Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Krimi

Recenze (1 249)

plakát

Captain America: Občanská válka (2016)

Po pár rokoch tieto marvelovky nebude možné od seba nijako odlíšiť, lebo sú všetky na jedno kopyto. Táto v sebe mala zaujímavý nápad postaviť avengerov proti sebe a určite to vyšlo.

Zhasni a zemřeš (2016)

Ľakačky=totálne ticho 10 sekúnd, následne totálne navýšenie decibelov a nejaké bubu bez nápadu...možno to aj niekomu stačí na vystrašenie. Atmosféra a Teresa Palmer sú jediné dobré veci na filme, réžia je úplne mimo reality a tie ľakačky sú viac vtipné ako desivé.

V zajetí démonů 2 (2016)

K tomuto netreba ani nič písať, toto je bez preháňania jeden z najlepších hororov histórie, a je úplne jedno že recykluje minulé nápady, tento jeho štýl sa nedá prekonať, je to kvalita najvyššej triedy. Toto byť natočené pred 40 rokmi, bol by to rovnaký kult ako Exorcista, to je isté.

Ostrov (2005)

Je to riadna blbosť, ale našťastie sa to dá celkom bezbolestne pozerať ak to neberiete vážne, a čím skorej si to uvedomíte, tým lepšie.

plakát

Straight Outta Compton (2015)

Nemám tušenie kto sú títo páni, ale tento film ma donútil nájsť si niečo o nich na internete. Netreba nič osobitne vychvaľovať, Straight outta Compton je kvalita v každom ohľade.

plakát

Krycí jméno U.N.C.L.E. (2015)

Vtipná dobová James Bond style akčná komédia so všetkým čo k tomu patrí. Viac takýchto filmov poprosím.

plakát

Ulice Cloverfield 10 (2016)

Nemá to veľa spoločného s Cloverfieldom z roku 2008, ide skôr o taký nízko až strednorozpočtový thriller, ktorý ťaží hlavne z toho, že diváka naťahuje a neodpovedá na základné otázky, čo je aj celkom dobré. Aj bez toho 10 minútového záveru by šlo o celkom napínavú vec, ale záver to dobre vystupňoval.

plakát

Sicario: Nájemný vrah (2015)

Len posledných 20 minút a scéna pri večernom stole musia byť za 5/5. Dokonalé. Postava, ktorú stvárnil Benicio del Toro je fantázia. Na prvýkrát je film tak trochu zmätočný a človek nepozná ozajstné záujmy, ale ku koncu začne dávať zmysel. Perfektná réžia, herci, scenár.

plakát

The Banshee Chapter (2013)

Strašidelnosť nemožno uprieť, prvé minúty som mal ešte nutkanie odvracať zrak, ale postupne som čim ďalej tým viac zíval aj pri hororových scénach. Námet mal veľký potenciál, ale sfilmovanie je nudné, so slabou pointou a slabým scenárom.

Ovládací panel
2 body