misbos

okres Trutnov

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13
    • 18.10.2019  18:07
    Dark (TV seriál) (2017)

Heilige Scheisse!!! - aneb - kdyby byli Návštěvníci (ty s Patrasovou, ne ta žabožroutská idiocie) rodinné drama. Je to vlastně geniální, protože to cestování časem je jen "zástěrka" pro hustý vztahový propletence, a do vejšek to netáhnou efekty a spektákl, ale drsnej scénář a tutový herecký výkony. Takže plná palba a ať už je tu třetí řada!

• 13.10.2019  10:23

Black Ops Porno (mizerný) - aneb - tenhle "klenot" je téměř přesným vyjádřením významu slova Vakuum.

• 5.10.2019  13:10

Stojí Lingam v Širém Poli - aneb - Moře zeleně (víte, že slovo zlo je odvozené od slova zelený?), falus, a ...co s tím? Je to tak, sílu toho "vztyčenýho šutru" můžete využít k tomu, že z Vás bude hovado nebezpečný pro všechny okolo Vás, nebo k tomu, že budete druhejm pomáhat (aspoň trochu, a z průserů, který jste sami způsobili...tím "šutrem"). Hold - rodina. Hodně silný čtyři.

• 4.10.2019  21:43
    Sound & Fury (2019)

Solidní animovaná haluz - aneb - malinko delší vidoklip. Jasně, je to jen "hudební video", ale... najděte dneska druhý takový, he? Go.

• 30.9.2019  21:57
    Criminal: Německo (TV seriál) (2019)

Wesis, Osis, a paní, co bije svého Turka - aneb - jak Horsti ve třetím díle potáhli solidní Mindhunter. Fincher, vem tyhle maníky k sobě na třetí sérii, maj to v malíku. Poznámka pod čarou: Nic proti diverzitě obsazení... ale příště, prosím, vyberte někoho, kdo bude alespoň minimálně stíhat svoje herecké kolegy.

• 30.9.2019  16:58
    Criminal: UK (TV seriál) (2019)

Gary Oldman z výprodeje a bába Steeeva Rogerse s jedem na krysy (dává to smysl?) - aneb - hřejivé (vodka do kafe) momentky z jedné cajtárny. Kdo občas koukne na záznam nějakýho skutečnýho výslechu, musí tohle brát spíš jako rychlej náčrt vztahovejch dramat na jednom pracovišti v jednom kolektivu (Dietl voe!!), a jako takový to bylo obstojný, žádná vostuda. PS: Když jde vo všechno, můžete při práci chlastat, ale nikde to neříkejte...

• 29.9.2019  14:13

Kareeeeen Gillaaaaaaaaan!!!!! - aneb - mohli bejt krapet odvážnější a zpřeházet to víc. Znova jsem si potvrdil svoje přesvědčení, že Hollywood dlouhodobě systematicky diskriminuje jednu zásadní minoritní skupinu, a sice herečky ze Skotska! Dělejte s tím něco, vemte sociální média útokem, založte hnutí... chce to OUTRAGE!!! Karen musí bejt od teď v každým filmu, jinak... se budu válet po zemi, křičet, a kopat nohama!... Vážně, já to holku žeru, je vynikající!

• 29.9.2019  11:15

Pasáci jsou špatní norníci - aneb - na takovou ikonu to byla nedůstojná zívačka.

• 28.9.2019  18:50

Jak jen zfilmovat Kingovy kokainový dostihy? - aneb - tenhle klaun je ňákej... nudnej. Jedna je pro Skarsgarda, zbytek to v tomhle maratónu nemohoucnosti odkulhal a není co se co divit. Kde nic není (dvě a půl hodiny), ani šašek nebere.

• 28.9.2019  15:13

SJW 12 OPIC - aneb - mileniální oslava cenzury, propagandy, orwellovských paměťových děr, a "preventivních" poprav. Tohle JE ryze fašistickej blábol, protože jakmile připustíme byť jen na moment, že některý myšlenky!! by vůbec neměli vzniknout (přesná citace filmu), jsme v prdeli. Kdo o tom rozhodne, který jo a který ne? Kdo to bude určovat? Hlasování na twitteru??? Paradoxně by se dalo říct, že autoři tohodle díkla jsou stejný hovada, jako ta zlá milice v něm, a je jedno, do jakejch vzletejch hávů ten svůj svinčík zabalej. Ta jedna je za řemeslnou stránku věci.

• 28.9.2019  11:49
    Surviving R. Kelly (TV seriál) (2019)

Afroamerický Kulínský - aneb - tak rády bychom to hodily na bělochy (abychom Roberta mohly dál milovat)... a ono to nejde! Jo, tohle je binec na Vašem dvorku....

• 24.9.2019  21:00
    Daniel Sloss: Live Shows (TV film) (2018)

Ta nakyslá pachuť, když se z komika stává kazatel - aneb - jak tak pozoruju, poslední dobou se to děje často. Škoda...

• 23.9.2019  22:40
    Anjelah Johnson: Not Fancy (TV pořad) (2015)

No do půče!! - aneb - máme tu nečekaně novou vedoucí!!! Protože tahle paní nevypadne z role ani jednou!

• 23.9.2019  18:29

Huš, Ty agitátorko! - aneb - tohle zachránila až poslední čtvrthodina. Méně zanícené propagandy, více srandy...sím.

• 23.9.2019  18:26
    Iliza: Elder Millennial (TV film) (2018)

Když jsem vážná, nevím, co to vlastně melu - aneb - i tak je to prdel. Komedie furt na jedna, načasování a pointy jak nikdo, jenže... sjel jsem její podcast s Roganem, a ta paní je ve svejch názorech soudržná jak stolice Angličanů u Agincourtu. Bylo to o něco lepší než 2016.

• 22.9.2019  16:32
    Iliza Shlesinger: Freezing Hot (TV pořad) (2015)

SVATÉ HOVNO!! - aneb - tahle paní je z těch všech komediantů NEJLEPŠÍÍÍÍ !!! pět tisíc!!!

• 19.9.2019  20:18

Ultimátní HO VA DO!!! - aneb - KRUTÁ PALBA!!!

• 18.9.2019  20:51

Pomalým tempem o potratové klinice - aneb - tenhle cip je jinej... a bavil jsem se velice!

• 18.9.2019  18:46
    Joe Rogan: Triggered (TV pořad) (2016)

Pretty cool shit, bro - aneb - no.... pretty cool shit, voe pčo. Je to solidní, žádný hluchý místa, a posledních pět minut.. brut non plus ultra!

• 15.9.2019  16:18
    Syn temnoty (2019)

Smrad s fuseklí na hlavě dělá bordel v letecké dopravě - aneb - když máte nápadů na deset minut a chcete celovečerák, dopadne to takhle. Hanba blit.

• 15.9.2019  12:47
    Bill Burr: Paper Tiger (TV film) (2019)

Roganův buddy urvanej ze řetězu - aneb - jak jsem byl v neděli dopoledne vysmátej jak tuna leča!

• 6.9.2019  22:28

Tenhle týpek musel vídat Českou Sodu - aneb - přijď, bude prdel.

• 6.9.2019  19:44

Hej, Leonidas, vem svýho bráchu k holiči už konečně! - aneb - jsem slaboch, neb jsem to nedokoukal... to nešlo.

• 6.9.2019  19:10
    Půjčovna masa (TV seriál) (2018)

CARNAGE PORN in slow motion - aneb - hezké obrázky to nezachrání, milý patlalové. A nemuselo to bejt špatný, herci solidní (krom hlavního pratgonisty a jeho sestry, to byly balvany - jak herecky, tak pohybově), výprava solidní (pokud pomineme, že to je obtáhlý z BR), ale děj ne a ne se rozjet, pořád to kuckalo, a s nástupem šílený sestry, který motivace byla konzistentní asi jako ty všudypřítomný kaluže krve, to zdechlo nadobro. Takže jedinej světlej bod byla ta španělská holka. Příště lepší scénáristy, ir al carajo! Zwei.

• 6.9.2019  16:25

TOP terorista tupý jak brusle - aneb - kožená saka proti evropské módě.

• 4.9.2019  12:12

Voe Kitsch není jak fošna - aneb - jak nás dobré herečky a dobří herci před žárem strašlivého dojáku zachránili. Kdyby ubrali reklamních záběrů a víc prošlápli to solidní drámo, dal bych plnej, takhle jsou to silnější tři.

• 22.8.2019  14:25

Tenhle Aghori to pobral šejdrem - aneb - Típek, co je drsnější než Chuck Norris. Dvě za design Necropolis, jedna za čistý drsňáctví.

• 22.8.2019  14:11

Zásvětí zpomalených záběrů - aneb - proč musí bejt každá filmová ženská ve cvokhausu vostříhaná jak pako? Ale jo, pár (dvě asi) dobrejch myšlenek to má... slaboulinký tři.

• 22.8.2019  14:06

Toxoplasmatická Odysea - aneb - jak malá Brodská pořádala travesty house party. Jsem jedinej, koho krutě znepokojila ta pasáž plná nahejch dětí na louce??? Ať už byl záměr jakejkoliv, výsledek byl přes čáru a napřesdržku nejmíň....

• 19.8.2019  19:32

Splašený kardiak ve světle svící - aneb - Herz on LSD (ni poprvé ni naposled). Herectví mlaskání a povzdechů, šilhající Kukura jako Lamborgini, a brutální postsynchronní kročeje na dlaždicích... jó, to bejvaly časy. Slabší tři.

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13