Vitasex

Vitasex

Student

<< předchozí 1 2 3
    • 17.6.2015  09:49
    Kdo přežije: Krev není voda (TV pořad) (2013)

Bohužel nemůžu dát víc. A to za sérii po sloučení, kdy až do počtu asi 6 lidí nikdo nebyl schopný udělat pořádný krok. Tyson tu vládne, nemůžem ho vyhodit (proboha a proč ne?:D) Proto palec nahoru za Haydena a Cieru. Oba by měli hrát znovu. Společně s několika lidmi z Filipín, jednoho z FvF, a teď už i z Cagayanu, se nám rodí docela slušní možní navrátilci, ale tak uvidíme co vymyslí Jeff ( vsadím dům že se vrátí J´Tia).

• 17.6.2015  09:43
    Kdo přežije: Cagayan (TV pořad) (2014)

Hooodně dobrá řada. Začátek mě sice moc nebavil, totálně mě vadila ta šílená nukleární vědkyně. Naštěstí po twistu se to pěkně zvedlo. Dokonce mi ani moc nevadila Chaos Kass, i když spíš jen hodně mluvila a stejně nic moc z toho. I task řada přinesla minimálně tři dobré hráče vhodné pro návrat. Za mě návrat k dobrému Survivoru a ukázka toho že Filipíny nebyli náhoda (tři kmeny prostě fungujou).

• 17.6.2015  09:39
    Kdo přežije: Caramoan (TV pořad) (2013)

tři hvězdy za tři jediné normální hráče, kteří mě bavili. Jinak bohužel zklamání.

• 19.2.2015  00:08
    Bulšit (2001)

Trestejte mě, ale já se bavil. Svého času jsem jako puberťák sledoval filmy, které to paroduje. A v tomhle jednom jsem si je všechny připomenul. Krásná ukázka všech možných klišé, těch nejtrapnějších a nejčastějších vtípků, i trefný poukazování na slabost humoru předloh. A k tomu naprosto boží Chyler Leigh, ta kráva s brejlema a ohonem. Ten Film má jedinej účel, udělat si srandu ze svejch předloh a z jejich diváků. A víte co? Vychází to, a i proto takový hodnocení. Málokdo to totiž zkousne :-)

• 10.2.2015  23:59
    Hornblower III - Věrnost (TV film) (2003)

Příběhově mě to bavilo, ale na celé třetí sérii mi vadí to, že Horatio je jako kapitán u všeho. Zatímco jiní kapitáni posílali důstojníka Hornblowera, kapitán Hornblower je u všeho sám. Ale mě to i tak baví, tak co.

• 10.2.2015  23:53

Ačkoli znovu na suchu, tentokráte mnohem lepčejší. Z nudného žaláře do akce k francouzským gilotinám. A první velké vzplanutí lásky. Upřímně je škoda, že tohle nebyla první paní Ornblóerová.

• 10.2.2015  23:50
    Hornblower - Vévodkyně (TV film) (1999)

Nejslabší ze všech dílů. Není to série o námořníkovi jen tak pro nic za nic. Jakmile mu seberete vodu a loď je poloviční asi jako Bobek bez Boba.

• 10.2.2015  23:48
    Hornblower - Rovná šance (TV film) (1998)

Pro mě stále nejlepší Hornblower. Výborný začátek skvostné série.

• 21.1.2015  23:04
    Forever (TV seriál) (2014)

Zatím dávám 4*. K seriálu jsem se dostal zcela náhodou, jako fanda Ioana Gruffudda a Grey's Anatomy, a to kdyz jsem na jednom webu o GA videl upoutavku na novy serial z produkce ABC, a to ze je tam Ioan me presvedcilo to zkusit. Po prvních dvou dílech nelituji, ale přiznám se, že jsem čekal větší důraz na Ioana a jeho "superschopnost", a trošku mě mrzí, že to je jen "další krimiseriál", který je jen něčím zvláštní. Ale i tak mě to zatím baví, takže proč ne?

• 7.1.2015  21:46
    Míň je víc (TV pořad) (2015)

dávám 2*, ptž si myslím, že se z toho dá vytřískat mnohem víc, momentální formát je trošku nudnej a nepřehlednej. Víc smysl by dávalo, kdyby součet odpovědí na otázky byl vždy 100. Kdyby soutěž měla rychlejší průběh a kdyby otázek padlo víc. Stejně tak týmy po dvou mi nedávají moc smysl. Snaha dobrá, ale nejlíp by televize udělali kdyby vrátili milionáře, v původní podobě se zajímavýma výhrama, případně Riskuj.

• 4.7.2014  17:06

Filmařina prvotřídní. Ale něco mi prostě nesedí. Možná by to k úplný dokonalosti chtělo vidět tu 10-ti hodinovou verzi.

• 6.6.2014  19:20

Tak nějak sem nemohl překousnout emancipovanou Natalii. K tomu drobet historických nepřesností a průšvih je na světě. Ale nakonec se to dalo. Jen se musíte smířit s tím, že historie v tom nehraje hlavní roli.

• 18.5.2014  17:23
    Tobruk (2008)

Filmařina za 1. Děj už trošku pokulhává. Ale je správně, že byl tento film natočen, a měl by se pouštět v rámci výuky dějepisu.

• 8.5.2014  21:02
    Želary (2003)

Velice silný příběh, to je první co se musí zmínit. Velkolepá výprava, to je pro mě to druhý nej. Poté výborní herci, z nichž překvapivě nejvíce vadí Trojan ( možná určitou nesympatičností postavy?). Jediné minus pro mě je konec. Asi bych se víc smířil s očekávaným rozhodováním co dál po válce, než s dramatickou "Válkou ve válce". A ještě to nešťastné vrácení se na místo činu, kde nesympatičnost Trojana roste do nebes a postava Geislerové pro mě ztrácí veškeré své kouzlo. I tak dávám 4*, ptž tři by bylo málo.

• 25.4.2014  15:20

Chtěl jsem něco napsat, ale nejde to. To se prostě musí vidět, ptž tolik dojmů co ve mě film zanechal nejsem schopnej přenést na klávesnici.

• 24.2.2014  21:53
    Donnie Darko (2001)

Začínám se bát králíků.

• 15.12.2013  22:04
    Babovřesky (2013)

Mám rád slunce seno, a to hodně a nestydím se za to, ale slunce seno je defacto je popis socialistické vesničky a jejích občanů, tak jak to skutečně bylo, a možná i díky nehercům, je věrný. Sám v něčem takovém bydlím, takže opravdu, v tom se troška trefil. Babovřesky jsou ale více podobné Kameňáku, a to díky přehrávájícím hercům, z nichž mě nevadil snad jen Dolanský a překvapivě Langmajer. Upřímně jsem se zasmál jen jednou, a to je na komedii žalostně málo. Sbor babek, který se tváří jako hlavní hybná síla příběhu nehraje prakticky žádnou roli, a nic se o nich nedozvíme je šíleně přehrávaný a špatný. Stejně tak se nic nedozvíme ani o starostovi, ani o faráři, a nakonec se hlavní postavou stává dolanský a jeho múza vondráčková. trvá to celé dvě hodiny asi jen proto aby v tom každý našel nějaký záblesk neurčitého děje a smyslu, ale i tak si myslím, že většina bude hledat marně. Nemá to atmosféru slunce sena a nemá to ani vtipy kamenaku, ale to je mozna dobre... za me jedna hvezda za vtip s oprcálkem.

• 28.9.2013  09:30

Dobrý film? Ano. 4. nejlepší film historie? V žádném případě.

• 12.9.2013  14:50

dokoukal jsem to z povinnosti, nebavilo me to. Jedna * za hudbu, a jedna * za to ze i kdyz se mi to nelibilo, tak jako film to bylo natoceny dobre. Ale muj salek caje to proste neni. Od Aronofskyho radsi Cernou labut

• 8.9.2013  11:49
    Hyde Park (TV pořad) (2010)

Velice zajímavý formát, s otázkami přímo od diváků. Ale to je bohužel zároveň i to co tomuto pořadu sráží jeho kvalitu. A nedejbože, když se tam ukáže nějaký politik.

• 25.7.2013  22:10
    Kdo přežije: Filipíny (TV pořad) (2012)

Pro mě nejlepší řada od Cook Islands, mikronesie a samoa me nebavili, a je prostě lepší jak tocatins nebo gabon, RI mam rad kuli robovi, jinak je to prumerna rada, a HVV je vlastni kategorie, o zbylych radach jdoucich po HVV nema ani cenu mluvit ;) Tady se povedlo vsechno, od castu, pres souteze, blindsidy, az temer po finale, tam je jedna mala skvrnka, jeden finalista mel byt jiny, ale i tak pro me top rada. Skupin je proste sympatak, a fandil jsem mu uz kuli Outbacku, Penner bavil celou dobu, Malcolm, Denise, Carter a dalsi ukazali ze survivor nepotrebuje v kazde serii navratilce, jen si dat vic prace s castem, a muze vzniknout dobra rada.

• 23.7.2013  23:14
    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)

Tady na CSFD ma tahle soutez dost pomateny komentare, bud to lidi nesleduji a pisou tu hlouposti a nebo jen zavidi, jak je v cechach obvykle, ze je nekdo chytrejsi nebo neco vyhral. Ja porad docela sleduju, byl jsem tam a vyhral jsem v cistym 34 tisic.

• 23.7.2013  14:48
    Kdo přežije: Jeden svět (TV pořad) (2012)

v týhle řadě se vyskytuje asi nejvzácnější tvor původem z USA, homosexuální republikán z Alabamy.

• 9.7.2013  20:36

Mouchy to má, přiznám se že na mě to působilo pomalejším rozjezdem ale závěrečná část filmu to vynahradí :-) 5* si to zaslouzi

• 24.6.2013  22:31
    Frajer Luke (1967)

Nikdo neni takovej frajer jako Paul Newman :-)

• 23.6.2013  21:15
    Navždy svoji (TV seriál) (2013)

Já dávám 4*. Dokument koketující s reality show, který ukazuje trošku absurdní a trošku normální tři české páry. SPOILER! Musím přiznat, že jsem po první dílu nevěděl jestli to není špatný vtip. Téměř fanatičtí křesťani, hloupá, panovačná a hubatá ženská, a motorkářský pár, který se pořad hádal. Vezmu to postupně, mladý křesťanský pár, Zdeňka a Ondřej, jsou velice milí a sympatičtí, a ačkoli mě ze začátku jejich víra téměř odpuzovala, dokument ukázal, jak moc bychom se toho od nich měli naučit, jejich pojetí manželství a morálky obecně v dnešní společnosti chybí, za ně určitě palec nahoru. Palce dolu za hubatou Bělu, která podle posledního dílu vypadá jako zlatokopka, když mluví o rozvodu, první co přidá je že nechá ohodnotit dům svého partnera, který je původem jeho a ať jí prej vyplatí. Každopádně si myslím, že její úmysly nebyly tak lásky plný když první na co myslí jsou peníze, ale přiznávám, já se ještě nerozváděl! No a třetí pár to je taky něco úplně jinýho. Holka, fotomodelka/pornomodelka s dvěma dětma, každý s jiným chlapem a bere si třetího. Kterej se v průběhu začíná projevovat jako celkem sympaťák. Asi trochu rapl, ale to jak se staral o její děti ukazuje že zas takovej blázen to nebude. Kluci ho očividně měli rádi. Každopádně mě se to líbilo. Víc takovýchto dokumentů/reality show. Možná si někdo uvědomí, že sám dělá něco špatně.

• 11.6.2013  13:15
    Tarzan (1984)

Pro mě nejlepší Tarzan. Lambert ho hraje tak parádně, že mu to věřím, se vším všudy.

• 9.6.2013  19:03
    Policejní akademie (TV seriál) (1997)

Velká nostalgie, kdyby byla možnost podívám se znova, ale nevím kde to sehnat. Nezapomenu na hokejovej zapas - vystřel! - Ale já nemam pistol!

• 5.6.2013  10:12

Kdyby to šlo přidám 6* za ruční brzdu!

• 5.6.2013  10:10

Kdyby to šlo přidám 6* za ruční brzdu!

<< předchozí 1 2 3