Dalibor Janda - oheň, voda, vítr (2023) (TV film)

Nejsem skalní fanoušek ani fanatik. Některé jeho písně jsou hezké a rád si je poslechnu. Kolikrát ale jde spíše o to k jaké situaci ve své historii konkrétně si dotyčný onu píseň asociuje. Jeho otevřenost a nehraná skromnost bylo příjemní zjištění, takových lidí je jak šafránu. Za mě 5x *

Párty Hárder: Summer Massacre (2022) odpad!

Koukal jsem na hodnocení a nemohl tomu uvěřit. Pročetl jsem si tedy recenze a zjistil, že jsem se nespletl. Každý máme jiný vkus, ale tato vulgární slátanina je fakt moc. Asi jsem už moc starej. Jedním slovem hnus a nestačím se divit kde a proč se berou peníze na natočení tohoto...

Pomozte autům (2013) (pořad)

Vcelku dobrej pořad, rád se na něj koukám. Jen některým obdarovaným jsem ten údiv při předání auta nevěřil

Docent (2023) (seriál)

Serial stejne jako predchozi je fajn,ale bohuzel Tereza toto hrat neumi

The Devil Conspiracy (2022) odpad!

Škoda, že mu ten meče nedali dřív, půjčil bych si ho píchnul se s ním do břicha, abych nemusel koukat na takovej šajze . Strašný Herci na prd, hudba na prd.

Nekonečný Labůžo (2014) (pořad)

Za mě velice dobře udělaný pořad. Od profíků to má daleko. Jenže... Kdo říká, že profíci to dělají dobře. Červ si zve zajímavé hosty, má vždy říci k věci a nenásilné vtipy a rozumně sebevědomý přístup, narozdííl od pořadu Retro Nations, kde Pavel parazituje za Janu Olejníkovi a svým rádoby vtipem deklasuje pořad o několik úrovní níže.  Za mě 5*

Cirkus Maximum (2022) odpad!

To je něco neuvěřitelného. Tak nějak nechápu ty 5* recenze, ale ty prášky bych chtěl taky. Když se podívám to režisér natočil s jakým hodnocením, doufám, že mi od něj už nikdy nic nepřistane na tv...  šajze... :-)

Úklidové komando (2016) (pořad) odpad!

vyjadřování té černovlásky je jak já, když mám zácpu. Slabá napodobenina ze zahraničí . Obě aktérky těžký palec dolů. Díky a už nikdy :-)

Budiž světlo (2006) odpad!

trapné, nevtipné a tradičně kýčovité jak jen to juesej umí :-)

Proximity (2020)

Takový potenciál to mělo a přitom je to další sraXka.Fakt škoda, bez ironie. 1 hvězda za pokus