LE0

LE0

• 2.7.2011  10:18

Povedal by som ze jeden z tych podarených transformers. Nebolo tam sice moc original 3D efektov kde vsetko lieta medzi ludi no ani trocha mi to nechybalo a uzil som si sceny s vybornou kvalitou. Dalej musim vyzdvyhnut zmysel pre humor ktory do filmu zainteresovali. Samozrejme tipicke americke hrdinstva a pod. mi tam troska spatili ale celkovo uznavam 4*

• 30.6.2011  20:38
    Troja (2004)

Kedže neberem do úvahy historickú neprestnosť, ale to si stačí prečitat Homéra. Tak tento film patrí u mna medzi top 10. Perfektne zvládnuté herecké výkony, plno skvelých replík a samozrejme pozorovať čo dokázal človek spraviť kôli sláve. Krásne súboje a ani na sekundu som sa pri tomto filme nenudil.

• 29.5.2011  00:02

Co sa tyka prevedenia v 3D bieda azda by bolo lepsie si to pozret v 2D a bez okuliarov, isto by som sa citil pohodlnejsie. Bolo to strasne tmave a dej ma ani tak nezaujal ako tie pekne morske panny a Deppove vtipne vyroky. Takze hodnotim priemerne 3*

• 20.12.2010  15:40

Pre mna bol tento film sklamanim, cakal som omnoho viac. Kvalitnych hercov tam bolo viac nez dost, no asi zbytocne. Od polovice filmu som cakal nejaky zvrat, ktory ma zaujme, ale nestalo sa tak. Dejov tam bolo viac, takze si clovek mohol vybrat, ale ani jeden nemal nadych poriadnej gangstrovky. A dalsie sklamanie bola pre mna aj rola Snipesa ktory ma na omnoho viac. 3.5*

• 14.12.2010  22:06

Asi od stvrtky filmu je jasne o co v celom filme ide, ale silou akou pritlacili scenaristi a tak isto aj Will Smith na city divaka sa mi pacil. Krasne zobrazenie ze jeden clovek dokaze zmenit viac ako sa niekedy zda. A znova sa mi potvrdilo ze Smith patri medzi spickovych hercov.

• 29.11.2010  15:13
    Sedm (1995)

Tak tento thriller ma dostal ako jeden z mala. Zaciatok bol sice priemerny a cakal som kedy sa to zvrtne, bezne u takychto filmov viem koniec od polovice, ale tento koniec ma dostal. Vyborny scenar a tiez zvladnutie zo strany hercov. Krasne zahrane na city.

• 28.11.2010  17:28
    Gran Torino (2008)

Krasny film ktory sa fakt oplati pozret. Clintovi rola stareho zatrpknuteho starca sadla perfektne. Asi dobre vedel do coho ide ked si to sam reziroval. Krasne zdoraznene ze niekedy cloveka mozme poznat akokolvek vzdy sa moze zmenit alebo nas niecim prekvapit co by sme necakali. Koniec filmu krasny a donuti cloveka zamysliet sa...

• 28.11.2010  13:55
    Počátek (2010)

Na tento film som pocul aj cital mnoho kladnych recenzii. A po pozreti filmu som zistil ze pravom. Film ma hlavu a pätu, sceny su zaujimave, myslieniek je tam priam niekolko o ktorych clovek uvazuje nielen pocas filmu ale aj po nom. Som rad ze prisiel dalsi kvalitny film z rezije Nolana. Konecne dobry film ktory si rad pozrem znova.

• 26.11.2010  17:02
    Panelák (TV seriál) (2008)

Videl som par casti a fakt nechapem preco to ma tolko fanusikov, je sice pravda ze starsich . Mam taky dojem ze scenaristi chceli priblizit skazeny realny zivot ludi. No miestami mi to pripomina reality show kde kazdy sulozi s kazdym. 1* davam azda za Imra ktory vie pobavit.

• 26.11.2010  16:52

Pokracovanie tohoto filmu je sklamanie. Cely dej sa opakuje z prvej casti, tak isto ako aj sceny(suloz na verejnosti, odhodenie od el.vedenia,nadmerne pridanie el.enerie vyustuje v rychli beh, a pod).Niektore sceny su absolutne nerealisticke. Nesmrtelnost Cheliosa mi pride smiesna. Mno a zaverecna scena do toho filmu absolutne nepatrila. 1* davam za to ze to malo par vtipnych scen.

• 26.11.2010  16:51
    Saw 3D (2010)

Na tento film som bol v kine. Je to dalsie pokracovanie Saw podobny dej, podobne sceny scenaristi sa stale odrazaju od prvej casti. No 3D efekt tomu dal iny rozmer a miestami ma fakt zaujal. 3* davam za 3D efekty.

• 26.11.2010  16:50

Neveril som ze ma bondovka moze zaujat ale po pozreti tohto filmu som si musel pozret predchadzajuce dieli. Daniel Craig zahral tuto rolu perfektne ako aj v Casino Royal. Nadvezovalo to na seba, dobry dej aj sceny pri ktorych som sa nenudil. Malo to akciu, sexepiel a samozrejme to co bondovke nemoze chybat rozbijanie aut a splnenie ulohy za kazdu cenu. davam 4* a tesim sa na dalsiu...