Sammyho dobrodružství 3D (2010)

Nemúžu se zbavit pocitu, že celej animák vzniknul jenom kvúli 3D efektúm které byli což musím uznat vynikající. Příbeh je takový slaný nemastný je videt, že tvúrci vsadili na jednoduchost co snímku dost ublížilo, ale už sme si zvykli, že animačky neurazí a menší diváci to umi náležite ocenit u staršího dívaka je to trošku horší, ale aspon si připomenem, že ničit oceán se nemá na co snímek jasne poukazuje.

Domácí mazlíček (2008)

Typickej tean film kterej se dá už od začátku prokouknout a vedet co se od nej dá čekat. Dost mi to připomínalo film královna ročníku z amandou bynes i když tohle herecké obsazení bylo o neco příjemnejší typická Anna Faris kterou zastínila vychádzející hvezda Emma Stone. Ano film byl plnej klišé ale tyhle filmy se mi libí takže proto tak vysoké hodnocení.

Nelítostný souboj (1995)

Netradiční kriminálka i když mi spojení krimi a pacino moc neto, ale na tohle sem se rád podíval. Tradiční pacinovúm i denirúm výkon i když jiný herci taky nesklamali. Hodne dobrý zvukový efekty nejlepší ve filmu byla přestrelka pri loupeži banky byla natočena jinak než sme u hollywodu zvykli. Škoda, že pacino a deniro se ve filmu setkali jenom v jedný společný scéne.

Zmeškaný hovor (2008)

Nevidel sem japonskou verzi tak tyhle snímky nebudu srovnávat. Celý mi to přišlo jako slátanina známych hororú ( kruh, nenávist, nezvratny osud.....) Na začátku sem si chvilku myslel že by to mohl být takovej prúmernej horor, ale pozdeji mi zápletka hned došla a bylo po hororu.

Juno (2007)

Reitman mne svým děkujeme, že kouříte nijak zvlášť neoslovil, ale timle dilem si to u mne fakt vyžehlil. Fantasticky zmáknutá režie a ješte líp napsané dialogy a skvelá Ellen Page tenhle film dotáhli k dokonalosti. Juno je opravdu vždy a všude famózne nad vecí aby se nám na konci zmenila v dospelou a je to fakt, že skvelá promena. Hodne se mi líbilo jak se tvúrci efektivne snažili aby se ve filmu neobjevilo ani jedno jediny klišé za mne múžu říct, že sem si fakt žádny nevšimnul. Abych nezapomnel hudba taky skvelý výber zvlášť duo page a cera.

Černá labuť (2010)

Jestli se nato dívam jako na film skvelý nadprúmer, ale místy mne to dost zklamalo a veci se tam zdáli přehnané. Celý snímek mi připadal jako jedno představení a natalie portman byla skvela. Mila kunis taky skvelá i když ve filmu nedostala víc prostoru její postava mi přišla dost zajímavá. Portman a kunis byli skutečne jako dve labuťe černá a bilá. Přesto všechno v tom vidím lehce nadprúmerný film.

Vítej doma (2008)

Typickej film černejch doslova i režisér je černej a proto sem od filmu čekal víc mohlo to dopadnout i líp. Herecký obsazení se mi líbilo občas sem se i zasmál, ale jinak nic. Jeden z tech horších černošskejch filmú.

Víla Zuběnka (2010)

Asi takto hokej mám rád, Rocka mám rád, ale film ma ničím nezaujal čakal som, že to bude aspon priemer, ale bohužial to nie je ani to.