Četníci z Luhačovic (2017) (seriál)

Bez Zedníčka bych dal odpad. Mladej Donutil hraje vsude stejne ve vsech filmech- predcita text. Jedinej co v tomto serialu hraje je z nich Zednicek. kterej to za tuto roli nevim proc schytal od vsech. Jeho cechonemcina je skvele zvladnuta. Proste pan herec. To je ten rozdil- donutil je za donutila, zednicek je rakusak. Otresne zapletky, "nenapadna" propagace potratu, v poslednim dile LGBT, romove jsou ti citlivi, ktere tenkrat nepravem prisne vyhaneli a dalsi srandy. V kazdem dile je jedno takove tema. Nedivim se, TV v kazdem rezimu slouzi k ovladani mas- kontrole toho co si maji myslet. A vyuziva se k tomu i dobrosrdecni serial. Nic se nezmenilo. Delali to fasisti, komunisti...proc by se to melo menit. Jen ted uz tlaci cim dal vic na pilu. Moc bych si pral mluvit s dnesnimi scenaristy, kteri se tomuto museji podrizovat, jinak si nevrznou. Na malomeste se vrazdi, prepada, krade, strili jak nekde v Bronxu. ale to je detail. Serial si mel vybrat- bud byt naivni a hloupost by nevadila, nebo si hrat na tehdejsi realitu. Tady se snazili oboje skloubit a tak nelogicnosti a nesmysly vadi a biji do oci. Hadam, ze za to muzou Cetnicke humoresky, kde se to ale nejak podarilo vybalancovat. Tu se to prelava zleva doprava. Meli se priklonit vic k jednomu nebo druhemu.

Vinyl - Série 1 (2016) (série)

Konečně někoho napadlo udělat pořádnej film seriál z tohohle prostředí. Tak dlouho jsme čekali, až si to vzal MS. Pokud se vam styska po vlkovi z wall street, tak tady je ulítlejch, nadrženejch, feťáků, co se chtějí prosadit dva kýble. Jen se posuneme kousek od wall street do klubů na periferii- sex drogy rock 'n' roll natočeno takovým stylem, jakoby jste si na ně mohli šáhnout. A je asi jedno jakou hudbu posloucháte. Myslím, že pro starší rockeři budou valit bulvy, co jejich idolové vyváděli, zatímco oni trsali na 17:00 čajích a nosili tesilky. Pokud jste na odvykačce, tak si tento seriál nepouštějte. Můžete ho ale pouštět dětem, ať chápou, když pořád slyší, že dnešní generace stojí za hovno a jaký to za vás bylo. Budou mít srovnání (tesilky a čaje o páté vynecháte).

Až po uši (2014) (seriál)

Nevěra, když má člověk 2 děti není vůbec sranda. To je dlouhodobě neudržitelný a konce jsou hodně smutné. Čím víc lží, tím smutnější. Dá se rozejít zodpovědně, dospěle, ale tady o nic takového nejde. Tenhle speltákl, nám vnucuje, že se tomu všemu- těmto životním prohrám máme s hrdiny zasmát. Seriál, kde jsou všichni zajištění a jediný co komplet všechny zajímá je chtíč. Nesmí chybět homo bez toho se vztahová motanice už neobejde. Komu se líbí sračka Sex ve městě, bude jako doma. rozpočet na HBO byl asi velice skromný, nebo je něco špatně. Hřebejk do filmu obsadil komplet svý kámoše. Chybí Trojan a Macháček, protože jsou už staří. Geislerová nestárne, je to pořád kočka, navíc sázka na jistotu- je fakt sexy. Havelka je přirozenej sympaťák a hraje to co je- nic jinýho ani neumí. Hraje prostě sebe. Je to ten druh herce. Celkově je to zahráno slušně- dobrá práce. Nebylo co řešit potkáváme se , kecáme, šoustáme, hádáme se, usmiřujeme- to je pro dobrýho herce malina- měla by bejt. Seriál pro lidi okolo 26 -45 let, doma čisťoučko a sterilní nábytek z Ikey a přesně takovej z něho mám pocit.

Fair Play (2014)

Jestli se chcete dojmout, tak si najděte dokument o našem najslavnějším vzpěrači Otikovi Zarembovi. Ten na doping opravdu dojel. Tento sport je už tak na vrcholove urovni pro telo destruktivni a do toho doping, ktery jeho telo dodelal a skoncil jako invalida- nestastny invalida. Navíc na neho svet davno zapomnel. To je pribeh a jestli chteli natocit neco o dopingu tak tohle. Protoze jeho pribeh znam, tak mi tento film prisel bez emoci. Nedojmul jsem se. Navic spojeno s propagandou. Pratele, doping bral vesele celej sportovni svet. Zapad, vychod. Zalezelo na sportu. Viz Kratochvilova a jeji rekord, ktery uz kolik desetileti je neprekonan! samozrejme dopovala a zije a je zdrava jako ripa. V tomto filmu se obvinuje rezim, ze ucastnici nevedeli co berou a museli. "Museli" uplne vsichni na celem svete tenkrat. Ale kazdy mel na vyber. Z dopovani je spojeno Vychodni Nemecko, protoze meli uspechy a svadelo se to na doping. Ano samozrejme.. proste dokazali svoje sverence celkove pripravit lepe nez jini. Dopovat se totiz muselo umet a neni to jen o tom si neco strikat strikackou. Jejich system byl proste v necem dokonalejsi nez USA a dalsich. Opakuju bralo se fest a vsude. Jaka je situace v urcitych sportech dnes vime. Bylo by chybou si myslet, ze je to jenom cyklistika- z te udelali obetniho beranka. Ve filmu zklamaly devcata- na druhou stranu takove sportovykne jsou- makaji a malokdy jsou nejake extra osobnosti. Tak to asi na hlavni predstavitelku prece jen sedi. Tvari se to jako polodokument, rozhodne tepe do tehdejsiho rezimu co to da, takze se nevyhneme prostredi STB, chartisti litaj vzduchem a nakonec si mame myslet, ze clovek kvuli emigraci byl schopen podstoupit i mrzaceni sveho ditete dopingem, aby se dotalo na zapadni kolbiště. Kolik ze tech ceskoslovenskych soudruhu sportovcu na zapade zustalo? Z kolika stovek a stovek a strovek? Lendl, Navratilova, kdo dal? Lendl mimochodem v nasi republice v podstate od nejakch 15cti nezil. To same Navratilova. Myslim, ze oba by v Cesku nezili, i kdyby zde byl kapitalismus celou dobu. Proste diky svym prijmum sli tam, kde se da s tenisem zit. No a to s komancema neslo dohromady. Mladez by si ale nemela myslet, ze za komunistu clovek nemohl byt milionar. Bylo jich hodne. Treba Vaclav Havel, rodina Kocabovic a tak vubec. Umelci vubec zazivali zlate casy. Prijem Hanicky Zagorove zname vsichni. Super holka. Bylo to tu na piču, ale nikomu neslo o zivot- jen imbecilum a opravdovym bojovnikum za svobodu, kteri zemreli v 50tych letech v lagrech a vsichni na ne serete spolu s celym svetem. Kdo dnes z mladych zna opravdoveho disidenta Dolejšího. Z prezivsich Cibulka- vzdyt rikam, ze to museli byt blazni. Wonkove a spol? 50 procent jadra charty spolupracovalo s STB, zbytek nepotrebovali. Opakuju. Ty kteri mely idealy, nikdy se nesproneverilim ty nikdo nezna a zadny film o nich nikdo tocit nebude. Ne tenhle film o tehdejsi realite nic nevypovida. Jeste bych mladeznikum dodal, ze spousta tech inteligentnejsich emigrantu spolupracovalo s STB. :))) Historii pisi vitezove a tento film se o tuto tezi silne opira. STB potazmo KGB vedelo o vsech, na vsechny byly papiry a vsichni pokud se jim to hodilo do kramu byli pouziti. A verte vice radi nez neradi. A zadarmiko to nikdy nebylo. Vsak pred a pri sametove byli vsichni na znackach a po ni si mohli dat pohov. No nekdo si zazavodil, druhej sel na jisto. Jeden takovej se stal pak prezidentem. Emigrovat mohl desetkrat, ale venku jim k nicemu nebyl. To by bylo poctenicko. Treba nasi vnuci se neco dozvi jak uz to tak byva. Stejne jako se ted dozvidame, ze TGM byl agentem britske tajne sluzby, ale koho to bere?

John Wick (2014)

Klasicky schema- msta a k tomu vubec, ale vubec nic. Na druhou stranu si to taky na nic nehraje. No jestli vas bavi hodnej, ferovej, nerozbitnej, neprustrelnej komiksovej hrdina co misto nuncaku a katany nosi bouchacku, tak jste doma. Takovej tarantino, akorat bez jedine hlasky. Proste ten film si ze sebe neumi udelat srandu. Vlastne jedna tam je- v podsveti se mu rika baba jaga. Kdyz hlavni hrdina otevre hubu, tak je to jak nejake noirovky. Tohle se asi bude tocit co svet bude svetem. Pri zehleni a domacim uklidu dobra kulisa. Taky se bude libit zbranovym nadsencum. Kazda draha, luxusni krochna, utocna puska se tam mihla. Na tom si zbranovej sponzor dal zalezet. Vyprazdili municak.

Zaříkávač lží (2014) (amatérský film)

KORDUS, RedAK- Skvele to zesumirovali. Pane Boze. Kdyby mel 16, tak dejme tomu. ale tohle. Nazev tohohle vlogu nema nic spolecnyho s jeho obsahem a jen podrthuje vysoke mineni, ktere o sobe tenhle clovek ma. Strasne z tech svych videi nadela. Vzdyt o nic nejde. Kazdej tejden neco zapindal a hotovo. Ta podkresova hudba je stejne debilni jako to jeho ctene slovo. Neni ani detinskej, spis nedospelej. Myslet si, ze je s timhletim vzor? Pro koho? Celkem zvlastni sebevedomi. Doufam hlavne, ze zmizne a nezacne dalsi tyjatr. Veta o tom, ze kdo ho odhali, ten ublizi vsem je zastrasovani. Vubec neni potreba byt takhle patetickej a neustale pripominat jakej jsem dobrak. Citim z neho, ze je sam sebou posedlej. Zaver: Ja uz jsem si svoji roli vybral a vy? Jaka role. Zijeme zivot tecka. Krom toho si nic nevybral. Delame co musime, na co mame, co nas obklopuje atp. No chtel jsem dat 1 za snahu, ale narcisy nemusim. Cely to je jako kdyby mel spachat sebevrazdu a my si nad nim meli potom jeste pobrecet a zapremyslet jakej ten nejfake byl skvely clovek. P.S. Cela ale opravdu CELA VLOG YT komunita jenom dokazuje, ze v pohode clovek nema potrebu exhibovat a delat ze sebe vola. Takze to zustava temhle degentum. Fake neni degent, fejk je fejk, nema to koule. Andy Kaufman....pane boze to je sebevedomi. Tedy vlog scena je tvorena da se rict pitomci a stejni pitomci je potom sleduji. A ze jich je. Ja jsem. Sem tam se na to podivam, abych se ujistil, ze je vse pri starem. Proste oni nevi co je to se stydet, nevi co je to se s nekym srovnat, aby videli kde jsou....Hlavne at se nestane zvykem, aby sem byly davany tyhle vlogy. Nechapu co to tady dela a jak je to mozny. Nesnasim, kdyz je mi za nekoho trapne. Kdyby kolem toho neudelal takovej mumraj..... ale takovej brajgl kolem a pak natocit tohle..... Rozesilam kamosum at se taky pobavi, i kdyz ho neznaji. O to to pro ne bude zajimavejsi. Vzkaz fejkovi: Je videt, ze nemas zadnej prehled. Zacni vic cist filozofii, geopolitiku, historii (pamatuj, ze ji pisi vitezove- tvoje nazory byly vzdycky jak z CT24- des) atp. Protoze mas chut o tom pindat a jsi v podstate na urovni mne, kdyz mi bylo cca 12. Neodhalil ses, protoze se za sebe- nazory stydis. Doufam, ze je ti to jasny. Proste nejsi tak silnej, aby jsi je obhajil verejne. Ale tohle chapu- jen by jsi to mel priznat- aspon sam sobe. Tvuj epilog je proste zahranej jak na divadle a na to, ze jsi mel cas to vycizelovat- strasny fejku. Tvoje tvorba je pro slabsi kusy. To jsou jini dravci, kteri poukazali na hnus nebo krasu zivota. Nechytas se. Ale vrana k vrane. P.P.S. Porad byt ublizenej kvuli holce, ktera ti zalhala, protoze ti nechtela do oci rict, ze s tebou nic nechce mit? (Treba). Zase, tohle je chovani 15ctiletyho. Uz se na ni vyser prosim te. Davam nakonec hvezdu.

ZOH 2014 Soči: Slavnostní zahájení (2014) (pořad)

Super show, kterou mi kazili naši komnentátoři, kteří četli scénář z papíru a když zrovna nečetli začli rýpat do pro ně stále asi existující USSR nebo třepat svoje estetické názory jak kopírovali od Zemana...Bylo toho víc. Zvláště Dusík se vyznamenal. Dle mého to udělat museli, nějak jsem to z toho cítil, že mají připomínat, že teď jsme v NATO. Dost mi to ničilo zážitek. Jinak mazec asi jako každé zahájení her. A celkově olympiáda v Soči byla povedená.

Zrodila se legenda (2014)

Kung- fu mlata se omrzí a zbyde chaotickej a hlavně celkem nudnej příběh. Do půlky se film dá. Pro děcka, který mají rádi bojové sporty určitě super film. Takovej dnešní mstitel s píšťalou. Mě už na to neužije

22 Jump Street (2014)

Forky nuda, ale paklize je to vas dru humoru, tak verim, ze je to dobra komedie, ale kdyz nejlepsi cast filmu jsou zaverecny titulky....

Elysium (2013)

Tak jsem se těšil po districtu 9. Blábolilo se něco, že dostane víc peněz, ale vizuálně je to horší. Asi my chyběli hmyzáci. Čekal jsem víc Blomkampové syrovosti. Jinak bych dal možná víc. Prostě si nasadil Districtem velkou laťku a mne zklamal. Damon se do role vůbec nehodí. Záporák, stejně jako v Districtu skvěle zahrál. Je tam strašně moc hovadin, čekal jsem že se bude rejža držet víc při zemi, tak abych si řekl, že tak nějak to může vypadat- toto se někdy může stát. Místo toho nějaká rambo akce směr orbit. Spousta totálních hovadin. V Districtu byly taky, ale člověk se zasmál, tak to nevadilo. Tady se to bere nějak vážně. District je vlastně trochu komedie, tady se to ztratilo