Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Animovaný
  • Horor

Recenze (17)

plakát

Hele kámo, kdo tu vaří? (2005) 

je to absolutní "hovadina", bez nějakého děje, ale strašně vtipná(alespoň pro mě), celý ty dvě jsou jedině za to jak jsem se po celou dobu smála.

plakát

Pomsta (1990) 

Ne že bych dávala nějak extra na komentáře ostatních, ale stejně jsem v celku ráda, že jsem se podívala na tento film dříve než na jeho hodnocení. Je to moc krásný film sice na thriller ne až tak akční a krvavý, ale zase v sobě má spoustu emocí. Určitě bych mu nedala míň než ****....

plakát

Requiem za sen (2000) 

Na konci filmu jsem s údivem seděla u televize a nevěřila jak na vás film může tak silně zapůsobit a vyvolat ve vás tak silný emoce. Můj nejoblíbenější film s tématikou drogy.

plakát

Šestý smysl (1999) 

Nemůžu si pomoct, ale z tohohle filmu mě vždycky běhá mráz po zádech. Viděla jsem ho už tolikrát, a přesto mě baví se na něj koukat znovu a znovu, i když to nemá to kouzlo a překvapení prvního shlédnutí.

plakát

Má mě rád, nemá mě rád (2002) 

Tak tento film mě absolutně zaskočil, po deseti minutách jsem to chtěla vypnout. Myslela jsem, že je to stupidní romantický film bez zápletky, ale jakmile se rozjel a začala být vidět druhá strana a vše se začalo vyjasňovat, tak jsem se do toho úplně "zažrala". Takže doporučuji ten nudný začátek vydržet, protože nakonec z toho vyleze zajímavý film plný překvapení.

plakát

Kokain (2001) 

Pokoušela jsem se nebýt ovlivněná v hodnocení faktem, že byl Johnny Depp značnou část filmu opravdu kus, ale alespoň půl hvězdičky mu za to přísluší. Filmy s námětem závislost na drogách se u mě dostali mezi oblíbené a i filmy podle skutečné události mě zajímají. Když do toho všeho zahrnu dobré herecké výkony a síla lásky k dceři, závislosti jak na droze tak na práci dealera, tak nemůžu hodnotit jinak. Naprosto jedinečný snímek o člověku který je jako na houpačce. Chvilku na vrcholu, chvilku úplně na dně. Nemohla jsem hodnotit jinak. Určitě stojí za shlédnutí.

plakát

Candy (2006) 

Celkem pěkný film, celkem i dojemný a dobře zahraný. Mimo to s mým oblíbeným námětem a hercem. Ale postrádala jsem v tom věrohodnost závislosti na droze. Lidé kteří jsou takovou dobu a v takové míře závislí na heroinu podle mě vypadají mnohem hůř, přitom oba dva herci po celý film vypadali dobře. A i prostředí ve kterém žili bylo na poměry feťáků docela normální.

plakát

Pingu (1986) (seriál) 

Seriál mého dětství. I teď když ho zastihnu v televizi se na něj s radostí podívám. Prostě jednička:).

plakát

Seznamte se, Joe Black (1998) 

Brad Pitt je tady neskutečně roztomilý. Ta nejistota a vyplašenost v chování "smrti" dodává filmu strašně zajímavou atmosféru. I když je to smrt, přijde vám sypmatická a milá.

plakát

Dopisy pro Julii (2010) 

Je to sice přehnaná slaďárna ale proč ne? Moc jsem nevěřila, že mě film bude bavit ale na konci jsem zjistila že se mi moc líbí.

Ovládací panel
3 body

Reklama

Reklama