PRINC1

Twitter: PRINC1

<< předchozí 1 2
    • 24.5.2019  00:07
    John Wick 3 (2019)

Ano úplná pecka vrchol akčního filmu je dnes John Wick3 tento film se musí vidět několikrát aby ho člověk pořádně vychutnal film je nový a už se proslýchá že se plánuje 4 co ta asi přinese ??? John Wick 3 je film kde akce je od začátku až do konce filmu. Jsem zcela spokojený a nadšený.

• 9.5.2019  22:22

Ano strašný na to se nedá koukat ani rozepisovat.

• 29.4.2019  19:02
    Chambers (TV seriál) (2019)

Já to nedokoukal....

• 10.4.2019  14:56

Já se divím že tohle se dá natočit ,hrůza hrůz...

• 11.3.2019  10:21

Taky píšu že to je jedna ze slabších marvelovek jsem zklamaný film táhl nestárnouci Samuel L. Jackson pro mě jednička , Brie Larson něco chybí měli zkusit vybrat někoho jiného to je můj názor prostě mi herečka nesedí tak snad uvidíme příště něco lepšího .Snad.

• 5.3.2019  09:25
    Beverly Hills 90210 (TV seriál) (1990)

Viděl jsem 1 díl a už nikdy více měl jsem dát odpad ale ze slušnosti dám hvězdu......

• 18.2.2019  12:18
    Dva světy (TV seriál) (2017)

Pro mě velké nuda nepochopil jsem obsah ani jsem nedokoukal první sérii a při druhé sérii 1 díl jsem usnul zase nuda jen samí kecy těšil jsem se a nic ale vůbec nic .

• 8.2.2019  00:22
    Přátelé (TV seriál) (1994)

V dnešní době se na tento seriál už nedá koukat ,zkusil jsem to a nedá můj osobní názor.

• 22.1.2019  23:01
    The Punisher - Season 2 (série) (2019)

Tak to je jízda první serii můžu zapomenout tady akce od prvního dílu přímo paráda ,neskutečný nářez to je moc dobře jsem mile překvapen.Uvidí se jestli bude i III.serie byl bych pro.

• 20.12.2018  00:36
    Brutální Nikita (TV seriál) (1997)

Kanadský seriál NIKITA se mi osobně nelíbí ale sedí mi s herečkou Maggie Q z roku 2010.

• 1.12.2018  12:55
    Agenti S.H.I.E.L.D. (TV seriál) (2013)

Pro mě je to velice dobrý seriál kdo sleduje Avengers tak vím že tam zemře agent Coulson a tohle znovuzrození agenta Coulsona je skvělé že se tam ukáže i velký šéf Nicky Fury a někteří herci ze serie Avengers je bezva. Co dodat Clark Gregg a v jeho podání agent Coulson je životní role kterou si užívá.Prostě Agenti S.H.I.E.L|.D. je bezva seriál a krásná podívaná.

• 27.10.2018  19:10
    Venom (2018)

Ano jsem spokojený na 100 % ,Tom Hardy táhl celý film měl dobré hlášky myslím že lepší režie by film potřeboval jako sůl ale i tak snad přijde Venom II na pokračování to má jak vyšitý.

• 19.10.2018  19:23
    Escobar (2017)

Escobar myslel jsem že to bude lepší podívaná , to Narcos je lepší podívaná ale musíme upřesnit že to je seriál je tam Escobar líp vyobrazen ano Escobar už není ale je to tam stále stejné vše v rukou narkomafie už se také tolik o tom nepíše a pro každého je hlavní viník Pablo ,ale kde je pravda.....

• 17.10.2018  15:09
    Jane Doeová: Zmizení (TV film) (2005)

I já ji nesnesu je odporná !!!!!!!!!!

• 16.10.2018  18:46
    Big Lebowski (1998)

Hrozná krávovina ,nadhodnocená vzpamatujte se ......

• 30.9.2018  19:05
    Michael Jackson: Thriller (hudební videoklip) (1983)

Ten fantastický talent tj. zpěv ,tanec prohospodařil ano byl to jeho život a také s ním tak naložil ,Velká škoda.

• 28.9.2018  11:56
    Půjčovna masa (TV seriál) (2018)

Souhlasím s KevSpa kdybz tam nebyl Joel Kinnaman který seriál táhne tak nevím ,nevím mě seriál moc zamlouvá děj se velice dobrý zamotává a to je dobrý pro diváka .Poteciál seriál má veliký a jestli bude druhá řada tak jen dobře snad bude ještě lepší než první řada.

• 30.8.2018  23:08
    Drž hubu! (2003)

Skvělá komedie plná hlášek bavil jsem se celý film tak tento film se opravdu povedl palec nahoru.Jean Reno, Gérard Depardieu, super.

• 25.8.2018  23:18
    Jak prosté - Série 5 (série) (2016)

Již jsem dokoukal 5 serii a už mi jde Lucy Liu na nervy a začínám mít na ni alergii a 6 serii která začala už asi nezačnu ani koukat a to hlásí že budou připravovat i 7 řadu a to už nemá serial sledovanost ve světě.A to jsem seriál ze začátku hltal a nejednou se to změnilo.

• 20.8.2018  15:09
    Inspektor Max (TV seriál) (2018)

Tak toto je strašná parodie na kriminálku ,nevkusný Kukura , špatné po celé stránce ,Česká televize vyhodila jen peníze a zbytečně.

• 20.8.2018  14:46
    Endeavour (TV seriál) (2012)

Ano to je super seriál detektivní dramatické britské televize co si přát klasika , hlavní představitel vynikající herecký výkon jsem nadšen z každého dílu. Hlavně dobová atmosféra která každého pohltí.

• 20.8.2018  12:02

Námořní vyšetřovací služba: New Orleans a dvojka " Námořní vyšetřovací služba L. A." hrůza a děs na to se nedá koukat ještě že se to líbí dětem. Proč točí takové s-ačky.

• 20.8.2018  11:55
    NCIS: Los Angeles (TV seriál) (2009)

Hrůza a děs na tohle se nedá dívat. To se líbí jen dětem.

• 17.8.2018  15:20

Já nedokoukal už 2 díl hrozná blbost končím .

• 17.8.2018  14:28

Mě se seriál líbí zas tak špatný to není jsou horší seriály a koukáme na ně.

• 16.8.2018  21:08
    Salamandr (TV seriál) (2012)

Ani se mi nechce psát komentář vše je tak pomalý a jednoduchý , kopie Chobotnice docela jsem se nudil ale mafie je koukám všude stejná , i v Belgii jde natočit krimi seriál na který se dá koukat .

• 15.8.2018  19:55
    Mrakodrap (2018)

Skleněné peklo ,Die Hard I a teď Skyscraper a jednonohý Dwayne Johnson co je lepší ???

• 5.8.2018  00:56
    Star Trek (2009)

Kapitán Kirk- -Chris Pine je pro mě strašně nesympatický kdyby ho hrál jiný herec bylo by to rozhodně lepší jinak film tak špatný nebyl ale hlavní představitel hrůza .Efekty to je jednička .Pět hvězdiček to ani náhodou.

• 2.8.2018  12:43

Tak toto je jednička akčních filmů,je přímo neskutečné jak se vydal ze všech sil i svého umění Tom Cruise a to mu je přes padesát ,krásné ženy k tomu patří také co si jiného přát snad ještě jedno pokračování " Mission: Impossible " a na závěr Tom Cruise je prostě jednička.

• 12.7.2018  22:49
    Bez hranic (TV seriál) (2013)

Je to taková Evropská kriminálka je to dobře uděláné první a druhá serie a že tam hrají čeští herci je plus ale třetí řada už šla do kopru je to škoda tu jsem ani nedokoukal. Už tam hrají jiní herci i prostředí už neni takové. Proto dávám tři hvězdy.

<< předchozí 1 2