moviechecker

P S

okres Brno

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 23.3.2019  16:55

Niekoľko krát som sa pri tom vyspal a aj tak nedokázal dopozerať.

• 18.3.2019  18:02

Väčšinou som z víťazov oskarových filmov zhrozený, ale musím povedať, že včera, keď som si tento film pustil bol som milo prekvapený. Bavil som sa od začiatku do konca a v niektorých momentoch som sa dokonca rehotal. Čakal som nevýraznú drámu no dostal som plnohodnotnú zábavu, na ktorú sa dalo 2 hodiny pozerať.

• 7.12.2018  18:03

O čom to bolo? neviem, ozaj neviem.

• 26.11.2018  22:31
    Eurotrip (2004)

Ak by sa dalo dám tejto komédii aj 6 hviezdičiek. Pozrel som si ju znovu po 14 rokoch a stále dokázala pobaviť aj keď som ju videl už aspoň 5 krát :-). škoda, že tie novodobé komédii už toto nedokážu vyprodukovať. skvelé frky a vynikajúca hudba.

• 24.11.2018  23:29

Príjemné prekvapenie. Od filmu som nič nečakal no nakoniec celkom zaujimava podívaná. Je zaujímave, že nech je český film akokoľvek dobrý tie hodnotenia od domácich na čsfd ma tak o polovicu horšie ako kdejaká zahraničná sračka. Nedávno som pozeral Tátovu volhu a s týmto filmom sa to nedalo porovnať.

• 10.11.2018  17:25
    Sestra (2018)

Pobavilo viac ako tie rádoby komédie, čo teraz vychádzajú v kinách. Celá séria Conjuringu stojí za to.

• 10.11.2018  17:24

Otras. Domnievam sa, že u komédie sa ma človek smiať, no počas celého filmu som sa ani raz nezasmial. Bolo to iba trápne. Zbytočná strata času. To sa už človek skôr zasmeje u kameňaku.

• 4.11.2018  18:13
    Léto 84 (2018)

Vynikajúci nevnucujúci sa thriler so skvelou atmosférou osemdesiatych rokov. Netflix spolu so Stranger things vyťahal z 80tiek snáď všetko čo šlo.

• 23.8.2018  21:51

Keď som začínal sledovať tento seriál nedával som tomu veľa šancí a prvý diel tak púšťal s malou dušičkou, no musím priznať, že som milo prekvapený. Pre mňa je to seriál tohto roka. Je to pekne dramatické a v každej jednej časti ma dokázali prekvapiť. Som zvedavý či ďalšia séria bude pokračovať v nastavenom tempe.

• 23.8.2018  20:03

Diel od dielu slabšie a slabšie :-(

• 23.8.2018  20:00

Toľko vecí, koľko sa v tomto seriály dokaže pokašľať v jednom diely, nemám slov. Ozaj poriadna dráma :-) Pre mňa najlepšie prekvapenie tohto roka.

• 12.8.2018  18:59

Prišlo mi to ako úplne zbytočný film pre číňanov.

• 7.8.2018  21:22

Na to, že je tento film tak ospevovaný tak úplne vo vytržení nie som. Miestami som sa musel poriadne zasmiať. V porovnaní s Kmotrom, je o úroveň nižšie, preto "len" 4 hviezdičky. Akosi mi niektore veci k sebe nesedeli, hudba sa mi tam vôbec nehodí čakal som čosi viac komornejšie.

• 5.8.2018  20:54

Film na jedno pozretie. Začiatok dobrý, koniec dobrý, ale to hratie blackjacku medzitým je úplne zbytočne a nestathamovské. Pár zaujímavých a vtipných fráz. Druhykrát by som mu však tri hviezdy nedal.

• 22.7.2018  20:33

Seriál naberá na intezite a tých 45 minut rýchlo ubehne. Nečakal som, že ma táto dráma tak zaujme. Dúfam, že to tak bude pokračovať.

• 24.6.2018  21:04
    Očista (2013)

šialené, zvrátené, uchylné...

• 16.6.2018  18:13
    The Layover (2017)

Zopár podarených vtipov, ale ináč iba béčková komédia so sympatickými herečkami.

• 25.4.2018  07:04

Pre mňa osobne asi najslabší SW film od roku 1999, čo sa týka deja. Počas filmu som sa strašne nudil a niektoré postavy sú mi vrcholne nesympatické. Tie psychorozhovory Rey a mladého Sola mi vyslovene vadili. Dokonca i niektoré herecké výkonym i prišli také umelé ako z béčkového filmu. Atmosféra SW filmov bola však celkom dobre zachovaná, ale taká jednoduchá smrť "hlavného" záporaka, ktorý si bol sám sebo utak istý, bolo veľmi slabé.

• 16.3.2018  06:39
    Stargate Origins (TV seriál) (2018)

celé zlé :-(

• 7.3.2018  06:33
    Altered Carbon (TV seriál) (2018)

Vynikajúca novinka od Netflixu. Myslím, že je to jeden z ich najpodarenejších seriálov, pri ktorom som sa ani chvíľu nenudil. Naviac, pokiaľ totálne neviete, čo máte čakať tak Vás milo prekvapí. Navyše je dej kompletne uzatvorený, takže aj keby druhá séria nevyšla neprídete o záver seriálu.

• 14.2.2018  22:42
    matka! (2017)

výplod chorej mysle, úplne zničené 2 hodiny života...

• 13.2.2018  22:17

Výborne pokračovanie, dokonca predčilo nielen očakávania, ale aj jednotku. Mel Gibson tam perfektne zapasoval a aj keď nemám komédie Willa Ferrrella moc rád toto sa im podarilo. Jedine čo ma sklamalo bol herecký výkon Alessandry Ambrosio, pokiaľ sa to dá považovať za výkon :-D. Radšej nech zostane vo svete modelingu. Neviem či jej nakázali takto hrať alebo je proste len prirodzený talent.

• 13.2.2018  22:12

Jednotka bola priemerná oddychovka, ktorá sa dala pozrieť, bohužiaľ toto sa nedalo ani dopozerať. Zrovna včera som si pozrel Daddys home 2 a je to absloutne neporovnateľné, pričom sú to rovnako bláznivé filmy rovnakého žánru, točia sa okolo vianoc sú to pokračovania. Napriek tou, že DH2 sa oproti prvému dielu zlepšilo toto šlo dole. Včera som sa celý film smial dnes to bolo viac trápne ako úsmevne.

• 23.1.2018  19:41
    L'histoire de la mafia (TV seriál) (2017)

Výborný dokument, ktorého prvú časť tvoria rozhovory s preživšími účastníkmi megaprocesu. Koho zaujíma mafiánska tématika určite sa bude páčiť. Bohužiaľ ako už písal stokyi rtvs síce dokument nadabovala, ale nepreložila francúzske titulky pri výpovediach talianskych mafiánov, čo tomu dokumentu pre diváka neznalého francúzštiny či taliančiny dosť uškodí rovnako ako nepreložené informácie o odsúdených bossoch na konci dokumentu. edit 23.1.2018_ 20:10 - dnes vysiela rtvs opravenú verziu prvej časti

• 14.12.2017  10:36

Aj keď má tá hláška o záchrane sveta na konci prvého dielu úplne zabila :-D musím povedať, že sa nevidí často, že by bol druhý diel lepší ako prvý. Oboch Kingsmanov som pozeral v jeden deň a druhý diel mi prišiel strelenejší i vtipnejší a proste lepší. A ten nápad so Statesmanmi proste super. Na to, že som od filmov nič poriadne neočakával som milo prekvapený a odporúčam aspoň raz vidieť :-).

• 26.11.2017  22:45

kam sa hrabú rusi na prvých olympijských hriešnikov Galov :-D

• 26.11.2017  22:43

figúrky cuky a luky sú práve o trápnosti niektorých individuuí v spoločnosti, a toto teda bolo mega trápnea svoju úlohu splnilo, zasmial som sa. samozrejme kto si myslí, že táto paródia by mala mať nejaký hlbší význam nechápem na čo ste to sťahovali, na také filmy choďte radšej do rakúska :-D ak to mam porovnať s trápnymi americkými komediami nič tomu nechýbalo

• 13.9.2017  07:21
    Wonder Woman (2017)

Prvé DC, ktoré nebolo treba pozerať na viackrát ;-) Sympatická hlavná hrdinka a celkovo tie 2 hodiny Vám rýchlo ubehnú.

• 11.7.2017  20:36

zaujímavé...

• 26.6.2017  06:43

Nie som veľký fanúšik King Kongov ani Godzill a podobných príšer, ale toto bolo snáď najlepšie spracovanie Konga, ktoré som videl.

<< předchozí 1 2 3 4 5