Jak ukrást Dagmaru (2001) odpad!

No teda film absolutne ničím nezaujal. Nechápu jak se nekterý herci mohli nechat na tohle namluvit. Sypal není žádnej herec ale dement težko by sehnali lepšího. Na Martincovou sem se aspon občas rád podíval jinak fakt nic.......odpad.

...a spravedlnost pro všechny (1979)

Po pár letech se nám Al opet ukázal a byl to opet fantastický výkon. Scénar je taky skvelý z tohohle prostredí je to asi nejlepší film co sem videl.

Vůně ženy (1992)

Další velký snímek z Pacinovi filmografie který prišel v pravý čas. Po nevýrazných osmedesátých letech ( výnimka scarface ) tu Al Pacino podáva jeden ze svých nejlepších výkonú možná i nejlepší. Jediné co mi vadilo byl O'Donnell který se podle mne tam vúbec nehodil nekterý scény sem mu uveril, ale jinak nic pacino ho uplne zastínil. Chris byl malinkej oproti nemu. Film je docela dlouhý což tomu vúbec neuškodilo ba naopak. Ve filme se neobjeví ani jediné klišé což mne úplne nadchlo. Bylo krásný a smutný sledovat jak si Al od začátku snaži užívat si života a pak to de všechno dolú. Videli sme tu pacina jako Freda Astaira i jako sebevraha byla to krása smekám.

Záhada Blair Witch (1999)

typickej příklad jak z ničeho udelat všechno. Hodne zajimavý sledovat jak se beznadej a strach stupnuje a zoufalost z videa opravdu jen srší. Divák se proste jenom divá a čeká co bude a má opravdu nahnáno. Kdysi sem si opravdu myslel, že to je skutečné pak sem se dozvedel, že všechno je nahraný. Samozřejmne, že mne to sklamalo, ale když se nato podivám kdykoli znovu ten pocit jakej sem mnel porpvý mne přepada znovu a znovu a nedá se tomu jaksi ubránit mam rád tenhle druh hororu.

Star Wars: Clone Wars (2003) (seriál)

Tyhle hnezdné války vemne ze začátku vyvolali vskutku rozporuplné pocity. Bylo to asi tím že to bylo neco jiného než klasické animačky. Klonové války nám tu nabírají na obrátkách setkávame se tu z novými postavami které budou hrát v dalších pokračovaních klíčovou roli tudiž všichni fandové hvezdných válek by tohle mneli videt. Jinak rečene připomínalo mi to takovej komix kde se dost hledelo i na detaily čím sem byl příjemne prekvapen místy to vypadalo, že jediajové sou supermani treba když windu vyprášil armádu droidú úplne sám a tím vyhrál bitvu, ale jinak to bylo v poho zaslouží si to vysoký hodnocení.

King Kong (1933)

Je to múj první film ze všech king kongú a paradoxne hned ten nejstarší a první co byl natočen. Nemúžu film porovnávat z novejšími remakmi co byli natočeny toť moje nevýhoda, ale musím říct, že tenhle snímek se povedl kong púsobi hrozive i když místama má přatelsky a sympatický kukuč, ale pořád je to monstrum. Film musel v tý dobe být fakt hodne úspešný i co se týče efektú kong namne proste púsobil věrohodne a to i dnes.