Sofie.com

Sofie.com

• 12.11.2010  21:31

Souhlasím s tím, že pro lidi s nižším IQ může být tento film inspirací pro rvačky a vandalismus. Jinak to ale byla super podívaná s překvapivým koncem a skvělým obsazením..

• 12.11.2010  00:49

Můj přítel tento film viděl asi sedmdesátkrát, podle něj se capoeiru naučil. mě se taky moc líbil, nikdo jiný než Dacascos by tam lépe nezazářil. Plný počet bodů

• 12.11.2010  00:28

Výborná scéna se čmelákem!

• 11.11.2010  23:36
    Profesionálové (TV seriál) (2008)

Podle toho co tady čtu koukám, že na slovensku se to moc nelíbí, ale já si myslím že je to o sto procent lepší než ta naše parodie na srandu! Já se dívám pravidelně a pravidelně umíráme doma smíchy. Luboš Kostelný je prostě geniální s tím svým opakováním, nevím kdo to vymyslel ale je to bomba. Skajka s tou svojí naivitou mě pravidelně dostává a stejně tak ostatní. Jen Miki mi tam trochu neladí, teprve si na něj zvykám, ale hrozně mi vadí že mu vůbec nerozumím co říká, snad se to časem poddá. u mě dobrý!

• 11.11.2010  23:28
    Profesionálové (TV seriál) (2009)

Má to cenu vůbec komentovat?? Hnus, hnus, hnus!!!!! Koukám na slovenskou verzi, z téhle je mi blivno!

• 11.11.2010  20:05
    Simpsonovi (TV seriál) (1989)

Klasika...super seriál

• 11.11.2010  20:02

Klasické americké drama. Film je to na pokoukání super, ale těch zápletek je tam na mě už moc. Jinak skvělé herecké obsazení.

• 11.11.2010  18:11
    Ulovit miliardáře (2009)

Nechutnost. nechápu, jak jsme mohli vyprodukovat něco tak strašného. Blbost, kterou nezachrání ani Tomáš Matonoha, kterého mám většinou ráda.

• 11.11.2010  17:11
    Taxi 4 (2007)

Tu ženskou už jsem někde viděl....Já nikdy:D. Pro mě jsou všechny komedie Taxi nenahraditelné a tahle také. Myslím, že kromě četníků je taxi to nejlepší, co mohla Francie nabídnout. Mě se líbí.

• 11.11.2010  14:06
    Ústav (2005)

První půlka filmu mě nadchla, za druhou dávám body dolů. Nudný scénář, nesmyslné zvraty a zdlouhavý děj. Marton Csokas jako Edgar se mi ale líbil.