Arachnofobie (1990)

**** Za Johna Goodmana který si svou roli vyloženě užíval.Jako horor film moc nefunguje,ale jestli si srovnáte s horory Pavouci 1,2 určitě mi dáte za pravdu,že semtam jste se aj lekli a měli nepříjemný pocit.Na to jak je film starý tak pořád neztrácí na síle.Jak říkám,John Goodman tento film posunul dál.Jeho deratizátor by zasloužil Oscara :D :D :D

Pavoučí teror (2002)

Film si dělal srandu i sám ze sebe,není to bůhví jak kvalitní ale aspoň se nesnaží o něco,na co by neměl.Celkem slušná zábava na sobotní večer u TV.

Pavouci (2000) odpad!

To byla ale vyloženě prdel.Tohle bych pouštěl lidem co trpí arochnofobií,určitě by se přestali pavouků bát.

Pavouci 2 (2001) odpad!

Více napětí si užijete, když Vás překvapí na wc hajzlový pavouk anebo se podívejte na Arachnofobii,která asi zůstane nejlepším hororem s pavoučí tématikou.

Paranormal Activity (2007) odpad!

V dnešní době se roztrhl pytel s horory,které se tváři skutečně a jsou natočeny velice levně na ruční kameru,pravdou ale je,že skoro všechny jsou více než trapnou nudou,samozřejmě rádoby ''strašidelné scény'' jsou v posledních 15minutách a vystraší možná tak malé dítě.Kdysi se tímto způsobem povedlo vydělat spousty peněz Záhadě Blair Witch,o které se dlouho debatovalo jako o skutečné události a díky tomu byl film komerčně úspěšný a stal se kultovní.To se ale nedá říci o Paranormal Activity,pro mně se stane kultovní svojí debilitou a debilitou diváků,kteří za to utrácí peníze v kině a nadšeně pak házejí hvězdami a chválou jak to bylo děsivý.Shlédl jsem to na domácím kině a toho kina mi bylo líto a hlavně dvdčka,měl jsem strach že pod touhle sračkou zhoří.Dle traileru jde vidět na co film sázel při reklamní kampani.Na naivitě a demenci amerického lidu,publika.Dalším podobným počinem se stal španělský REC,který byl naopak velice nadprůměrným hororem a mohu jen doporučit.Americký remeak je otřesnej,ale to je další nešvar ameriky,přetáčet filmy a pizdit je.To je asi vše k Paranormálnímu idiotismu.

Uvnitř (2007)

Neuvěřitelně krvavé,ale přitom uvěřitelné.Neskutečná práce s budováním napětí.Film,který není rozhodně pro všechny,zvlášť ne pro slabé povahy.Za **** !!!!

Philadelphia (1993)

Nikdy se neubráním slzám při scéně kdy T.Hanks poprvé opouští kancelář D.Washingtona,jeho výraz v obličeji,smutek a do toho hudební podkres Oscarového Springsteena mne vždycky dostanou do kolen,všichni herci na place hrají výborně,Jonathan Demme v době jeho největší slávy podal po Jehňátkách další výborný režijní počin.Filmu nemám takřka co vytknout,soudní spor byl velice zajímavý a napínavý,Danzelovo '' vysvětlete mi to jako dítěti'' se stalo celkem kultovní.Výbornej film,jeden z mojich nejoblíbenějších a určitě si najde a našel mnoho příznivců.

Sherlock (2010) (seriál)

Skvěle vybraný herecká ansábl, skvělé dedukce, skvělá sledovatelnost, skvělý seriál, nejmíň se mi líbila transformace do dnešní doby psa baskervilského, nejvíce zatím Moriarty...mladík, který ztvárnil Moriartiho a hrál si celou dobu se Sherlockem, byl naprosto, ale naprosto geniální, sestříhy jeho scén jsem si často pouštěl na youtube. Jak to bude dál a jak Sherlock vysvětlí své mrtvých vstání mi nedává spát...S Dexterem moje TOP mezi dramatickými seriály.

Hannah Montana (2006) (seriál) odpad!

Nechal bych to zakázat,jestli se děti budou dívat na tak stupidní seriály budou v budoucnu ještě víc debilnější...Kdyby to byla jen Hannah Fontana Montana,celej DisneyChannel jde pěkně srát...Za mně byli Teleblbies a Pokemoni,naštěstí jsem z toho nic nesledoval,jsem zachráněn,byla doba kdy byl pokemon snad i na krabičce s ibalginem,teď je to samé s Hannah Montana...Konec toto...