Transformers 3 (2011)

Povedal by som ze jeden z tych podarených transformers. Nebolo tam sice moc original 3D efektov kde vsetko lieta medzi ludi no ani trocha mi to nechybalo a uzil som si sceny s vybornou kvalitou. Dalej musim vyzdvyhnut zmysel pre humor ktory do filmu zainteresovali. Samozrejme tipicke americke hrdinstva a pod. mi tam troska spatili ale celkovo uznavam 4*

Troja (2004)

Kedže neberem do úvahy historickú neprestnosť, ale to si stačí prečitat Homéra. Tak tento film patrí u mna medzi top 10. Perfektne zvládnuté herecké výkony, plno skvelých replík a samozrejme pozorovať čo dokázal človek spraviť kôli sláve. Krásne súboje a ani na sekundu som sa pri tomto filme nenudil.

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Co sa tyka prevedenia v 3D bieda azda by bolo lepsie si to pozret v 2D a bez okuliarov, isto by som sa citil pohodlnejsie. Bolo to strasne tmave a dej ma ani tak nezaujal ako tie pekne morske panny a Deppove vtipne vyroky. Takze hodnotim priemerne 3*

Nejlepší z Brooklynu (2009)

Pre mna bol tento film sklamanim, cakal som omnoho viac. Kvalitnych hercov tam bolo viac nez dost, no asi zbytocne. Od polovice filmu som cakal nejaky zvrat, ktory ma zaujme, ale nestalo sa tak. Dejov tam bolo viac, takze si clovek mohol vybrat, ale ani jeden nemal nadych poriadnej gangstrovky. A dalsie sklamanie bola pre mna aj rola Snipesa ktory ma na omnoho viac. 3.5*

Sedm životů (2008)

Asi od stvrtky filmu je jasne o co v celom filme ide, ale silou akou pritlacili scenaristi a tak isto aj Will Smith na city divaka sa mi pacil. Krasne zobrazenie ze jeden clovek dokaze zmenit viac ako sa niekedy zda. A znova sa mi potvrdilo ze Smith patri medzi spickovych hercov.

Sedm (1995)

Tak tento thriller ma dostal ako jeden z mala. Zaciatok bol sice priemerny a cakal som kedy sa to zvrtne, bezne u takychto filmov viem koniec od polovice, ale tento koniec ma dostal. Vyborny scenar a tiez zvladnutie zo strany hercov. Krasne zahrane na city.

Gran Torino (2008)

Krasny film ktory sa fakt oplati pozret. Clintovi rola stareho zatrpknuteho starca sadla perfektne. Asi dobre vedel do coho ide ked si to sam reziroval. Krasne zdoraznene ze niekedy cloveka mozme poznat akokolvek vzdy sa moze zmenit alebo nas niecim prekvapit co by sme necakali. Koniec filmu krasny a donuti cloveka zamysliet sa...

Počátek (2010)

Na tento film som pocul aj cital mnoho kladnych recenzii. A po pozreti filmu som zistil ze pravom. Film ma hlavu a pätu, sceny su zaujimave, myslieniek je tam priam niekolko o ktorych clovek uvazuje nielen pocas filmu ale aj po nom. Som rad ze prisiel dalsi kvalitny film z rezije Nolana. Konecne dobry film ktory si rad pozrem znova.

Panelák (2008) (seriál)

Videl som par casti a fakt nechapem preco to ma tolko fanusikov, je sice pravda ze starsich . Mam taky dojem ze scenaristi chceli priblizit skazeny realny zivot ludi. No miestami mi to pripomina reality show kde kazdy sulozi s kazdym. 1* davam azda za Imra ktory vie pobavit.

Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí (2009)

Pokracovanie tohoto filmu je sklamanie. Cely dej sa opakuje z prvej casti, tak isto ako aj sceny(suloz na verejnosti, odhodenie od el.vedenia,nadmerne pridanie el.enerie vyustuje v rychli beh, a pod).Niektore sceny su absolutne nerealisticke. Nesmrtelnost Cheliosa mi pride smiesna. Mno a zaverecna scena do toho filmu absolutne nepatrila. 1* davam za to ze to malo par vtipnych scen.