HrabeKrvesaj

okres Kroměříž

2 body

• 1.1.2017  10:01
    Punk's Dead (2016)

Jelikož SLC Punk! mi jaksi přirostl k srdci a na pokračování jsem byl nahypovaný jak děcko na vánoce, pod stromkem byl leda zbitej čokl co tam smrděl už vloni. Nevim o co se tady Merendino pokoušel ale asi o to samý o co se snažil J.J.A. se Star Wars, trapný camea, mrtvej heroinovej Bob (kterej je furt mrtvej ale měl světlou chvilku na cígo), story o jeho synkovi co se našel až po sežrání hub a změnilo to jeho jinak fajnovou nihil-goth unikátní pózu kterou ještě rádoby podpořil MGK....prostě what the fuck was that shit? Radši si sjedu znova SLC Punk!

• 17.12.2015  05:25

Nic pro hard fanoušky. Je jasný že to bylo stvořený vyloženě pro to aby to lidi natáhlo do kin...a tak trochu se sralo na spojitosti, poslední chvilky jsou super ale jinak jsem byl dost v pochybách, vše bylo docela předvídané, jediná věc co mi chyběla na závěr byla "Luke. I am your daughter"...a temná strana nezabodovala vůbec...to už radši maula kterej byl pro mě nejvíc lama.

• 22.10.2015  03:16
    Rick a Morty (TV seriál) (2013)

Tohle má, dámy a pánové, naprosto vše co jsem kdy požadoval. Ujetý sci-fi podložený nekorektním humorem, bizardností a občas i totálními dojeby ze kterých ten závěr byl epičností srovnatelnej jak když zažijete první rozchod. Už jsem toho viděl hodně ale nic z toho se tomuhle šílenýmu dílu nemůže rovnat a to adultswim prolízám den co den. Pro všechny nerdy, geeky, chorý mozky, idioty a alkoholiky poviná čučka, pro zbytek...jestli na to máte, jen do toho.

• 26.11.2014  02:04
    Late Phases (2014)

Doufal jsem v něco krapet jiného, na tenhle žánr je to až moc dramatické, neříkám že občas zvážnit je ke škodě ale tady se to táhne až moc. No a masky vlkodlaků, na to nemám slov, naposled jsem něco takového viděl snad v Mutronics. Pár scén ušlo, herecké výkony též ale od nějaké zběsilé lykantropní jízdy kde prší vnitřnosti to má velmi, velmi daleko.

• 19.11.2014  01:55

Tohle fakt stálo za to. Pokud se zrovna nedělo nic na akčním poli, banda nechutných a naprosto dementních vidláků to každou chvíli jistila na tom komediálním. Už jako hixploitation to má potencionál, jelikož sledovat je jak žerou je horror sám o sobě. Navíc ještě pantátu napadne odložit si to do kozénky. Co čert nechtěl, genetika zafungovala a na scéně se zjevil Billy, kozo-humanoidní zrůda s přerostlou hlavou, kterou opravdu baví trhat vše živé na kousky. To vše ve velmi silném skotském přízvuku. Zábava po celý film zaručena.

• 2.11.2014  04:31
    Zombeavers (2014)

Libově pitomá záležitost, natočit to v devadesátkách, je z toho teď legenda. Plus se ušetří trapné scénky s mobily a neuvěřitelně tupá mládež by navodila atmosféru sociologického sci-fi. Nicméně, čekal jsem blbost na kvadrál a mé očekávání bylo splněno na výbornou. Rozhodně bych ale víc využil potencionálu bobroidních mutací a nechal vychcípat alespoň třikrát víc lidí. Dal bych 4* ale počet promarněných šancí které to mohli změnit na kulervoucí jízdu je příliš vysoký.

• 21.7.2014  14:16
    Matango (1963)

Parádně vychytaná atmosféra, určitě by se dalo vytěžit i víc ale i tak to dokáže chytnout. V kostce - banda trosečníků na ostrově bez jídla sužovaná ponorkovou nemocí a obklopená podivným druhem hub který nesmí sníst. Z toho gradující všechny možné zvraty a do toho se ještě přidají houbovo-lidští mutanti. Samotný ostrov je krásnou esencí depky a šílenství. "...and than I lost her, I was confused, I couldn´t decide what to do…then……...I ATE THEM!"

• 16.7.2014  00:38

Další dávka černohumorného kreténismu s nazi zombíky je zpět, zvolejme třikrát....sláva :-D Jde vidět že Wirkola prostě nemůže být seriózní a proto jsem na pokračování čekal s očekáváním. Vzhledem k tomu že tohle píšu stále vykřeněný z tý ehrm... závěrečný scény a celého filmu jako takového, dá se čekat že pro všechny fandy dementního humoru hrubšího zrna, zombies a ultranásilí vznikla další must see záležitost.

• 24.2.2014  01:17
    Hlad (1983)

Není to film na jedno podívání, zároveň, obyčejný divák musí hledat důvod proč se podívat znova. Rozhodně to není klasická upířina oné doby...film klade důraz na ponurou atmosféru, artovost a pohled na svět očima upíra. Nedivil bych se, kdyby J. Jarmusch nabral inspiraci pro Only Lovers Left Alive právě z tohoto filmu...

• 7.2.2014  19:47
    Absurdistán (2006)

Před lety jsem se tomu dobře nasmál, teď se téhle myšlenky spíše děsím...aneb jak se z komedie stává sci-fi horror.

• 19.1.2014  22:00

Ať si tu každý říká co chce, tohle je natolik Lovecraftovské jak to jen jde. Moderní zpracování by povídce dle mého názoru jen uškodilo.

• 9.12.2013  13:38
    Vysaj si (2009)

Je to celkem stylovka, obsazení starých známých osobností, pohřebácký tourbus, zpropadeně osouloženíhodná basačka, renfieldovskej bedňák, sem tam nějaký ten břitký fór a upír co vypadá jako kloboučník po bad tripu. Občas je to docela chytře vyřešené (McDowellovo mládí propůjčené z jiného filmu) ale jinak nic náročného. Čekal jsem od toho sračkoidní blbost, v průběhu se ale u mě objevovaly i známky nadšení. Pro fans upírů a rock'n'rollu je tohle povinnost....i když od tý looserský kapely si toho moc neužijete.

• 4.12.2013  21:58
    Krysí muž (1988)

Takže, máme tu malého, škaredého zmrašťka co sápe lidi na potkání, dále 80's rajc modelku která studem neoplývá a zápletku o šíleném genetickém pokusu. Taková typická taliánská nízkorozpočťárna. Na jednu stranu nemůžu říct že by se mi to nelíbilo ale jaksi jsem od toho čekal malinko víc, třeba že zrůdička bude trochu jako nasranější verze krysí opice z braindead.

• 6.4.2013  22:09
    Oškliví Američané (TV seriál) (2010)

Po obou sériích musím říct - pecka! Tento satirický, fantasmagorický počin je přesně to, po čem jsem kdy prahnul. Primitivní animák plný odkazů na popkultury prošpikovaný horrorovou tématikou, podložený ujetým humorem a ještě ujetějšími zápletkami. Co dodat? Snad jen že chci víc!

• 9.1.2013  20:26
    TV Bomba (TV pořad) (1997)

Tohe je vaše parketa!

• 5.1.2013  22:39

Český dabing v případě tohoto skvostu ničí veškerý požitek, proto šup k originálu a jízda kulervoucí zvráceností může začít. Troma naservírovala zadostiučinění po předchozích dvou průserech a splnila to na výbornou. Nikdo nebude ušetřen ať už v této dimenzi či v té paralelní. Po boku našeho milovaného bobtnajícího baleťáka se postaví good/evil verze sgt. Kabuki-mana a zbrusu nová skvadra superhrdinů s životností baterií tesco. Vše samozřejmě v laskavém humorném podání s ohledem na všechny sociální minority, na které se v jiných filmech moc nepřihlíží. Takže milí přátelé zvrácenosti, vzhůru do Tromaville!

• 16.12.2012  17:40

Docela šokující že v dnešní době může ještě něco takového vzniknout. A samozřejmě jako fanoušek parodií, absurdit, zvrhlosti a zvrácenosti to myslím v nejlepším slova smyslu. Nápady na filmy jsou hodny síně slávy výzkumného ústavu duševních nemocí. Po shlédnutí (medvědodlaky jsem proklikal, na takový level wtf nemám ani já) si říkám, nestálo by za to, vrhnout se na filmařinu a filtrovat svou nenávist vůči prosté normální společnosti právě těmito skvostnými díly, které jim pravděpodobně způsobí násilnou defekaci? (trochu mě mrzí krátká stopáž vsuvky před finální zombie fuckalypsou, tvůrci doodie.com by se radostí spokojeně proměnili v hromadu exkrementů) Na tenhle film prostě musí mít člověk povahu a řádnou dávku nadhledu. Já osobně se u toho řehnil jako idiot...a to, že triky jsou jak ze zlámaných pařátů retardované pětiprdelé opice mě vážně nikterak nevadí, však to přeci jen vyzdvihuje to, čím film je - parodií na laciné klasiky.

• 9.12.2012  16:43

Asi pana Nicotera poctím návštěvou s revolverem a požadavkem o natočení celovečeráku...

• 2.12.2012  22:34

Ehm, tak tohle bylo...hehehe...no, seriously, what the fuck? Jsem absolutně ztracený ve způsobu podání filmu ale zároveň naprosto chápu pohnutky hlavního protagonisty. Je až neuvěřitelné kam může sahat lidská mysl pod vlivem sugesce, alibismu a zároveň pocitu viny. Jen teď doufám že mi jednou nehrábne obdobně. Pokud se rádi šťouráte v hlavě, tu hodinku a kousek na tohle určitě obětujte!

• 27.11.2012  23:14
    Top Gear (TV pořad) (1978)

I přes to, že nemám ani řidičák a řídil jsem všeovšudy pár škodovek a chevy, tuhle záležitost mám ve veliké oblibě. Každopádně takhle by se měl dělat pořad o autech, je to zatraceně zábavné, zajímavé i poučné (aneb nikdy si nekupujte karavan a nedejbože abyste s ním vypadli na silnice)...pro všechny, co mají místo krve vznětlivou látku, i pro ty, co v autech vidí zbytečné a nedostupné škatule - must see záležitost.

• 23.11.2012  10:27

Tak tohle je můj šálek krve! Typicky odlehčená osmdesátka, plná upírů s ujetýma brýlema a kloboukama, co si žijí v poklidném humblestownu dokud jejich svět nezačne být narušován. Samozřejmě některým se klid nelíbí a tak se to strhne v ujetou řež ve westernovém stylu. Film má prakticky všechno, co má zvrácená duše potřebuje, sexy vampírku s kulometem, ujeté vtípky a stylové hlášky a mistra Campbella co by Van Hel....Van what? Van Hell, that's it! Vyhlásil bych to jako regulerní gothabilly biják.

• 23.11.2012  08:40
    Sinister (2012)

Bestiální to útok na diváka plného očekávání. Před návštěvou kina jsem se záměrně vyhýbal všem spoilerům a ty omylem viděné vytěsnil. A udělal jsem dobře...není moc filmů, u kterých se maniakálně nesměji (ano, jsem magor co patří za polstrovaná vrata), tady se mi to však povedlo jen jednou, když se mi evokovala oblíbená novozélandská oldschoolovina. Jinak jsem si jen a jen blaženě užíval, jak mi ojíždí jednotlivé části těla husí kůže. Svedl bych to nejspíše na dokonalé spojení soundtracku a jednotlivých záběrů, které zaručeně fungují. Soundtrack samotný je záležitost hodná audioúchyla, tím však míním skutečný filmový doprovod. To, co nosí název oficiální soundtrack filmu u mne zůstalo v nepochopení. Přestože děj je vskutku zvláštní a rýpalové to hned zavrhnou, pokud na to jdete s otevřeným srdcem, připravte si několik hnědých bezpečnostních spoďárů. (dodatek: místy bych přísahal, že cítím prochlastaný dech nervově ubíjeného hlavního protagonisty...než jsem si všiml pár lidí přede mnou s flaškou :D)

• 8.9.2012  01:10

Znásilnění tokyské věže, nechtěné mlácení a znásilňování policie, fuckinghamský palác...to je jen malý zlomek toho, co se dá od této japonské úchylnosti očekávat. Hlavní protagonista Negeši se při svém putování Tokyem s penisoidním účesem na hlavě a španělkou v ruce stává (čert ví jak) deathmetalovým frontmanem. Serenáda schyzofrenie, přehánění, zmatkařství a zvrhlosti může začít. Kill, kill kill!

• 30.8.2012  20:06

Opravdu velmi vysoký level čiré demence sahající hluboko pod úroveň únosnosti...jediné štěstí, že mě se takovéto pitomosti, čert ví proč, líbí.

• 24.8.2012  12:50

Pro fandy rockabilly fajne film na nedělní odpoledne, pro ostatní ztráta času. Zvuk to má vskutku otřesný a titulky jsou takřka nesehnatelné. Má to jakýsi pokus o rock'n'rollový nádech, intro song v podání Frantic Flattops, rozporuplného 50's upíra jehož jméno bylo pravděpodobně vytvořeno kombinací Gene Vincenta a Eddieho Cochrana, crazy přepadení krevní banky a určitě je to better lovestory than twillight.

• 24.8.2012  12:04
    Mutronics (1991)

Tenhle kousek se mi dostal do rukou na VHSce ještě jako děcku a musím říct že se mi to docela líbilo, ve srovnání s formelínama kterým byla nejspíše do trenek vsypána armáda rezavých mravenců to bylo o třídu lepší. Nicméně raději to nechám v propadlišti dějin protože v dnešní době bych na to potřeboval nemalé množství zlepšováků nálady.

• 23.8.2012  19:46

Ehm...what? Ano, věděl jsem, že to bude supersračkoidní zhovadilost. Ano, nasmál jsem se na zpomalený záběr přestárlého Lincolna ženoucího se za zombíkem ale to potom...to potom byla neskutečná nuda. Doporučil bych to na operační sály pro případy, kdy nemohou být použity anestetika.

• 17.8.2012  19:49
    Spaceballs (1987)

Viděno v původním znění. Efektivnost - nebyl potřeba ani schwartz abych se udusil smíchy. Z prvotní skepse, zdali to překoná kulervoucnost Robot Chicken speciálů jsem se vyhrabal docela rychle. Jam the radar!

• 9.7.2012  17:49
    Ren a Stimpy (TV seriál) (1991)

Absolutní kult, který infiltroval onehdá do mé stále nevinné dětské duše. Retardované vtípky o prdech, různých zaschlých tělesných sekrecích a vánoční speciál v hlavní roli se Smrádkem, to bylo něco. S odstupem cca 15ti let, kdy jsem se studiu této zvrácenosti rozhodl věnovat více času mé nadšení nikterak neopadlo, ba naopak. První dvě série z ruky Johna K. jsou óda na chorý mozek, poté, co jej z nickelodeonu vyšoupli, show ztratila ducha, sic to šílené dílo zůstalo i nadále. Adult party jsem shlédl jen pár dílů, dle mého názoru je to krok vedle. Co se mi na show právě vždy líbilo byla ta esence demence, hnusu a negativismu zabalená do infantilního hávu (proto to taky v TV ze začátku chodilo odoledne). Nicméně, i tak dávám plný počet. Yes sir, I like it!