Dámský gambit (2020) (seriál)

Skvelý serial, nie len pre nadšencov do šachov. Ja osobne ich nehrám, no príbeh o geniálnej hráčke Beth ma chytil za srdce a seriál som si patrične užil. Úprimne? Něcakal som, že to bude taká skvelá jazda.

Dave - Hypospadie (2020) (epizoda)

Ten koniec to cele zaklincoval 😂😂 Po pomalšom rozbehu konečne super časť.

Boj o moc - Série 2 (2019) (série)

Pomaly sa z toho začína stávať moja srdcová záležitosť.

Irčan (2019)

Martin Scorsese je spat vo velkom style a v tom co mu ide najlepsie. Pre fanusikov starych gangsteriek ide o pat hviezdickovu jazdu so skvelymi vykonmi hercov a reziou. Dufam len, ze bude na Netflixe takychto filmovych skvostov pribudat.

Jeho temné esence (2019) (seriál)

Pre mna ide o velmi nostalgicku a srdcovu zalezitost. Knizky o Lyre a Willovi som v detstve miloval a precital snad 100-krat. Preto ma velmi potesilo ked bolo oznamene natacanie Temnych hmot a este viac, ked sa tvorcom podarilo verne zachytit Pullmanov svet, ktory je tak podobny tomu o ktorom som fantaziroval v detstve, plus sa serial moze pysit skvelymi hercami. Som nesmirne rad ze som sa na chvilu mohol vratit do detstva.

Jurský svět (2015)

Pozerať sa nato dá, aj celých 120 min, len je to neskutočne blbé, bez nejakého výraznejšieho hereckého výkonu, efektná jednohubka, ktorú si vďaka skvelým efektom užijete, to bez pochyby, ale koniec koncov je to len drahšia reklama na mercedes.

Kmeny (2015) (seriál)

Nemám prejdené ešte všetky časti a nie každá je na rovnakej úrovni, ale myslím si, že ide o veľmi podarený počin, ktorý zaujímavo priblíži každú subkultúru, a určite si každý nájde tú svoju, ktorú žije a na ktorej vyrastal.