Backbeat (1994)

Tento snímok by sa mal volať Príbeh Stuarta Suitcliffa, lebo praktický celý film je o ňom. Doposiaľ som poznal iba štyroch členov Beatles - Johna, Paula, Ringa a Georga a o Stuartovi či Petemu som ešte nepočul, no už teraz viem, že názov skupiny vymyslel sam Stuart.

Cashback (2006)

Zvlastne, ze zle filmy tu maju vysoke hodnotenie.

Cesta na trůn komedie (1999)

Nechápem to vysoké hodnotenie a úplne súhlasím s Chrustyn, ten ich humor je fakt divný.

Dohola (2001)

Nechápem prečo tento film má také vysoké hodnotenie. Absolutny podpremier, USA, Anglicko a Nemecko to je ale kombinacia fuuh. Ps tu jednu hviezdicky som dal iba kvoli lesbickemu bozku na konci filmu :)

Don Matteo (2000) (seriál)

dobrý serial, ale iba na dobrú noc

Esmeralda (1997) (seriál)

presne ako Karlos80 pise: dajte si dole tie masky! Podla mna jedna z najlepsich telenoviel a to niesom nejaky maniak, ktori frci na telenovelach.

Horší už to nebude (2006)

81% ? vážne? neviem čo zaujímavé ste mohli vidieť na takom bečkovom filme.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Tak tento seriál som miloval. Úžasný seriál s výbornými hercami, ktorí vedeli dobre zabaviť aj v najhorších časoch. Žiaľ, teraz to už nemôžem povedať. Seriál veľmi klesol, najmä v terajšej 8 sérii. Ted už nie je takí, aký býval. Je úplne trápny. Barney robí vždy to isté, ale akosi to už nemá to čaro. Produkční sa to snažia napraviť, ale nijako im to neide. Hlášky sú už úplne trápne a staré z predošlých sérii. Nechápem, ako mohol taký coolový seriál až takto klesnúť. ''Moje hodnotenie je na predošle série''.

Jak na holky (2009)

od začiatku to bolo celkom dobre, ale potom to úplne kleslo a stalo sa z toho ako keby iný film