LL CoOl J 74

Skype: jamal722610

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4
    • 15.4.2019  05:01

Dost predvýdatelný díl, ale na rozjezd super :)

• 19.1.2019  10:24

První díl za sebou a nemůžu si stěžovat hvězdičky šetřit nebudu neočekávám že by spadl nějak s kvalitou tento delikátní komiksový seroš:)

• 20.12.2018  15:17

Hlavně za Scarlett 😍

• 16.12.2018  13:06
    Equalizer 2 (2018)

Slabší jak první díl , ale koukatelný

• 6.10.2018  22:58
    Venom (2018)

Jeden z mých oblíbených zaporaků že Spideyho mě příjemně pobavil ano bylo tam trochu i té komedie , ale proč nepridat něco takového do temného příběhu Venoma i když spousta lidí čekalo že to bude temnější. Každý má svůj názor, ale tím se přece neridime uděláme si vlastní při shlédnutí. Za mě pět z pěti.. Hardymu sedla zatím každá role a ani tahle není výjimkou.

• 8.7.2018  20:42

Pobavil žádné hluché mista Možná i lepší jak první díl.. 😊 Nevíte běžte do kina 😁

• 25.6.2018  00:41

Pěkná podívaná, ale na první díl se to nehrabe

• 17.5.2018  20:33
    Deadpool 2 (2018)

Co vám mám povídat u tohohle (superhrdiny) nevíte pri některých scénách jestli se smát nebo brečet. Můžu vám říct před chvílí jsem dorazil s kina a dělal jsem obojí najednou prostě kopec srandy až brečite. Rozhodně má stále co ukázat a konkurovat i prvnímu dilu což se nestává co si budeme povídat pokračování nebývají nejlepší, ale u tohohle se nemusíte bát. Tak kdo ještě neviděl a nemá co přes víkend dělat rozhodně vyrazte na tuhle pecku 😎

• 28.4.2018  22:12

Ještě teď nemohu popadnout dech z toho napětí po dobu trvání celého filmu což mi ani nepřišlo že bych tqm seděl tak dlouho.. 😁 Každopádně byli scény , které mě doháněli k slzám a scény které me drželi v tom napětí a čekání na takovou tu největší pecku od Marvelu.. 😍. Neskutečně jsem si to užil a už se těším az si to zkouknu v pohodlí domova kde mi snad nikdo nebude prebihat nikdo kazdej pet minut na záchod.. Prostě best !!!!!!!!!!! 😎😎😎

• 15.2.2018  21:04

Marvel ukázal že stále neokopává to z předešlých filmů a opét přichází s něčím novým. Jako vždy zažranej dnes v kině až do poslední minuty napjatě jalo vždy čekal i na potitulkové scény.

• 27.1.2018  19:49

Po dlouhé době dobrá komedie 😁

• 13.1.2018  21:07
    matka! (2017)

Za Jennifer Lawrence a její průhlednou košilku .. Jednu hvězdu 😁

• 12.1.2018  22:31

Napádité , ale zbytečně dlouhé

• 11.12.2017  20:07
    The Punisher (TV seriál) (2017)

Takže právě jsem dokoukal poslední díl první řady , a musím přiznat že krvavějsi konec seriálu od Marvel jsem ještě neviděl už se mooc těším na další sérii jen to čekání....

• 19.11.2017  15:06

Zatím pěkně pomalu se nám to začíná rozjíždet

• 19.11.2017  12:45

Pecka první epizoda nezklamala jedeme dál

• 17.11.2017  18:01

Pěkná oddychovka

• 25.10.2017  11:12

Pěkně ukončení i když možná trochu zdlouhavé , ale stalo to za to

• 26.8.2017  22:56

Odpočinková zábavná komedie

• 7.8.2017  20:09

Na takovéhle epizody epické epizody není co vytknout ještě ted ze mě padá husina.. 😍

• 7.8.2017  20:06

Opět povedenej úvodní díl :)

• 5.7.2017  22:30

Je to třetí zpracování spideyho , ale stále si stojím za svým Tobey byl ten nej a první a zatím stále bude .. Nechybí tomu humor , akce ani napětí chtěl bych jít výše s hodnocením neudělám to i když jsem se u tohohle spideyho nasmál nejvíc a že já humor rád ... Na jednu stranu se snažením pokusit se být stejne gumornwj jak Pool to nevyšlo .. Určitě se podivam jeste nekolikrát a treba po nelolikate hodnoceni zvysim zatim to nechame takhle a uvidime jak na tom bude pokračovani spideyho jako takového :)

• 14.5.2017  09:28

Horror, který mě bavil ale čekla jsem že se to více rozvine jknač bych dal 4 i tak to byl fajn snímek .. :)

• 6.5.2017  21:09

Magický, skvělý , suprový a mohl bych pokračovat jak jsem si to užil dnes v kině strážci zaváleli opět doprovázené božíí hudbou James Gun udělal dobře že tenhle snímek neopustí ani při třetím dílu který se chystá .. Za mě 5 hvězdiček i víc kdyby to šlo .. 😍😍

• 1.5.2017  18:15

Takovéhle příběhy jsou užasné... !!!!

• 1.5.2017  11:27

Slabší , ale stále koukatelný myslím že jako uplně nejhorší pokračování to nebylo ..

• 25.4.2017  17:38

SmeKám klobouk před Benem , který je neúspěšný při roli netopýra. Přesně takový snímek nebo spíš žánr je to co mu sedí nemůžu nic vytknout pro mně 100% ...

• 21.4.2017  14:40

Takový odpočinkový akčnák s Melem nebylo to nejlepší , ale koukat se na to dalo :)

• 12.4.2017  18:05

Ouu absolutně nečekaná podívaná nemůžu tomu nic vytknout skvělý příběh i pěkné bojové scény .. Do včerejška jsem bral jako nejlepší díl s Chambersem , ale dneska už to je číslo dvě neboť tenhle díl je opravdu z mého hlediska božííí..

• 29.3.2017  11:07

Pěkná podívaná takovéhle filmy by se mohli točit častěji .. :) Samozřejmě se chystámi na Patriots day ..

<< předchozí 1 2 3 4