vorry

vorry

Don't worry, Be happy

Spojené arabské emiráty

14 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Scary Movie: Děsnej biják (2000)

  Kdo neviděl, jako by neexistoval. Fakt nářez! Anna Faris hraje naprosto skvěle. Jasných 5 hvězd. SUPER. Numero Uno. :D :)))))

 • poster

  Zastav a nepřežiješ (2006)

  Ačkoli akční filmy nemám moc rád, tak tohle bylo něco famózního. Podle mě by ten film měl být označen spíše jako komedie..... jednoznačně jako komedie, protože já jsem se neskutečně bavil. Jason Statham byl vynikající. Film má svižný spád a děj vás zaručeně vtáhne. Crank je pro mě film, na který se nezapomíná........ :)

 • poster

  Saw: Hra o přežití (2004)

  nechápu jak někdo může dát 3*** a méně vždyt ten film nabírá obrátky hned zezačátku a nikdo absolutně nemůže vědět kdo je vrah.Brutální to oproti pokračování není téměř vůbec a závěrečná hudba je skvělá.-100%

 • poster

  Maléry pana účetního (1980)

  Vrcholné představení Paola Villaggia :) Miluji tento film. :)

 • poster

  Prokletý ostrov (2010)

  Hned ze začátku musím říci, že tento film je můj oblíbený. Je to psychothriller s hororovými prvky a mrazivě tajemnou atmosférou. Vrcholné dílo Martina Scorseseho. Film nechá diváka tápat do posledního střihu, co jsou pouze halucinace hlavního hrdiny a co ona kýžená realita. Přes půlku filmu jsem měl veliké problémy s tím, abych to vůbec poznal. Každopádně závěr je filmařsky velmi působivý a dech beroucí. Po určité části filmu jsem nabyl dojmu, že vím jak tento skvostný film bude pokračovat, jenomže ono se to vždy vyvrbilo úplně opačně, a tak i celý film probíhá dále. Nejvíce se mi líbilo prostředí, ve kterým se neomylně hrající DiCaprio pohyboval - oko diváka bude žasnout. Ale co bych měl filmu za zlé, je to, že je převelice dlouhý a rozvlečený, jenomže to samozdřejmě nemůže nic ubrat na opravdu skvělém výkonu hlavních herců a filmu jako celku.

 • poster

  Můj otec je šílenec (2012)

  CO JÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ ??????? :D nejvíc film :) Sandler a Vanila Ice zahráli fakt dobře :) a neodolatelná Leighton Meester co víc si přát :D

 • poster

  Tucker & Dale vs. Zlo (2010)

  Bacha Spoiler !!!!! Ta scéna s tím, jak Tucker řeže strom motorovou pilou, je nejlepší. V tom stromu je totiž roj včel a jak do nich omylem řízne, tak na něj vystartují. Pak kolem sebe začne mávat motorovkou a začne pobíhat kolem chaty a nebohý student si myslí, že ho chce rozřezat. Tvl to mě zabíjí :DDD Bomba film.

 • poster

  Bacha na balóny (2007)

  Skvělá, opravdu skvělá parodie. No zkrátka, když se skloubí vydařená komedie s americkým fotbalem, tak není co řešit. Je to skvost filmový kinematografie. Nemyslel jsem, že to někdy řeknu, ale tohle byl jeden nejlepších filmů, co jsem viděl. WOW (né world of warcraft, ale vauuuuuuuuuuuuuu) :DDDDDD Já se smál od začátku do konce, to jsem nečekal, snad každou minutu byl nějakej originální vtípek :) Na filmy podobného kalibru se člověk dívá s chutí a nejlépe s kámošema - to je pak hustej nářez :))

 • poster

  Terkel má problém (2004)

  Animovaný film, ale pro dospělé. Je fakt výbornej. Myslím, že se Dánové docela vyrovnali South Parkům. Fakt zajímej příběh se spoustou hlášek. Mně se osobně nejvíce líbily ty písničky a hlody Terkelova strejdy.

 • poster

  Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

  Néé nééééé nééééé. Tak to je něco :DDDDD Celá parta (1. až 3. díl - pravý Stifler) se znovu sešla a byl to znovu krutej nářez.!! Stifler je boží :)) Jeho hlášky a to jak tento film prožívá z něho právem činí neobyčejného herce se vším všudy. Prostě paráda. Trocha nostalgie byla cítit, přeci jenom je to už 13 let co natočili 1. díl, ale tohle se prvnímu dílu více než vyrovná, né-li ho i předčí ;) Byl jsem na tom v kině a můžu říct, že se smál celý sál. TAK CO TU JEŠTĚ DĚLÁTE, SEBERTE SE A JDĚTE DO KINA, nebudete litovat!!!!!!!!!!!! :)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace