KHkomiks

Vysloužilý truhlář

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 12.9.2019  15:02
    Hellboy (2019)

Nebylo to tak špatné, ale ve srovnání se starými díly o mnoho horší. Některé efekty příšerné.

• 19.8.2019  08:41
    The Boys (TV seriál) (2019)

Konečně seriál , který z hrdinů dělá píčuse. Skvělý Karl Urban, jako lovec hrdinů a mladý neznámý herec v roli, která by padla na tělo Simonu Peggovi,kdyby už nebyl tak starý. Podobné seriály : Misfits,Preacher, Umbrella Academy) Seriál kde brutalita a humor jdou ruku v ruce. Na jednu stranu se to umí tvářit vážně a na druhé působící jako parodie. Víc takových prosím .

• 19.8.2019  08:32

Brad a Leonardo společně táhnoucí film,kde příběh se odehrává kolem nich a to ostatní jsou spíše epizodky a vizuální skvosty vyplněné krásnou dobovou muzikou. Krásný auta, jen scény s nimi zbytečně protahované a prázdných chvil ve filmu bylo. Tarantino si to může dovolit,kdo jiný by si to v dnešní době mohl dovolit, než právě on. Jsme ochotni takové věci odpustit,pokud milujeme film alespoň z deseti procent,tak jako on. Vzdávání pocty starým westernům a akčním filmům šedesátých a sedmdesátých let. Leonardo točící westerny si tu sám ze sebe dělá srandu, ale i když je jeho jméno na plakátech první, tak mnohem zajímavější postavou tady je Brad, neskutečně sympatický dublér, co si z ničeho nedělá moc těžkou hlavu, improvizuje s tím co má a není toho málo. Neuvěřitelný šarm, charisma ve stárnoucí tváři, praktičnost, jistý druh intelligence, intuice ( kdy míří do domku ve skanzenu a očekává mrtvolu starého známého), a tak se člověk musí ptát, proč sakra bydlí v tom karavanu. Margot Robbie tu byla bohužel jen na koukání. Příběh je vlastně spousta skvělých scének plných Brada a Leonarda a jejich propracovaných postav až na dřeň. Nedozvíme se jestli Brad skutečně oddělal svojí ženu, ale ani bychom se nedivili,kdyby ano. Závěrečný konflikt byl úplně jiný než bych čekal a to mi bylo jasné,že se Tarantino nebude řídit fakty, ale vytvoří alternativní vesmír s těžko předvídatelným koncem. Měl jsem v hlavě hodně konců, jakými by film mohl skončit, ale trefil jsem se jen maličko. Je to ten typ filmu, který se po straně příběhu rozbíhá pomalu, scény jsou vymazlené, výborné obsazení, kde to skutečně táhnou dva herci a epizodní postavičky. Takže filmu jsme i ochotni odpustit slabší příběh na stopáž dvě hodiny a čtyřicet minut.

• 19.8.2019  08:08

Nevím proč, ale druhý díl pirátů mám dnes možná ještě raději než první. Možná to bude jen z důvodu,že mi tehdy bylo dvanáct let a každá dobrodružná fantasy / scifi série. ( Piráti z Karibiku, Spider-man, Star Wars, Harry Potter, Pán Prstenů, Shrek) ve mně vyvolává vzpomínky na dětství a bezstarostnost. Takže možná hodnotím na základě sentimentu po starých dobrých časech. Jack Sparrow mě baví vždy, je to postava,která táhne film, protože má konflikt snad s každým a s každým nejdříve diskutuje a hledá skulinu k útěku nebo manipulaci, protože je to sobecký hajzlík. Na oko vypadající nemotorně a přihlouple, přitom geniální improvizátor, který dokáže pracovat s tím,co je zrovna po ruce. Will je klasický nudař hrdina se zajímavou dějovou linkou, proto jeho části filmu nenudí. Elizabeth je ochotnější postava,která si jde za svým a upřednostňuje svobodu. Gibbse mám taky rád,připomíná mi jednoho mého kamaráda. Dvojka přihlouplých pirátů z prvního dílu se ani v tomto díle neztratí a baví každou chvili, kdy se objeví na scéně. A výborně slizký chobotničí záporák, kterého ovládají pocity, má své bídné poslání a vyžívá se ve krutosti k ostatním, protože je zničený minulostí a láskou k nesprávné ženě. Důstojná dvojka, která nijak neublížila prvnímu dílu. To se bohužel nedá říct o dalších dílech.

• 1.3.2019  15:59
    MOST! (TV seriál) (2019)

Na Česko dobré a celkem sradna, ale zase nic tak legendárního. :-)

• 14.2.2019  04:46
    Aquaman (2018)

Strážci vesmíru pod vodou.

• 8.11.2018  16:16

Trochu moc přeslazená Holywoodská sračička. Ale dalo se na to dívat

• 30.9.2018  08:28

Začátek byl podivný, ale od druhé poloviny se to rozjelo a bylo to ještě podivnější. Rozmáčknutí hlavy ,to se povedlo !

• 17.9.2018  22:14

Docela jsem se zasmál

• 26.5.2018  17:22

Po dlouhé době originální napínavý ski fi horrorys. Silné scénky, supr herci.

• 8.2.2018  22:29

Jednu za tu srandu

• 17.12.2017  09:27

Osmé Star Wars vás určitě zaskočí a to vícero krát, dá se dobře říct, že některé se vám budou líbit, jiné vám přijdou hloupé , hrající na city,a pak najednou nic. Mám ještě jednu větu,kterou bych to rád shrnul. Princezna Leia je Marry Poppins a Superman v jedné osobě, největší zvrat!

• 11.12.2017  14:24

Ne ne, tohle moc nefunguje.

• 11.12.2017  14:24

Povedený survival filmek s kupodivu dobrým Radcliffem a tím z Kroniky.

• 11.12.2017  14:23

No ještě šílenější chujovina než Batman vs. Superman nebo Sebevražedný oddíl. Nedivil bych se, kdyby za rok oznamovali restart DC Universe.

• 11.12.2017  14:19
    Dunkerk (2017)

Asi nejnudnější Nolan ... Poslední filmy za moc nestojí.

• 7.7.2017  14:46
    War Machine (2017)

Za výkon Brada,kde to vypadá, že přehrává,ale není to úplně tak,jak se zdá.

• 2.4.2017  21:23

Krásná tragédie a dráamo s obvykle ( ne vždy ) vedlejším Casseyem Affleckem. I když film jede pomalejším tempem,tak nenudí.

• 2.4.2017  21:20
    The Rambler (2013)

Mysteriózní podívaná, která zaujme,ale těžko se chápe. Srovnal bych například s Dellamore Dellamorte a nebo starším filmem psaným Davidem Lynche a režírovaným Eli Rothem... hodně bizarní dílo

• 30.3.2017  16:49
    Brimstone (2016)

Wuhuuuuu, Guy Pearce je ďábel!

• 21.3.2017  12:35

Průběh vynikající survival western, mysteriózní závěr to celé kazil.

• 25.2.2017  09:11

Kdo milujete Trainspotting 1996,tak dvojka vás pohladí na duši a funguje skvěle. Nevzpomínám si na film,při kterém jsem nevěděl jestli se mi chce brečet nebo se smát a závěr mě už vážně dostal. Skvělý film,co se nemusí už stát kultem, rozhodně ale mnou nejočekávanější film tohoto roku, film, kde všichni zůstali na závěrečné titulky, jen aby si mohli poslechnout...

• 9.11.2016  04:57
    The Best (2013)

Předražená sračka pro fanoušky stupidní série rychle a zběsile...Nechápu,co tady dělal Johnny Depp,jeho role byla naprosto zbytečná.

• 15.8.2016  18:57

Další rádoby cool akční píčovina, co má nahnat spoustu lidí do kina. Pokouší se přiblížit strážcům galaxie a Deadpoolovi, ale ani na jednoho nemá. Jokera ztvárnil Jared Leto a pojmul jinak než Ledger a dobře udělal, ale stejně za moc nestál a do pravého Jokera měl deko. Will Smith je fajn, Margot Robbie, Joel Kinnam taky, ale tuhle hovadinu to nezachrání. Fanoušci Nolanovy série raději obejděte obloukem! 😂

• 7.8.2016  20:45
    Mumie (1999)

John Hannah asi nikdy velká hollywoodská hvězda nebude, ale ze všech filmových troubů ho mám nejradši a v Mumii jde o mou nejoblíbenější postavu. Vynikající dobrodrůžo,který ani po letech neomrzí. Taktéž neprávem zapomenutí Brendan Fraser a Rachel Weisz.

• 6.8.2016  22:39

Naprosto nečekaná akční zábava! Nenechávejte se mást špatnou kritikou. Jde o pohled na Ježíše v neznámé etapě jeho života. Následuje pár super akčních scén a Ewan to tam brousí na motorce, zastřelí anděla brokovnicí, na krátkou chvíli zahlédneme Auto a v něm Vína Diesla, chvíli nám zarepuje 50 cent o bohu a proč jsou na sebe lidé tak moc zlí a podobné srandy. Prostě nečekejte žádný artík, ale pořádnou dávku nadsázky a zábavy podáváné s nutnou dávkou britského humoru. 😉

• 10.7.2016  23:45

Walter Mitty byl o tom samém, jenom daleko míň sentimentální a přeslazený. Pár chvilek se mi líbilo, ale jako celek to nefunguje. Simon Pegg se na takovou roli hodí( tj. Snad jediné +). Štěstí se snažíme najít všichni( v pohodě námět) , ale jde to podat líp a zábavněji.

• 30.5.2016  11:14
    Pařmeni (2011)

Tohle je levnější pařba, jak tu každý píše. Ale zdejší humor mi možná sednul víc, protože mám docela rád Krise Marshalla. Ale je to o zvyku, kdo má radši americký humor nebo ten britský.

• 30.5.2016  11:10

Tenhle film je vlastně neuvěřitelná sračka, pokud se na něj díváte jako lajk, pokud těmhle odborným názvům a makléřským frázím a hypotékám rozumíte asi vás to chytne. Jediné, co se mi na tomto filmu líbí jsou herecké výkony a styl jakým je natočený. Ale proč vlastně? Jde o to, že pár finančních poradců a dalších pár zkurvených krys, které rozumí akorát účetnictví a naučili se přemlouvat starý lidí ať si vezmou hypotéku na starou ledničku nebo ať nakoupí akcie u neziskové firmy. Z morálního hlediska, tady jsou i postavy, které se snaží okrást taky zloděje z Wall Street. Věřím, že každýho ukecanýho politologa nebo týpka v JUDE MODU, tohle chytne a inspiruje se. Jinak ale ruce pryč, tohle je okecaná nuda( pro normální lidi ).

• 30.5.2016  10:59

Až na Johnika z kanclu jsem měl problém vojáky od sebe rozeznávat, Teda vím, že mezi nima byl ještě jeden černej :D, takže když to někdo dostal, tak jsem neměl skoro tušení kdo to byl, a jak se to vlastně stalo, možná to tak v reálu bude, ale třeba v Black Hawk Down člověk přehled o všech hrdinech má . Akce je parádní, to že nikdo pořádně neví po kom vlastně střílí, když obě strany vypadají stejně a mají stejné oblečení, Joo to musí bejt sranda, pár zbytečnejch plků trochu do prázdna. Lepší než Transformátoři, horší než pot a krev. Stačilo by devadesát minut.

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11