Frankensteinova armáda (2013)

Tu je vidieť, ako sa dá zabiť potenciál dobrého filmu z ručnou kamerou. Čo z toho je, že celková atmosféra a výprava filmu vrátane tych prima vecičiek ktoré často odnekiaľ vybafnú a tvária sa primitívne čo znamená skoro až desivo pôsobí dosť dobre a autenticky keď vlasne film speje nikam a tak vlastne aj skončí nijako.

Nikdo nepřežije (2012)

Jo psycho zabiják zabíja zloduchy, sem tam dobrá hláška, zopár dobrých nápadou, minimum napätia, jedna skrytá čepel v štýle Assassins Creed :) Na WWE studios v pohode.

That's What I Am (2011)

Niekedy nudné, niekedy milé občas skvelé schopnosti rozpravača vystihnúť niečo dobrou poznámkou. Asi sa dalo očakávať niečo napr. film ako tento ktorí podporí, a poukáže na veľkú kampaň WWE z názvom Be a STAR ktorá je zameraná na šikanu na školách. Preto bol tento film tak typický a ukazuje aké rozdiely sú medzi školákmi, jejich dospievanie, chyby vo výchove rodičov,.... Chýbal mi tady, ale nejaký moment prečo by som si tento film mal pamätať celkovo sa neudialo nič vynímočné čo je škoda. Atmosféra tej doby tady akosi nezafungovala pretože sa musím priznať dokiaľ nepadlo slovo o vietname tak som ani nepostrehol, že je to zo 60. rokou. Ed Harris skvelá sympatická postava, presný opak Randyho Ortona u ktorého nechápem kto mu mohol takú rolu dať vôbec sa to k nemu nehodilo. Aj cez to všetko dokáže film poťešiť, a jedno nedeľné odpoludnie stojí za to obetovať.

Scary Movie 5 (2013)

Tak toto bolo v rámci možností v pohode. Konečne som sa bavil ako u prvých dielou. Aj ked čo si budeme hovoriť celá Scary Movie séria má do dokonaľosti ďaleko, ale na druhú stranu sú tu oveľa horšie filmy ktoré sa snažia priživovať na úkor iných filmou. U Scary Movie som to vždy toleroval. Tento diel bol zo začiatku mierne rozháraný akoby nevedel či má plynúť rýchlo alebo plynulo. Časom sa to trochu utriaslo a už som mohol v pohode pozerať paródie na všetky moje oblúbené filmy ( Mama, Evil Dead, Paranormal Activity, Zrodenie planéty opíc....... ) a zároveň sa aj zabaviť na občas trefných dialogoch a udivenej tváre Ashley Tisdale ktorá vôbec nebola taká katastrofálna ako som čakal.

Mrtví a neklidní (2013)

Láska a cit funguje aj v zombie svete, a nie tak úplne len medzi živými. Vypadalo to zo začiatku na niečo iné na mix viacerých vecí a tak to aj bolo. FIlm bol plný milých soundtrackou, ale atmosféra nejako nebola ničím až tak zaujímavá. Škoda, že tá romantika sa začala časom meniť z pohodovej na nútenú až nesnesiteľnú. Ale aspoň sa dalo na hercou pozerať.

Bílá královna (2013) (seriál)

Po ukončení mojich obľúbených Borgiu som bol bez historického seriálu tak voľba padla na nový seriál The White Queen. Nedá sa povedať žeby to bola vyslovene zlá voľba. Zpočiatku pomalý rozbeh a priveľa romantiky mi vadili, ale objavili sa, náznaky mystiky ktorá sa ukazovala skoro celý seriál čo sa nakoniec ukázalo zaujímavé. Pomalý priebeh sa, ale zvrhol na zbesilú jazdu kedy som mal občas problém sa zorientovať čo a ako. Naštastie u väčšiny epizod sa na začiatku zobrazí rok takže divák nestratí pojem o čase. Stále, ale nechápem kam sa seriál tak ponáhľal veď tam sa udialo tolik dôležitých vecí ktoré by sa v pohode zmestili aj do ďalších dvoch sérii. Týmto tempom si ich divák ani nemôže poriadne vychutnať a nemá ani čas aby to všetko poriadne pochopil. Historiá bola v tejto dobe očividne búrlivá a návaznosť na Tudorovcov tu je všade zrejmá čo je veľké plus. Kto sa pozeral na Tudorovcov tak by si mal pozrieť aj White Queen aby nemal v historii medzere.

12 kol: Reloaded (2013)

Špatný scenár, kamera, herci...... Toto nieje vôbec dobré pokračovanie aspoň ako takého prvého dielu. Scenár by nemusel byť až tak zlý keby nebolo zlého prevedenia, a už spomenutých zlých hercou. Je jasné, že z Randyho žiadny herec nebude mal by zostať v ringu kde mu to ide oveľa lepšie. WWE studios bohužiaľ pokračuje daľej v podpriemernej tvorbe a naviac si kazí ešte aj tú minulú priemernú tvorbu.

Dům na konci ulice (2012)

Zaujímavý a obľúbený herci ma pritiahli k tomuto filmu. Len škoda, že tady moc nevynikli a vlastne ani nemohli pretože celý film pôsobí strašne jednoducho, lacino bez nejakej atmosféry a napätia ktoré je čo si budeme hovoriť pre Thriller úplne klúčová vec. Jediné plus je, že film nebol až tak predvídateľný a Thieriotova postava bola na hlavu niečo na spôsob Norman Bates čomu zodpovedal aj koniec ktorý aspoň prekvapil a donútil ma po filme aspoň na chvíľku sa zamyslieť ako to vlastne bolo.

Psycho 3 (1986)

Všetka atmosféra sa nejako vytratila a zostal len Anthony Perkins alias Norman Bates ktorý to stále ešte vie výborne a presvedčivo zahrať.

Voják 3: Na domácí frontě (2013)

Pozerám, že si tak nejako v poslednej dobe WWE studio nedokáže udržať už ani tú priemernosť. Pôvodne tu mal hrať Randy Orton tak som si povedal, že jemu by to aj sadlo, ale bol preobsadený Mizom a to som sa už začal báť, že to zle dopadne. Napokon to nebola až taká katastrofa, ale inak nič moc. Celý film pôsobil dosť lacino oproti Marine 1 toto nemohlo mať ani polovičný rozpočet. Vážne jediná hvezda a najlepšía postava bol Neal McDonough chvíľkama to vypadalo, že tam Miz hraje vedľajšiu rolu. 2 len za to, že pozerám WWE a som fanda wrestlingu.