Fér hra (2023) odpad!

Vekslácké drama - aneb - Chjo, tyhle lidi to maj tak strašně těžký. Jelikož celej život patřím do make do not break sociální vrstvy a přístup buy then sell je mi proti srsti, byly mi trable tohodle páru od začátku tak nějak u pr.ele. Tím spíš, že to je slátanina.

Ještěr (2023)

Miluju svoji práci, ale moje práce nemiluje mě (Beníto, já Ti to z fleku podepíšu!) - aneb - motto: Nevěřte ulízaným Justínům a vepřovým hlavám, nechoďte s kur.ama, a vždycky volejte policajty (i když jste policajt).

Mluv se mnou (2023)

Mrtvole sou kurve - aneb - pecka vod klokanu.

Pád domu Usherů (2023) (seriál)

Sedíš se zubatou v báru, co Tě čeká, nemáš páru - aneb - Strejček Edgar by byl tentokrát asi spokojenej. Jo, v momentech, kdy postavy přestanou bejt postavy a začnou deklamovat poučky o "prohnilosti civilizace" a růžový kecy o možný nápravě, je to dřevěný až běda. Ale když se to drží čistě jen toho, jak si svině sviněj vlastní život... SOLID. A horror elementy jsou udělaný s bravůrou. Bavil jsem se.

Rachel Stoneová: Sázka na Srdce (2023) odpad!

heartless, pointless, useless - aneb - jak Bílej Elíš nakonec pochopila, že dlouhonohý modelky maj dycky praudu.

Rebel Moon: První část – Zrozená z ohně (2023) odpad!

To ...zr....ni ,.. ... pa....da.... ... ...lo ...... ta...k ..... ........ s....tra.... .....sne ........ ........ po..........ma........ ......... ....... lu.......

Smrtelné zlo: Probuzení (2023)

Demonic Aslaug 2023 - aneb - Pokud se ptáte "proč?", odpoví Vám ABBA. Alyssa byla výborná, ale jinak předvídatelná nuda.

Zabiják bolesti (2023) (seriál)

Tenhle počin beru jako veřejně prospěšnou činnost. Pokud by někoho zajímalo, jaký že to jsou Sacklerovi ScumBags, tak: youtube - georg rockall-schmist - The Shameful Case of The Sacklers

Zaklínač - Série 3 (2023) (série) odpad!

Vole...to je binec - aneb - ... takovej sešup do tvůrčí nemohoucnosti, to se jen tak nevidí. Henry, utíkej!

Dark Nature (2022) odpad!

"... nechápu...sem to udělala stejně jako ten Rituál... tak proč to nejde..." - aneb - jak říkal fyzikář na gymplu, když někdo u tabule pohořel: "To nestačí."...

Ovládací panel
7 bodů