loco

okres Kutná Hora
jsem devítka

<< předchozí 1 2 3 4
    • 20.7.2017  02:42

nejlepsi mafianskej film, forget about it

• 27.12.2016  01:18

vcr paradiso

• 18.12.2016  07:05

skvela reklama na zivot v dnesni dobe ... priste az se budu pokouset o sebevrazdu nebo postavit stroj casu, tak si vzpomenu na tenhle dokument kterej jsem zkoukl na buprenorphinu (velmi doporucuji, pri mikrodavkach cca 0.2 mg je to skvely doplnek ke sledovani filmu) a do toho zobal slunecnicova seminka (tez doporucuji, jsou levna, nejsou nezdrava a zahani hlad) a reknu si - sakra dyt jsem uplne zapomnel na to, ze zivot Italii ve me vyvolava podobne pocity jako heroin a ze to neni az tak nerealny si zbalit svy tri sestky, usadit se v kombiku v Bergamu a delat tam pro UBER (na Como nemam bohuzel prachy, ale rozhodopadne tam budu jezdit na vikend kdyz jsou to jen 2 hodiny klimatizovanym vlakem skrze krajiny, ktery jsou jak z jinyho stoleti .. a to cely jen za neco malo pres 10 eur za zpatecni jizdenku! - zpatecni jakoze od slova zpet, ale nejspis uz vyjedu v patek vecer pac nocni toulky Comem jsou pro me to prave orechovo-straciatellove) .... achjo, zivot je fajn, jen ti lidi jsou obcas fakt na zabiti ... :)

• 2.12.2016  14:31

Eso peso haf haf

• 1.12.2016  19:46

Heil Hitler. Otazka pro chytre deti: Primitiv na 8 pismen... Rakosnik ting tang tong haha titapade :D uz se tesim az za par let Cina napadne USA a vzniknou dokumenty, ve kterym rakosnici budou rikat neco ve smyslu ze ti bili dinosauri meli predrazene zaostale smartphony s nakouslym jablickem mezitimco z cinskych Xiami bombardovali dronama na dalku bilej dum a odpalovali iphonacky baterie jak granaty :D fak emerika gou ting tang tong!

• 25.11.2016  18:42
    Grimsby (2016)

kulecnikova koule v kondomu ... :O

• 24.11.2016  09:37

proc to skoncilo?? .. a proc Gosling neni furt vtipnej? .. a proc slunce sviti? protoze 70's, palmy a GTA: Vice City ...

• 20.11.2016  15:12
    Trosečníci (2002)

it's gotta fucking chimney, anthony

• 16.11.2016  08:23
    Osmý smysl (TV seriál) (2015)

Fuckin' Van Damn!!.. a tu Korejku chci mit za zenu. And fuck lesbiens, go gay!

• 15.11.2016  08:35

I hate the norm .. for it's so boring and despotic

• 12.11.2016  17:36

I was only a man in a funny red sheet, now I'm just a piece of a rotten dead meat... long live smallville, death to soup and her man.. and to lex luthor... and to ben affleck .. and to metropolis ... and to gotham .. shit! fuck this heroic asslicking diarhea spread on silverscreen, fuck you and your big brother police state cctv helicopter show, go heligangster and bang your own corpse you necrokryptopteraphile! ... best regards, Joe "Krasty" Searmando. P.S. long live esmeralda (the blind version). and fuck you *spit+cum+fart*

• 12.11.2016  02:24

time is money, money must be funny, it's funny how you eat and speak cause speed is everything. fuck time machine, gone za les to breakfast nesquick with milka vache. cogito ergo sum > opinor igitur et imperium omnium. stop fighting and start dræmagin with vodka for jap's sake. uz by to chtelo natocit dil ve kterym neucinkuje zadnej villain, zajimalo by me co by x-meni meli na praci kdyby prestali vykonovat roli intergalaktickejch fizlu a spasitelu sveta, mystique by mohla vydelat celkem dost penez v pornoprumyslu a chairles by uz nemusel lezt na brazzers aby si dopral poradnou davku VR 4K erotiky kdyz tak rad inšpectatoruje co kde kdo jak s kym dela a mohl ho pak moralne soudit aby si vylecil svuj mindrak z lenosti. bring back Hogwarts!

• 11.11.2016  22:37
    Deadpool (2016)

sarka musi mit prdel jak muza, pac ma rada krvave rudou barvu a buttplug zavarovaci sklenici z tenceneho skla s naplni podriznute zlate rybky co voni jak mesic nemyta vagina v trojobalu z nadrolene kuze chodidla bezdomovce, spermatu a uschlych bedaru s bramborovejma spagetama, ale neplni zadne prani pac neni plnena jak vanocni krocan, ten by se ve vode totiz utopil, obsvlast v te varici ktera z nej pomaha sundat perovej kozisek. that guy's gotta pulky jako ja, namakany ze s nimi dokaze zonglovat pred zrcadlem. long live love, amen.

• 11.11.2016  01:28
    Godzilla (2014)

No konecne!! Smrt stereotypum v Hollywoodu!!!

• 3.11.2016  21:06
    Blade 2 (2002)

marek vašut v životní roli s nezapomenutelnou replikou "KURVÁÁ PÍČÁÁÁ!"

• 25.5.2016  23:12
    Abigail's Party (TV film) (1977)

proste genialni ... cekani na to az Tony konecne vybouchne :D

• 25.5.2016  17:37
    Nahý (1993)

tvl, tak tohle je ale naprostej kult!!! to uz se dlouho nestalo ze jsem druhej den mel nutkani znovu zkouknout nejakej film ... a lesley sharp, ach ...

• 2.5.2016  21:42
    Záskok (1994)

aneb Coenovic obsese O predmety

• 28.4.2016  18:15
    Volejte Saulovi (TV seriál) (2015)

okay, takze bez BB to nefunguje na 100%, ale kdyz uz to funguje, tak je to mnohem lepsi nez BB, protoze tohle je naprosto uzasny!!! je to jako jizda na horsky draze kde se prechazi z inteligentniho hlubokeho dramatu k total silene komedii u ktere si clovek dosyta vychechta prdel, u nekterych hlasek jsem si to doslova musel pauznout abych mohl popadnout dech. Jimmy aka Saul je natolik osobity a sobestacny, ze v dusledku neni zapotrebi vymyslet kdejaky vychytavky a picoviny navic aby byl serial originalni, je to zkratka vsestranne precizni dilo a ja si jenom preju aby to nikdy neskoncilo, protoze tohle je bezpochyb ten nejlepsi serial co jsem kdy videl!

• 26.4.2016  16:56
    Perníkový táta (TV seriál) (2008)

BB nastavil latku serialove kvality tak vysoko, ze se mi ostatni serialy nyni zdaji hloupe, vsedni a s obtizema a nezajmem je poloockem dokoukavam. Co se tyce provedeni a scenare, je to bez debat spicka, avsak co se tyce postav - jsou genialne ztvarnene, ALE strasne strasne nesympaticke. BB je vsak hlavne serial o postavach a vyjimkami jsou zde Saul a Mike, protoze ti jsou bozi a diky tomu si vyslouzili vlastni pokracovani, ktere je naprosto uzasne!

• 16.4.2016  08:50
    Let (2012)

civilni a uveritelne, dobre herecke vykony, neobvykly scenar

• 17.3.2016  07:39

uz ani nevim pri jakym filmu mi naposled zkaply slzy, natoz nadvakrat

• 16.3.2016  22:24

misty natolik myslenkove podnetne, ze jsem to musel docasne pauznout a podumat si nad tim .. po stromu zivota dalsi malickuv film, po kterym se cejtim na podrezani, ale jaksi je mi v dusledku lip

• 16.3.2016  16:46

ten zaverecnej song tam sedl jak prdel na hrnec ... v jistem ohledu mi to prislo z jeho pohledu ponekud hlubsi a rozjimavejsi, ale nakonec me dostala jeji verze ... pozn.: komu tento dvojsnimek sedl jak hrnec na prdel, silne doporucuji Jean-Marc + Francoise ou La Vie Conjugale - jedna se o stejne zpracovani formou dvojsnimku ala Rashomon ON/ONA, sice s humornym podtonem, avsak s vybornou atmosferou sedesatek

• 16.3.2016  16:42

vyborny

• 16.3.2016  14:23

po deseti letech pracneho hledani se mi tento dvojsnimek podarilo konecne sehnat, tudiz jsem si jej dovolil nahrat na ULOZ.TO... prilozene titulky jsou strojovym prekladem ze spanelstiny do anglictiny (tudiz kapku na hovno, ale da se tomu rozumet)

• 16.3.2016  14:23

• 16.3.2016  04:48

animace a pohyb teles nejsou dokonale, ale bohate to vyvazuje poctivej vzhled vsech rekvizit, zkratka vizualni skvost. jista davka ironie je tu zjevna, takze zanrove nepochybne spada i do komedie. prestoze tam tu patou hvezdu nedavam, tak tento snimek rozhodne povazuju za kultovni.

• 15.3.2016  22:50
    Útěk z vězení (TV seriál) (2005)

prvni sezona - napinave, dumyslne, pribeh je poutavy, celkove to generuje sledovaci zavislost druha sezona - stale napinave a jeste celkem I zajimave, ale zacina tu rust vata, nudnej ci hloupej plevel projevujici se trolskym chovanim jednotlivych postav, z vyhruzek a podminek se postupne stava trapna replika, ktera se pronese vazne jen z povinnosti, flashbacky zcela neverohodne dokresluji psychicke stavy a zachvaty, a ubohy zvraty ze kterych je leda tak na zvraceni, stacila by pulka dilu, ale to by pak museli herci behat a spechat kdyz jim udajne dochazi cas a nekdo je jim v patach ... omg treti sezona - skvela atmosfera a prostredi ala Taco Hell a tim to konci, sledovatelne snad jen divaky z kategorie trestancu institutu SONA, tak sileny facepalmy a hovadiny co si tam ze zoufalosti vymysleli, totalni beckova akce i dej, no a stejne to vezeni nakonec spadlo a vsichni vesele odkraceli na svobodu, takze ten humbug se Skoufildem tam byl zbytecnej, to si mohli misto toho mezitim radeji pichat herak a hrat si na gladiatory a bylo by to zabavnejsi nez tocit US remake rady ptaka loskutaka ctvrta sezona - sel jsem do toho, pac me lakaly ty premeny zlouna na dobraka a vzajemne pochopeni znepratelenych stran. no ze zacatku celkem slusnej cover Mission Impossible s nekolika vtipnymi scenami, ale furt to jeste netahlo jako v prvni rade, tedy "tempem na jeden zatah" BACHA! Od chvile kdy uz se konecne dostanou k tomu poslednimu dilku Scylly a opet se sejde stara parta zedniku a kopacu a my se bohuzel rozloucime s mym oblibenym roztomilym Bellickem (vazne by me zajimalo, jestli by si dokazal oliznout to svy pandero), tak se rozpouta absolutne nejhustsi level konspiracne-akcniho-sociovedeckofantastickeho narezu. ta scenaristicka bezradnost a lacinost co sefovala od dvojky dostala padaka a ten novej Rambo-typ to zacal sefovat tak, ze jsem si jiste casti musel pretacet znovu a zanalyzovat, abych tu zakomplexovanou situaci pochopil. no BRAVO!!! druha polovina 4.rady se velmi vydarila! pozn.: nejlepsi taktika odvedeni pozornosti uz nespociva v rozeple nadivane kosili, nybrz v T-Bagovi, kterej si z prdele vzdycky vytahne nejakou tu zvireci metaforu a caruje pak z lidi uplny mentaly :D ... no a nakonec samotnej komentar k poslednim dvou dilum, ktery jaksi vubec nezapadaji do 4.rady a samy o sobe jsou spis pilotni dernierou - ma to tempo a grady, zadny priblbly ptakoviny okolo gejsky kase, je to zkrakta bomba a znamenita pocta tomuhle zanru! .. pozn.: komentar dodan po druhem shlednuti s odstupem cca 8 let

• 4.3.2016  17:40

zpocatku me to doslova sralo, ani jsem nevedel co se tam vlastne resi za pripad, ale od 4. epizody, resp. od ty prestrelky, ktera byla realne a skvele natocena, to zacalo bejt zajimavy a dobre se na to koukalo, prestoze pripad kterej resili byl furt dost mlhavej. nejlepsi, resp. nejlip zahrana postava byl jednoznacne Frank, zkratka 2 metrovej gangster v obleku, z kteryho sel strach uz jen kdyz mluvil. no nakonec to byla dobra a napinava podivana.

<< předchozí 1 2 3 4