Všechno, všude, najednou (2022)

Mám rád sci-fi a umelecké filmy, ktoré nie každému dávajú zmysel, ale túto sračku som nebol schopný dopozerať. Svet je fakt vo veľkej riti, keď takéto filmy dostávajú Oskara. Radšej si pustite niečo od Davida Lyncha.

Posel ztracených duší (2005) (seriál)

Pre mňa bol najväčší problém tohto seriálu neskutočne prepálený make-up hlavnej hrdinky a producentky v jednej osobe. Zmaľovaná, jak poľská cigánka pred svadbou, v každom jednom dieli. Či sa zobudí, alebo vylezie z hrobky, stále ten odporný prepísknutý make-up. Fakt sa nenašiel nikto v jej okolí, kto by jej povedal, že vyzerá jak úplná piča?

Hrdina (2021)

Vsaďte tento film do európskeho prostredia a máte priemerný večerný televízny film. Filmov s podobným námetom je v v histórii kopa. Stopáž je tiež zbytočne natiahnutá. tri hviezdy sú za mňa tak akurát.

Nemocnica (2021) (seriál)

Naozaj nechápem tých večných kritikov a frfľošov na všetko slovenské. Nemáte štipku objektivity. Po všetkých sračkových seriáloch (a že ich bolo požehnane) JOJ-ka konečne dokázala vyrobiť jeden, kde nie sú úplne nezmysené situácie, parodovanie, trápne vtipy a zle hrajúci herci. Pocisková hrá podľa mňa úplne super, to že ju tu hejtujete je len a len preto, že je speváčka. Ja som veľmi kritický človek, ale ona hrá fakt veľmi slušne. Scenár má tento seriál jeden z najlepších zo seriálov súkromných slovenských TV za posledných 15 rokov. Najmä prvých 30 epizód bolo ok, potom už začína byť dejová línia okolo riaditeľa a starej profesorky dosť ujetá, ale ako celok stále veľmi pozerateľné. A práve kvôli tým dementom čo dali odpad, pridám ešte dve hviezdy navyše.

Hotel - Svadba (2018) (epizoda)

Konečne niečo, čo sa blíži komédii a nie je to trápne. Naopak bolo to také svieže, úplne iné než tie doterajšie sračky, nie je to trápne, herci sú neokukaní a pôsobia autenticky. Kamera fajn, hudba fajn a scenár za 4 hviezdy. Teším sa na ďalšie epizódy.

Black Panther (2018)

Videne na predpremiere v 3D. Uz tu bolo povedane skoro vsetko, takze len par postrehov, aby som nespojloval: - 3D ako vzdy stoji za hovno, takze zbytocne neminajte peniaze naviac a chodte na 2D. - oproti ostatnym Marwellovkam trochu nuda. Nie kvoli mensej minutazi akcie, ale kvoli patetickym kecom o pomoci svetu, migrantom atd, ktore sa tu objavia viac krat a vyznievaju strasne naivne, az debilne. Najma od postav, ktore urcite nemaju nasrate v hlave. - jedna iritujuca nelogickost ku koncu filmu - vidiet to urcite treba, aby mal clovek hotovu skladacku pred Infinity War.

Blade Runner 2049 (2017)

Matty nizsie napisal vsetko za mna. Absolutny suhlas.

Sedmero krkavců (2015)

Wow, toto bolo nadherne vianocne prekvapenie. Som rad, ze som si to nechal az na sviatky. Konecne po rokoch vydarena rozpravka a navyse s velkym slovenskym podielom, co ma velmi tesi. Nadherne scenerie, skvele havrany, skvela kamera. Cele to paradne funguje, dej krasne graduje. Napriek zanru som nezaznamenal takmer ziadne do oci bijuce nelogickosti. Obrovske plus je vyber hlavnej herecky, ktora konecne vyzera prirodzene, aj v roli princeznej ma len decentny makeup a je prirodzene krasna. Ziadna vymachlena modelecka, ale dedinske dievca, ako ma byt. Navyse velmi dobra herecka, ktorej som veril kazdu sekundu jej vykonu. Par ludi tu kritizuje prave jej vyzor. Kingikovi, T2 a podobnym uchylom, ktori si potrebuju honit este aj nad rozpravkovou hereckou odkazujem, nech nepozeraju rozpravky, ale radsej ostanu pri svojom oblubenom Redtube. Chlapci, mate uplne skresleny a povrchny pohlad na svet. Piatu hviezdu pridam prave kvoli tym uchylom, ktori kvoli Issovej znizili hodnotenie.

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Vysoke hodnotenia Top Gearu su asi na celom CSFD pre mna najvacsou zahadou. Vsetko, co ti traja dementi robia, je nahrane podla scenaru, absolutne neprirodzene a preto totalne nudne. Aj ked casto tvrdia, ze sceny boli tocene spontanne, uverit tomu moze len totalny idiot. Na tomto seriali nie je prirodzene a spontanne vobec nic.

Mission: Impossible - Národ grázlů (2015)

Na film som sa do kina tešil, lebo som čítal tunajšie chválospevy. Práve vďaka tomu očakávaniu sa dostavilo celkom veľké sklamanie. Nechápem tie vysoké hodnotenia. Pre mňa je tento diel len ďalšia priemerná, hoci slušne natočená agentovka, v tomto prípade skĺbená s Danyho 13tkou (respektíve štvorkou). Viacerí tu písali o nečakaných zvratoch, no ja som takmer všetky tie "husté zvraty" akosi očakával, lebo boli celkom dosť stereotypné. Ani tento diel sa nevyhol do očí bijúcim nelogickým scénam a úplným technickým/fyzikálnym nezmyslom. Motorková naháňačka krásne natočená, ale neužil som si ju vďaka niekoľkým totálnym nezmyslom. U mňa tri hviezdy s odretými ušami.