zbyshek

zbyshek

Zbyněk Moník

okres Nymburk

Skype: zbyshek4
Twitter: ZbynekMonik
Facebook: zbynek.monik
Instagram: zbyndex
Google+: +ZbyněkMoník

24 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Úsvit mrtvých (2004)

  Zombies, to je můj žánr. Kdybych měl vypíchnout projekty z této branže, tak bych vypíchl jednoznačně tento snímek! Podle mého není lepší zombie film jak tento. Prostředí, děj, postavy, všechno stylově laděné. Nemůžu proti tomu říct nic. Kdyby se stala takováto apokalypsa, kéž by se to odehrávalo přesně podle scénáře filmu a já si mohl zahrát golf a sniperovat trefováním zombies!

 • poster

  Nespoutaný Django (2012)

  Nespoutaný Django je film, který baví!!! Famózní Jamie Foxx, na druhé straně jak jinak než suprový DiCaprio a máte zaděláno na fajnový film. K tomu Tarantino a hele, nějací oscaři? Ze začátku mi to přišlo brané s nadsázkou a špetkou ironie. Vtipné, opravdu humorné pasáže až jsem si říkal, jestli to takhle bude pokračovat dále, zda to bude vůbec Western. Ale jak jisto Tatantino z toho udělal krvák, tak jak jsem si přál a očekával, byla to jízda!

 • poster

  Všemocný (2011)

  Velmi zajímavý nápad na zpracování. Bradley Cooper spolu s Robertem De Nirem, tato sestava se mi zamlouvá. Atmosféra, dialogy byly na vysokém levelu a nevím jak , ale nějak se mi to dostalo pod kůži. Je to film, který nemůže nudit. One of the best!

 • poster

  Já, legenda (2007)

  Je nutno dodat, že hlavním kladem tohoto projektu je Will Smith. Bez tohoto chlápka by asi nebyl film tak úspěšný. Ale přesto si myslím, že je to skvěle natočené. Je to film, který si ještě aspoň několikrát pustím. Děj je dobře promyšlený a celkově mi to dává smysl. Pro mně top film. Dávám pět hvězd, tento film si to zaslouží!

 • poster

  The Words (2012)

  Realita nebo fikce? Upřímně řečeno, trochu jsem se v tom ztrácel. To nic nemění na faktu, že to myšlení, psychologie, mě uchvátilo. Myšlenka celého děje pokládá základní otázku, Co je vlastně správné? Na to je velice těžká odpověď. Tento film se zakořenil hluboko do mého vědomí. S výtečným Bradleym Cooprem a výborným scénářem tvůrců stále přemýšlím, jak se vlastně k filmu postavit. Kdežto spíše jaký z toho vyvodit názor, co tím autoři zamýšleli. Jelikož to, že tento film je opravdu skvěle natočený, je z mé strany naprosto jasné.

 • poster

  Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

  Je těžké psát o tomhle filmu. Podle mne geniální Tarantinova práce, která se vymyká všemu co jsem kdy viděl.

 • poster

  Indiana Jones a Chrám zkázy (1984)

 • poster

  Hvězdná pěchota (1997)

 • poster

  Góóól! (2005)

  Toto je moje srdeční záležitost! Po shlédnutí mám vždycky chuť jít na hřiště a zahrát si můj milovaný fotbal. Velmi strhující děj, který mě pohltil. Film je celkově natočený dobře. Nemám k tomu větší výhrady. Příjemný to čas u sledování. 80%

 • poster

  Zombieland (2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace