Temná věž (2017)

Tak ako milujem knihy, tak neznášam tento film.

Warcraft: První střet (2016)

No čo ja viem, tešil som sa lebo som fantasy fanúšík, ale... No čo ja viem. Vyzerá to pekne, to hej. Ale príbeh nula bodov, čakal som oveľa viac. Zdá sa mi, že podobný som videl už sto krát.

Hra o trůny - Krev mé krve (2016) (epizoda)

minulá časť nastavila latku veľmi vysoko, ale táto epizóda sa ani nenamáhala zdvihnúť nohu.

Koralína a svět za tajnými dveřmi (2009)

Milujem stop motion vecičky a vďaka tejto som sa cítil ako dieťa, aj keď... keby som bol dieťa nespal by som z toho možno aj mesiac.

Čaroděj ze země Oz (1939)

Vždy som si to chcel pozrieť, ale nikdy k tomu nebola vhodná príležitosť, až teraz v roku 2015 v mojich 24 rokoch počas čítania Kingovej Temnej veže. Asi to tak malo byť. Film som si užil o to viac, celý čas som sa usmieval, nečakal som, že to bude tak vtipné a krásne. Už pár dní mi hrá hlave melódia "because because because because of the wonderful things he does" a neviem sa jej zbaviť. Muselo to byť neskutočné vidieť to v roku 1939, keď to ešte teraz dokáže tak silne zapôsobiť.

Živí mrtví: Počátek konce (2015) (seriál)

MOŽNÉ SPOILERY *Prvá epizóda* za mňa zatiaľ 85%. Veľmi sa mi páči, že sa s príbehom nikam neponáhľajú a dúfam, že ani nebudú. Nech idú pekne pomaličky, nech budujú atmosféru, nech sa mi to zdá reálne. Teším sa. BTW Nick je fajn týpek, myslím že celá prvá séria bude stáť hlavne na ňom. *Druhá epizóda* 70%. Čakal som viac, ale stále fajn. Nick tu teraz nedostal toľko priestoru ako minule. Rodinka sa nám rozdelila a mesto už zachvátila panika. Čakám komu všetkému sa podarí dostať do spomínanej púšte a čo tam budú robiť. Zvedavý som aj na toho chlapca s nožom, čo si nabral zásoby. O všetkom akoby vedel trošku viac. *Tretia epizóda* 70%

Very Potter Sequel, A (2010) (divadelní záznam)

mám rovnaký názor, ako Nin. Ibaže som dal 5*.......... Those voices, Singing out, La, la, la, la, la......

Kung Fury (2015)

keď vyrastiem budem Hackerman!

Odvrátená strana mesiaca (2015) (divadelní záznam)

Veľmi príjemné, prirodzené, vtipné. Škoda že som nevidel naživo.

Dracula (1996) (divadelní záznam)

Rovnako nezabudnuteľné ako Krysař. To si dáte na druhý deň kľudne znovu (čo som si nedal, ale nebál by som sa to spraviť)