialogy) a když se zaposloucháte do klavírní doprovodné výborné hudby, můžete téměř slyšet i to, co si Elizabeth myslí (protože většina citů je naznačena velmi dobrými výrazy Keiry Knightley). O dost horší je druhá polovina filmu, kde se do cca hodiny snažil režisér smrsknout zbytek příběhu, ale nějak si nedělal starosti s tím, že téměř všechny důležité momenty naplácá za sebe a diváka tím docela zmate. Nebo to tak působilo jen na mě. Jinak uklidňující film, s příjemnou hudbou a dobrými herci, nádhernými záběry krajiny anglického venkova..a určitě horší než dřívější anglická adaptace Jane Austenové.

• 27.11.2013  17:27

****, protože: 1, Jsem dokázala strávit celý příběh v jeho dlouhém trvání, aniž bych myslela na to, co bude k večeři. 2. Nemusela jsem si ani jednou zacpávat uši. 3. Četla jsem knížku a srdce mi zaplesalo, když se filmové zpracování knize podobalo. 4. Tak nějak tajně miluji Peetu. Překvapení, po "celkem nepovedené táhlé" jedničce.

• 11.2.2013  12:02
    The Carrie Diaries (TV seriál) (2013)

Nejprve chvíli trvá než si zvyknete. Pokud čekáte další Sex ve městě, čeká vás absolutní zklamání - stejně tak jako mě. U druhého dílu jsem spolkla všechny narážky na neuvěřitelně profláklé klišé, na kterém se prakticky staví celý seriál, a začala si užívat úplně nový odlišný seriál. Ano, The Carrie Diaries nemá se Sexem nic společného kromě .. kromě postavy Carrie Bradshawové a řešení vztahů. Vztahů na jisté jiné úrovni.

• 4.1.2013  22:49
    Báječné dorty (TV seriál) (2010)

A teď skandujeme všichni! : Fondán! Fondán! Fondááán!

• 26.12.2012  13:48

Pominu - li (a opravdu bych chtěla) všechny ty hesla, plakáty, soudruhy a soudružky - vyjde vám usměvavá a naivní komedie s panem Marvanem, kterého mám moc ráda. Jen kdyby tam nebylo tolik komunistických pasáží - je to opravdu k smíchu.

• 10.11.2012  23:26
    Moje rodina (TV seriál) (2000)

Susan: Nicku, narodil ses ve chlévě? Nick: Já nevím, tys u toho byla. // Nick: Není na tom králíkovi něco divnýho? Ben: Jo, je tu dva dny a ještě po mně nechtěl peníze. // Susan: Večeře je hotová. Janey: Dokážeš si představit, že v některých rodinách je to radostná zpráva?

• 4.11.2012  00:01
    Hunger Games (2012)

„Když je nemůžete zastrašit nabídněte jim něco čemu fandí!" - "Například?" - "Mladou lásku!" Ano, ano - mladá láska, ta prej na nás romanticko-lyricko-epický lidi vždycky zabere. Prej. Prej jo. Na mě prej ne. Shrnutí filmu: Kamera příšerný, hudba ještě horší, ale celkově průměrný american-made film s originální (???) zápletkou. Knížky jsem četla, takže žádný velký překvápka tam nebyly. Josh Hutcherson vypadá v blond strašně ulísaně (romantYk), Liam Hemsworth zase v hnědé jako idiot (kámoš, kterýmu Katniss nedá). Jennifer Lawrence má úsměv tzv. "na cihlu" (silná to dívčina). Herci jsou to víceméně povedení. Takže celkově silnější tři ***! Pozn. Psala mi Suzanne Colinsová, že pokud nedám aspoň jednu hvězdičku za námět, napíše další knížku. Tak jsem se obětovala pro společnost.

• 26.10.2012  10:14
    Alias (TV film) (2010)

Samo o sobě je to dost zajímavý pohled do zákulisí jedné německé rodiny. Ze šťastné normální rodiny se postupem času stali neznámí lidé a Jens se potřebuje srovnat, zjistit kdo je, protože bez toho prostě nemůže žít. A kdo může? Takový syrový dokument, docela zajímavý, ale celkově syrový až moc.

• 5.10.2012  17:01
    Skins (TV seriál) (2007)

>>>PECKA! << http://www.youtube.com/watch?v=edE3cEhM0Mg

• 30.9.2012  16:38
    Dívčí války (TV film) (2009)

Můžeme jen doufat, že to tam tak doopravdy nechodí..

• 28.9.2012  12:13
    Gympl s (r)učením omezeným (TV seriál) (2012)

Zhlédla jsem a zatím hodnotím dost negativně. Poměrně dost nudná záležitost, nelíbí se mi pofiderní herecké výkony žáků a pokus o muzikálové pasáže se mi nezdá jako skvělý nápad.

• 26.9.2012  17:55

Jestli zvítězí levice, budou za to moct starý lidi z vesnice! Panebože! Já hned asi pojedu za babčou a asi jí naflákám! (prostě pražáci, kteří ještě nezjistili, že na vesnicích máme taky elektřinu!)

• 26.9.2012  15:52
    Donnie Darko (2001)

Kdo to pochopil? Pochopil to vůbec někdo? Asi na to budu muset kouknout víckrát, na konci jsem jen seděla jako opařená hodně horkou vodou. Vážně peckovní film, tenhle žánr zbožňuju a zbožňuju když na konci nevím, kde je začátek - ale mám pocit, že tenhle film nepochopím ani po 13467 shlédnutí. :) Skvělej film - možná až se mi rozloží v hlavě zvednu hodnocení.

• 25.9.2012  16:00

U Burtona jsem zvyklá na určitou laťku zábavy, kterou Tim v Temných stínech nepřeskočil. Škoda, obrovská škoda. Make-up skvělý, hudba výtečná..a to je tak všechno. Film vůbec nesplnil moje očekávání, příběh byl dost fádní a nesouvislí, přišlo mi to opravdu hloupé a nudné...Jistý podprůměr. Dobří herci - to je poser..ani ti to nezachránili! Konec dobrý - všechno dobré..to v tomhle případě opravdu neplatí.

• 22.9.2012  23:30
    Proboha! (2008)

"2700 dolarů?" - "No, levná není"- "A bez Ježíška byste ji pustil za kolik?" Bill Maher, we love you!

• 22.9.2012  21:53

Bude se vám to líbit pokud nejste: 1. Vidlák z Austrálie, 2. Transková jeptiška z Ameriky 3. Němci toužící po dítěti.

• 22.9.2012  21:27
    Evoluce (studentský film) (2011)

"Proč tu jsem? Proč zrovna já a proč zrovna tady?" Tak Vám drahej pane Dubnický děkujeme, že jste nám to vysvětlil, protože mi věděcko-ateisticko-opičí hovada bysme si celej svůj mizernej života snad mysleli, že jsme z opice nebo co!!? Umíte si to představit?! Z opice!? Fuj, teď jsem si odplivla a hned zítra si dám 5975506 otčenášů!! Ke konci snad jen můžu odkázat na tohle video: http://www.youtube.com/watch?v=ABBtmEjXwmQ . Alelůůjáá ! Najebat všem fanatikům!!

• 15.9.2012  13:48
    Jak prosté (TV seriál) (2012)

Ne, určitě to neujde srovnání s Sherlockem. Seriál Sherlock je totiž geniální počin. Zdá se, že Sherlock Holmes už nebude to co býval. Polidštili nám ho, on se mýlí, on se omlouvá, on se usmívá. Řeší případy po svém, ale přece jen si k němu najdete sympatie, protože on je jako vy, akorát s bystřejším mozkem. Z doktora Watsona nám udělali ženskou. Za co panebože za co?! Alespoň mě potěšilo, že se tvůrci nesnažili o remake povedeného britského seriálu, nýbrž o novotinu s novými prvky. Jonny Lee Miller je překvapivě dobrý herec, ale na "starého" dobrého charismatického Cumberbatche nemá. Lucy Liu je příšerná. Opravdu mokrej pes v sušičce. Zkusím se podívat ještě na pár dílů a promyslím svoje dosavadní hodnocení - ale mě se to ksakru nelíbí..nelíbí..nelíbí!

• 9.9.2012  17:02

To bylo špatný, to bylo tak špatný, že kdyby se tak chovala každá patnáctka v Paříži, tak je Paříž za chvilku jeden velkej bordel. Kurz pro špatný otce..? Prosím? Francouzký komedie se chtějí podobat těm americkým a dopadne to..takhle. Zhovadile. Trapně. Blbě. Zle.

• 30.8.2012  21:26

Paříži, já tě nemiluji. Ne, vážně. To město je bílé zlo! Byla jsem tam dvakrát a to úplně stačilo. Eifellovka není žádná pecka, hlavně pokud trpíte závratěmi jako já, pařížani jsou zlý a mluví na vás syčivou francouštinou, i když vy na ně mile anglicky, protože ne všichni umíme zároveň mluvit a zvracet to jejich "el". Podle mě mají lidi o Paříži přehnaný představy - Paříž, město lásky, město kde se nemožné stává možných a hovna chutnají jako čokoláda!! ....No nechám toho, protože tady jde o film - a film mě okouzlil. Nejkrásnější povídky: samozřejmě mimové - ti mě naprosto dostali. Kouzelný příběh. Potom herečka a slepec, taky nádherné a poslední příběh o "osamělé" postarší dámě se taky povedl. Mezi nejhorší bych zařadila Porte de Choisy. To byla pořádná úchylárna a hloupost. A taky upírka a Elijah Wood mi moc nešli pod nos.Ale celkově - chuťovka. (na kterou ovšem musíte mít chuť!)

• 30.8.2012  18:07
    Happy Feet (2006)

Mám říct, co se mi na tom filmu líbilo jako jo? Animace byla pěkná..no.

• 23.8.2012  08:02

Naprosto pohodový film podkreslený nejlepší filmovou hudbou, co kdy byla použita ( v tomhle žánru). Julie Walters byla parádní zestárlá herečka a Rupert (který se rozhodně nikdy nezbaví nálepky Rona Weasleyho) Grint se ukázal v novém světle. Na mě až moc pánbíčkářství (ateistka každým coulem), ale takové milé pokoukání o změnách v životě. Strašně se mi líbil konec. A za zmínku stojí herectví Laury Linney - jako psychotická matka byla výtečná!

• 20.8.2012  19:23
    Dexter (TV seriál) (2006)

Jen těžko můžu chápat jak může být seriál tak dokonale propracovaný, vtipný, zajímavý a neotřelý po tak dlouhé době, co jede. Opravdové veledílo! Geniální a nebezpečný! "Nemůžeš hrát na moje city. Já totiž žádné nemám." - Dexter Morgan

• 20.8.2012  19:09
    Dva a půl chlapa (TV seriál) (2003)

Není to ani tak skvělý, ani tak vtipný jak se říká a Charlie Sheen je příšernej! Neříkám, že mě to nikdy nerozesmálo, ale příběh fádní, humor mi nesedne vždycky a to ani nemluvím o tom "geniálním" hereckým obsazení a naprosto debilní chytlavé znělce. Čím víc řad, tím víc mě to utvrzuje v tom, že seriál je další kus blátový hroudy do seriálovýho bahna.

• 19.8.2012  21:31
    Taková moderní rodinka (TV seriál) (2009)

Řekla jsem si, že ke všem seriálům, které si hodím do oblíbených napíšu, proč je mám ráda. Takovou moderní rodinku mám ráda protože..protože..no protože je to výtečně zpracovaný humoristický seriál se skvělými vtipy, příjemnými herci, podivným nepopsatelným šmrncem a postavami zajímavými natolik, že bych nad studováním jejich podivných povah a absurdních životů mohla strávit den (bohužel nemohla, povinnosti jsou povinnosti). Rozhodně nejradši mám homo páreček tátů a malou Lilly :)

• 18.8.2012  23:30

Příběh o téměř ničem, občas vtip (hlavě kanadské žertíky Lucy Liu) - ale většinou jen nudná a chvílemi dost trapná eskapáda. Hlavní dvojice mi vůbec nesedla, ani ne tolik herci jako nesnesitelná praštěnost Violet alias Lucy Liu. Ve většině filmů mi nevadí Lucy, ale teď mi vadila. Možná to bude tou postavou, kterou ztvárnila. Nic moc.

• 14.8.2012  13:24
    Desáté království (TV seriál) (2000)

Moc dobře si vzpomínám na moje dětství -> odpoledne strávený u babičky sledováním Hallmarku, popíjením kakaa a okusování koláčků (s tvarohem a bez rozinek!). Fantastický pohádkový příběh - nejradši jsem měla (a pořád mám) pana Vlka. Jakou jsem měla nesmírnou radost, že to s ním dopadlo, tak jak to dopadlo. Přece nebudu spoilerovat. Jdu si to pustit znovu..a udělat si kakao. A koláčky.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8