Jak moc mě miluješ? (2005)

No kalhoty mi byly malé :D Jinak je to ale docela bída. Příběh nedrží pohromadě a hra se světlem je spíše zmatená, než vynalézavá. Jinak ale určitě palec hore.

Erupce vášně (2009)

"Ale Ne!" "Ale ano.""Ale jak?" Kdo má rád Bandu tímhle nepohrdne. Palec hore.

Zpátky do školy (2009) (seriál)

Pamatuju si na večery, kdy jsem litoval dne proseděného u celé série seriálu. U tohohle jsem nelitoval :) Upřímný humor. Pevně doufám, že přijde film. Six seasons and the movie! Palec hore.

Jak se rodí Divočáci (2016) (amatérský film)

Tenhle film je vlastně taková koláž tvorby youtuberů, kteří si říkají Divočáci. Mapuje názory, vzpomínky na natáčení a přidává 3 zbrusu nové sestřihy divočin (krom úvodu a závěru). Bavilo mě na tomhle dílku spolupracovat. Pevně doufám, že se dá dohromady pokračování, které už nebude "pouze" takovýto slepenec. Palec hore chlapi ;)

Buddy 'n' Andy (2008) odpad!

Bohužel chlapci, tohle se moc nepovedlo. Palec dolu.

Montana Amazon (2012)

Šílený příběh se skvělými herci. Smál jsem se i mrznul hrůzou. Palec nahoru.

Milenci těch druhých (2015)

Skvělé, upřímné, vtipné, dojemné. Miluju Alison ještě víc. Palec hore.

Správnej dres (2015) (TV film)

Asi se tu nebudeme bavit o tom, že miss world je hezká... ne? Špatně nehraje, ale dobře určitě taky ne. Zato Mádl exceluje. Scéna ve sprše mě zabila :) Konec je přeslazený, ale dodromady palec hore.

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Je to super film. Jen jsem měl celou dobu tendenci sám sebe přemlouvat, že to není vykrádačka. Ve skutečnosti ale docela dost je. Nejvíc mě proto bavilo všechno nové, včetně herců. Miluju Daisy a doufám, že v dalších dílech se scénáristé příběhově více odvážou. Palec hore.

Ronaldo (2015) odpad!

Docela slušně natočené, ale tohle si měl CR7 odpustit. Opravdu lituju jeho synka. Palec dolu.