• Pornografický

Cecilia (1983)

Týmto filmom nerozumiem. Začnem tým, že hneď v úvode filmu je napísane, že je z roku 1982, tak prečo tu na čsfd je 1983 (asi preto, že sa všetko odpisuje z imdb, lebo si myslia, že tam nie sú chyby popísané). Film začína ako soft erotika, potom tam je pasáž, kde točili fontánky, kvetináče a prírodu, potom dlhé minúty to bol nudný film, kde boli starý ľudia, čo sa rozprávali, atď... Stále menili žánre, ktoré majú na hony ďaleko od seba. Chvíľku erotika, chvíľku prírodopisný, chvíľku dráma a chvíľku porno. Keď si chcete pozrieť jeden z týchto žánrov, tak tie ostatné to neskutočne z kazia až na takú mieru, že je to nepozerateľné. V dnešnej dobe je to otras a vtedy? No neviem.

Full Service POV 2 (2017)

Kde a z čoho vyberali "herečky"? Respektíve kto ich vyberal bol asi naje*any, alebo teplý. Kombinácia hnusnej anorektičky, umelej primadony, cigánky a obyčajnej podpriemernej ženskej, ktorých je za vrece. To tu účasť vo filme vyhrali v tombole?

Severní Korea: Temná tajemství (2018) (TV film)

Dokument je to dobrý plný informácií, ALE TOTÁLNE JEDNOSTRANNÝ! Takto sú pre mňa tie informácie nedôveryhodné a smrdia diskreditáciou. Sú to tvrdenia, ktoré v dokumente niekto povedal na základe, že to tvrdí niekto iný a to bez dôkazov, bez obhajoby druhej strany :) Ten kto má negatívny názor na KĽDR, Kimovcov, Komunizmus a uznáva politiku USA, tak si príde na svoje, všetkému uverí (veď prečo by to nebola pravda z jeho uhla pohľadu) a udelí 5*. Kto má opačné názory, tak dá odpad, alebo 1*. Ja tieto informácie beriem trošku s rezervou, lebo mne to príde, že užitočné informácie sú premiešané dohadmi, polopravdami a rečami jednej babky demokratky.

Babe Watch: Forbidden Parody (1996)

Erotická paródia na Baywatch ako hovado. Presne 3krát za film tam baby na chvíľku ukážu kozy. Najprv som sa čudoval, že prečo je uvedený ako žáner len komédia, ale teraz som si uvedomil, že to nie je ani komédia. Vlastne by to nemalo mať žiadny žáner. Je to len trápny pokus ukázať pekné baby v plavkách, ktorý sa moc nepodaril. Posúďte sami https://www.xvideos.com/video15231865/babe_watch-_forbidden_parody

The Arrangement (2020)

Jade Baker je do tváre celkom pekná, ale postava už nie je až taká extra a moc tomu nepridávajú ani tie nepodarené tetovania na nezmyselných miestach. Film je rozdelený do troch epizód, ale ani jedna ma ničím nenadchla. Ľutujem ľudí, čo si kúpia za nemalé peniaze takéto DVD. To sú také filmy, že dnes si ho pozrieš, alebo skôr preklikáš a o pár dní si ani nespomenieš. Za takéto filmy by som nedal ani euro za originál.

Příběh lesa (2015)

Výborne zábery z prírody, ktoré trošku rušia zinscenované scénky. Miestami som mal pocit, že ten čo mal nahovoriť komentár zaspal a sú tam nemé pasáže na miesto toho, aby diváka informovali ako to je u našich dokumentov. Nuž Francúzi sú evidentne trošku pozadu, čo sa táka dokumentov o prírode, čo sa týka nahovoreného komentára. Toto nie je prvý krát. Frantíci by si mali pozrieť nejaký dokument od Zdena Vlacha, kde je komentár nahovorený od Štefucu, či Geišberga nabitý plný informácií. Pozerať sa na kone ako pobehujú a híkaju a do toho ani slovo tomu dokumentu neprospieva.

NASA a SpaceX: Cesta do budoucnosti (2020) (TV film)

Pre nadšencov dokumentárnych filmov o kozmonautike, lietania do vesmíru, atď. je to určite užitočný dokument. Nevýhodou týchto dokumentov je, že za pár rokov už nebudú aktuálne a pozerať skoro 85 minút polemizovania a riešenie vyriešeného je neatraktívne. Ja osobne som zvedavý ako to bude za 10-20 rokov. Som zvedavý, či sa dožijem, že ľudstvo pristane na marse, či tam budú lietať ľudia na výlet a kam sa stihneme dostať skôr než sa sami zničíme. Vlastne otázka by mala byť postavená tak, či stihneme kolonizovať inú planétu skôr ako si túto nenávtratne na minďár zničíme, že bude prakticky neobývateľná.

Merodi hina makusu Debut! Nippon no omotenashi fuzoku de Hokuo burondo tenshi ga noko-chu dashi sabisu! (2020) odpad!

Tieto Japonské filmy pre dospelých sú celkom zbytočné, keď tam cenzurujú prevažnú väčšinu toho kvôli čomu to ľudia pozerajú. To je ako pozerať v TV program o varení, kde premažú všetky potraviny pri postupe ako to roby a premažú aj výsledok ako to stoluje a vypadá hotové :) Baba nie je špatná, ale okrem ceckov neuvite nič. Pozerať na to cez dve hodiny je totálne plytvanie svojím životom.

Accepting the Lord's Love (2020)

K tomuto sa mohlo pokojne do žánru pridať aj komédia. Čierny farár príde za nie príliš vhodne oblečenou babou. Tej nechtiac vybehnú kozy a tak jej farárko dá nie príliš mediálne známe rozhrešenie, aj keď sa o tom všeobecne vie. Na záver pocáka aj knižku z ktorej jej rozhrešenie dával a ona to z nej zlíže. krása!