Iveta (2022) (seriál)

Seriál se měl jmenovat Z deníku šíleného osvětlovače JEDNA DOLŮ. Nekonečně dlouhé a velmi často nudné scény DRUHÁ DOLŮ. A nakonec PŮLKA DOLŮ za celkovou délku seriálu, tři díly by byly více než dostatečné, tvl a rub ho, devět. Trochu to všechno rehabilituje velmi dobře zvolené obsazení - Fialová, Hanuš a ten borec, co má co půl roku další, nové jméno a dělá hudbu. Řečnická otázka: To opravdu byli všichni psycho nebo sebestřední/narcis pozér kokoti? 50%

Kamenný most (1996)

Proč film vidět? Za mě a za prvé: GENIÁLNÍ Jana Synková, představující Věru Chytilovou. Kchurrvo, ukchrad si muj scchénáchhh. Klidně bych řekl, že jde o její životní roli :-) Ostuda, ale na Saturnina se pořád ještě chystám, tak uvidíme no.... Za druhé krásná a polonahá Hana Tallerová, omluvte úchyla, tím myslím mě... Za třetí Milena Dvorská (v tomto věku naštěstí oblečená) a za čtvrté depko-myšlenko-ponurý pocit, který někdo zažije jednou, jiný zažívá pořád a někdo ho nezažije nikdy a tím pádem film asi ne-do/o-cení.

Kozub: Bez urážky! (2023) (pořad)

Štěpána mám jako ostravák rád. Je mi smutno z toho, jak plýtvá svým talentem. Obsahově pořad stoprocentně uspokojí jedince se slabším duchem..... pyčo! pyčo! ha ha ha :-( P.S. Klidně vám odříkám skoro celou Českou sodu zpaměti.

Zelenáč (2018) (seriál) odpad!

S realitou to má společného max. policejní auto a uniformu. Vypnuto po 15 min.

Chlapec v pruhovaném pyžamu (2008)

Ty jo, 84 procent, říkám ženě, na to se mrknem, to bude dost dobrý. Začátek rozvláčný, němci mluví anglicky, germánskej děda vypadá jako pravej anglán, jedinej fotřík to ksichtem jakžtakž zachraňuje, to je první věc. Druhá, jakási komornost. Někdo tu zmiňoval rozpočet filmu 12mega v dolarech. Sorry, ale tohle byla věc, kterou by dobrý režisér natočil líp za 12milionů korun jako odpolední inscenaci v ČT. Koutek koncentráku, kde se kluci setkávají a v pozadí se mihne tak 8 lidí... WTF? Žádné strážní věže, světla, samopaly a minimálně dvojitý ostnatý koridor??? Sloužící žid nedostane lepší ošacení? Ha ha ha. Než se jde do sprch, tak se to zahustí k lepšímu, áaaaabr.... už je pozdě. V podstatě až na zajímavé rozuzlení to byla neskutečně naivní sračka pro americké dementy, sorryjako.

Úsvit (2023) odpad!

Shlédnuto na Netflixu, zajímavost: první CZ film, ke kterému jsem si musel pustit titulky, postavám kolikrát nebylo rozumět. No, jinak neskutečná a nudná píčovina. V kontextu dnešní woke doby dvakrát podtržená. Samozřejmě nepopírám, že existuje hermafroditismus, ale "založit" na tom historický film? Až si režisérko dořeší sexualitu, příště prosím natočit film o onanismu z dob Karla IV. - Honba na Karlštejně II. P.S. Dotace 14 mega? Těm zmrdům, co to příklepli ať naprostou na čele obří klitorisy. 🤦‍♂️ P.S. II. Martha prvotřídní piča (jakože dobře zahrála), ležela by v písku hned vedle. Jinak ale casting hrozný.

Stíny v mlze (2022) (seriál)

Jak jsem jen (jako OSTRAVAK) mohl zapomenout orecenzovat óóóóóóóóMG. 1) Dávám deset hvězdiček 2) Pane Špačku, alespoň vy neděláte vašemu příjmení ostudu 3) Herci vynikající 4) Pane Vyorálku, nemohl byste v některém díle sejmou Zaorálka? Je taky z OVY. 5) Regina Rázlová, velkolepý návrat 6) Virbl....... MIROSLAV HANUŠ, český HANNIBAL LECTER 6) Trochu mě srala, pardon zlobila dějová linka se synem pana policisty :-(

Betlémské světlo (2022)

Takže šoudružíííííí, podivejme še na tu Honzovu tforbu tak nějak globálně žeanó..... Obecná škola měla dostat Oskara, Jízda byla velmi osvěžující, Kolja prvoplánová člověčinka, Tmavomodrý svět, takový ten velkofilm, který stačí vidět jednou, Vratné lahve, je třeba uznat, ANO!!! Tři bratři, pedofilní muskarin-LSD-THC-DDT veselice.  Po strništi bos přímo do sraček. No a teď Betlémské světlo, hmmmm. Kamera, stejná. Hudba, stejná, nic proti Soukupovi, mám ho rád. Zase člověčinka, kdy máte dojem, že koukáte na Vratné PETky II. Slibný začátek a pak už se to jenom plácá, zmatek, dežorientace, nuda a ještě jednou dokola. Sorry děcka, za mě fakt ne. Díky za Javorského, co tam sakra zase dělá Čvančarová!!! Jan Svěrák promarnil šanci stát se Menzlem II., když se zaseknul s fotříkem a společně ztratili soudnost. Zděňěk na to má, vzhledem k věku, trochu (hodně) nárok. Děcka, je mi to líto :-( Konce nebývají hezké. Z úcty nebudu klikat na pole s hvězdičkami...

Párty Hárder: Summer Massacre (2022)

Tvoje matka byla okoun, prvotřídní jikrnačka!!! Zdravím všechny, co mají, jako já, šupiny na varlatech.