misbos

pavel missberger

okres Trutnov

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15
    • 10.10.2020  15:39

Jim, Co Neumí Plavat, za tohle asi nic nedostane - aneb - jak Netflix kopíroval youtube. Tady to udělali jako drama, youtube kanály, který tohle pokryly už před drahnou dobou, se spíš zaměřily na metodiku těch výslechů, který hlavně vedly k tomu, že se sám položil. Např. když šel na detektor, už věděli, že kecá, a měli ho slušně rozšroubovanýho. Koho by tenhle aspekt zajímal víc, tak na youtube That Chapter, JCS - criminal psychology, Crime Vault.... Jo - a "úzkostná kunda" může bejt celkem přesná diagnóza, ale ... za to určitě není trest smrti pro (prakticky) celou rodinu, že?

• 29.9.2020  17:06
    Marcella - Season 2 (série) (2018)

Sága Policejní Stanice, kde Nedělají Revize Výtahů - aneb - Jak jsme pomrvili původně hutný téma.

• 28.9.2020  11:27
    Sputnik (2020)

Jak Jsem se Stal Skafandrem - aneb - Já a můj "žaludek" si rozumíme čím dál víc. Překvapivě solidní film, co rozhodně není Vetřelec.ru, a asi není žádnej jinej film z tohodle ranku, ke kterýmu by se dal přirovnat. Je to svébytnej počin celej postavenej na dobrý znalosti témat, kterejma se zabejvá. A odehraný je to taky dobře. Pět.

• 24.9.2020  18:09
    Marcella - Season 1 (série) (2016)

Mám Krutý Vokna a Nebojím se Je Použít! - aneb - Jak vyšetřovatelka s chůzí sedláka nakonec nikoho nerohla. Prvních pár dílů celkem šlo, ale pak začlo bejt jasný, že autoři nebudou mít gule na to udělat z hlavní hrdinky pošuka a vraha (čemuž by se dalo říkat odvaha), takže nakonec je ta paní, co chodí jako přemysl oráč, pošuk jen malinko a vrahoun rozhodně ne. Škoda, protože Anna Friel by kráglovače zvládla s přehledem. No, a naplnění všemožnejch diverzních kvót až po okraj taky tvůrčí odvahou nezavání, takže tři slabý jako pauzák.

• 20.9.2020  12:33

Podzimní Krvavá Romance - aneb - Princ neví coby, princ potká princeznu, princeznu vězní drak, princ unese princeznu, princezna zabije draka. Nemám, co bych tomu vytknul, hlavní postavy jsou zahraný s přehledem, Paxton je vynikající, natočený je to kompetentně, příběh je doslova archetypální, a to finále s tím jabkem... jedna báseň. Je to tak, milé děti, bůh Adama s Evou nevyhnal, oni mu zdrhli, protože to byl despotickej ochlasta! Gnose, voe, jasný, né?! Takže pět!

• 19.9.2020  21:19

Věděli jste, že Green Goblin je despotickým otcem Zeleného Lucerny? - aneb - film, kde Reynolds překvapivě herecky stíhá Emily Watson... a to je co říct. Pěkný čryry.

• 19.9.2020  15:09

Frustrované Mládí Budoucího Mizerného Lexe Luthora a jeho Bratra - aneb - jak pravil nehynoucí klasik světového hudebního umění Bill Milano: "This is going nowhere pretty slow". Dobře, kokotí rodiče mají kokotí děti. Na celej film je to trochu málo.

• 18.9.2020  20:47
    Shimmer Lake (2017)

Redneck Revenge Story - aneb - jedno větší vyúčtování v rodině a mezi kámoši. No vida, stačí mít obstojnej nápad, při psaní scénáře myslet hlavou, neškrábat se nad daný možnosti, schrastit pár neokoukanejch a tím padem nenafoukanejch herců, a solid biják je na světě.

• 18.9.2020  16:05
    Family Blood (2018)

Oxycoton Twilight Saga - aneb - Jak jsem snědla barmanku, sousedku, a její kočku ve filmu, který nevěděl, kdy a jak má skončit.

• 18.9.2020  12:21
    Our House (2018)

Kdyby to viděl Tesla! - aneb - jak disco efekt vyvolával (krom epilepsie) zlé duchy. Příběh je nejstandardnější standard, ale je to solidně natočený a děcka docela obstojně hrajou, takž Vás u toho nebolej voči a nejímá trapnost - krom jednoho momentu, kdy se zase dělá děsný tajemství z toho, co se stane s energií mozku po smrti... takže znova: Tepelná Ztráta do Okolí! Horší elektromagneticky indukovaný tři.

• 18.9.2020  12:11
    Slender Man (2018)

Balada o Misteriózním Polenu - aneb - Jak měli protivný holky s rozvrzaným bubákem polízanici. Chjo, kdyby to vzali podle skutečný události, mohlo to bejt interesantní sociální drámo, takhle máme nezajímavý blbě zahraný postavy a rozeschlý strašidlo. Dvě za tu oběť (chápu to správně?) pro mladší sestru.

• 17.9.2020  22:12
    Anon (2018)

Cyber Schovávaná - aneb - je to Film Noir, hlavní hero čudí a brousí štětky. Téma výborný, jen kdyby se autoři místo vytuněnejch koitusů a propagace betonu soustředili na dopilování myšlenky, protože v poslední scéně jim už tak varchlatý vyznění ujede do nesmyslu. It is not that I have something to HIDE, I do not have anything I want you to see... ergo... I HIDE everything I have from you. Pro ty Amandiny voči - tři.

• 17.9.2020  18:48
    Code 8 (2019)

Nelegální Svářeči a Elektrikáři - aneb - Bratři Šípové jsou podprůměrní herci. Přidejte k tomu znuděnýho scénáristu, řejžu s představivostí Franty z Horní Dolní, co byl v Hradci dvakrát, a dostanete tohle...

• 17.9.2020  18:32

Stoned Ninja Tale - aneb - Jak jsme si v pubertě nevěděli rady se zapíchnutým kámošem. Jakoby scénář napsali jen po ten mord, a pak jeli podle toho, co je zrovna napadlo... težkej průmach... katanou...

• 17.9.2020  18:28

Tref Čokla Šutrem, Jebne Ti - aneb - jak diváka umlátit nápovědama velikosti sloních uší.

• 15.9.2020  21:01
    Kočičky (2020)

.... vole... .jako....cože? - aneb - neměl jsem pajšl to dokoukat. No... můžete kolem sebe třískat "tupejma náckama" jak chcete, faktem zůstává, že tohle JE na paragraf.

• 11.9.2020  23:18

Jak Sicario Blinkal - aneb - možná přijde i Vasquezová. Strejda Terry míval solidní haluze...

• 6.9.2020  20:55

Past na Zvěř jak Vrata vod Stodoly (ta je tam taky) - aneb - Žena s unavenýma očima přece jen umí hrát... trochu. Začátek byl tutovej, ten by mohli ukazovat jako příklad účelnýho představení hlavních postav. Pak - to šlo "na Větrnou Řeku", tzn. pachatele a jeho motivaci ukážeme až nakonec, aby nám to nikdo nemohl uhádnout dopředu. Což je na prd. Ale i tak, AB shotcaller to zvedá na tři.

• 6.9.2020  16:31
    Relic (2020)

Babička Zdráhavé Kanibalky je už hooodně Stará - aneb - alegorie (nikoliv zcela dementní) na demenci, a v souboji přízvuků. Hele, točila to paní, hrajou v tom paní, je to o problémech, co maj jedny paní s druhejma paníma, asi by bylo mimo mísu očekávat ucelenou konsistentní story. Tohle jsou spíš situace a pocity a nálady a noční můry na jedný hromadě, a byl to stoprocentně záměr. Já nejsem paní, takže tři, dobrý tři.

• 5.9.2020  22:13
    Cizinec (TV seriál) (2020)

Thorinovi rodinné trable - aneb - chudák alpaka. Žíš, to byla paráda sledovat živý uvěřitelný postavy s pochopitelnejma motivacema, a ne kartóny polepený ideologickejma heslama.

• 2.9.2020  16:49
    Tenet (2020)

Vel ips espile v - aneb - Nolan viděl Menšíkův Happy End (a myslí si, že my ne). Když nechám stranou, že se tady (opět v jeho filmu) s fyzikou zachází jako s fuseklí - obrácená entropie objektu je hezký abrakadabra, ale jak to potom bude s celkovou entropií systému, jehož je obrácenej objekt součástí (kulka obrácená, ruka, která ji chytá, normální)???? A... víme, že snížit něčemu entropii vyžaduje dodat tomu energii, a pokud obrácenýmu objektu v normálním proudu času entropie klesá tak... kde na to tu energii bere? Nemělo by kolem něj bejt krutě zima (minimálně)????... no je to fyzikální blábol. Konec vsuvky - tak by to všechno bylo moc hezký, kdyby mi Protagonisti nebyli u řiti. Lousknout tu první scénu v Oslu chtělo tak dvě minuty, a pak to byla docela nuda, protože mi bylo nějak jedno, co se komu stane, a exotický lokace, drahý obleky, vytuněný interiéry, a blití expozice během procházek mě nezaulajo. A ten maglajz nakonec už vůbec ne. Takže pane Nolan, vytáhněte si tu kukuřici z místa, kam nepatří. Kdy od Vás dostaneme (pokud vůbec) další Memento?

• 1.9.2020  18:52
    Černé Vánoce (2019)

WAAF? - aneb - další film, co nebyl pro mě. Holko z Anglie, máš tohle zapořebí??

• 30.8.2020  19:57

Fentanylová Romance - aneb - Týden ve Tmavém Domě. Zkratkovitost scénáře a divný nasvícení (asi to byl záměr, ale...blbej) to táhne dolů. Imogen to táhne hore. Střední tři.

• 26.8.2020  22:34
    Lovesong (2016)

Vlčí Máma a Maskérka Mrtvol jsou Kámošky - aneb - tenhle komorní snímek je herecká PRDA! Jako bez prdele, to, co tady Keough a Malone předvedou, je naprostej hrot, o to víc, že to je "malej" příběh. Teď pojedu všechny filmy, ve kterejch hrály (a já je eště neviděl), protože tyhle dvě nezklamou. 5 555 hvězd! ..PS:... si nedávala pozor, viď... Brie....

• 23.8.2020  18:04
    The Head (TV seriál) (2020)

Usual Suspect Polar Edition - aneb - in order to defeat an asshole you become one. Jo, na jižním pólu se žádnej hepáč nekoná. Dobrý to bylo, pět.

• 17.8.2020  21:59
    The Outpost (2020)

Mladej Klint Zase Vedle - aneb - How to FUCK a Story Structure. Je to tak, pokud nám postavy řádně nepředstavíte, je nám u zadele, co se s nima děje.

• 16.8.2020  23:04
    Gangs of London (TV seriál) (2020)

HO-LY-SHIT!!!!!! - aneb - budoucnost akčního žánru má jméno GARETH EVANS! (to řikám furt, že je skvělej, voe!). Škoda posledních dvou epizod, kde vyprávění totálně ujelo do nesoudržnejch halušek, jinak je to herecky vybroušený dramaticky pevný remeslně špičkový podívání. A pátá epizoda... voooolééééé....Evans si s velkejma akčníma produkcema vytírá řiť! Na ten HAVOC, co teď připravuje, se těším jak malej! Poznámka pod čarou: Evans to bez Uwaise zvládá, Uwais je bez Evanse... víte kde.

• 30.7.2020  23:14

Inzerát na Dúm, ve Kterém šlo Vyprávění do Kopru - aneb - když už chcete ztěžka moralizovat, tak ať má ten příběh hlavu a patu, jinak plácáte do vody a řvete "drááámáááá"... což je na H.

• 30.7.2020  13:49

Sheepshaggers in Distress - aneb - serem na scénář, rozvostříme pozadí a bude to vypadat umělecký. Jedna je za přízvuk, ten jsem si užil.

• 30.7.2020  13:43
    Alfa (2018)

Dášenka Čilý Život Štěněte Prehistorical Edition - aneb - Me and my dog through the desert , snow, and fog. Překvapivě ne úplně debilní...Historická licence je poměrně rozsáhlá, jenže stejně víme kulový, jak se jim tenkrát žilo, lovilo, a chočilo vlcí... Kmen by pravděpodobně měl celej stejnou úpravu zevněšku (vlasy vousy a tak), aby se poznal, a krajina by byla zřejmě víc zalidněná, ale to jsou malý věci....

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15