• Pornografický

Good bye, Lenin! (2003)

Výborný film s decentným humorom kde sa šikovne vyhli presadzovaniu politických názorov. Vôbec som nepostrehol ako zámer politickú propagandu a to robí tento film skvelý. Daniel Brühl sa začína u mňa stávať ako takmer istota dobrého filmu pokiaľ v ňom hrá poprednú rolu.

Anna Nicole (2013) (TV film)

Kto vie aká skutočne bola. Buď to bola fetka-štetka a vo filme ju vykreslili ako sa najlepšie dalo, alebo to bola pracovitá obetavá matka s ktorou pár ľudí vyj*ebalo a psychicky to so svojím synom nezvládla, čo opäť využil nejaký díler na obohatenie. Samotný film nie je zrovna natočený ideálne a 48% sa blíži k tomu koľko si aj zaslúži. Myslím, že vo filme je minimálne dvakrát časový skok a medzičasie si žiadalo nejaké vykreslenie. Pokojne mohol byť film o 10 minút dlhší.

Judy (2019) odpad!

Nudný film o niekom koho nepoznám a teraz už viem aj prečo. Strata času!

Chceš mě, chci tě (2009)

Napriek tomu, že romantické komédie zrovna nevyhľadávam a moc nemusím, tak túto môžem odporučiť. Nejeden krát som sa dobre zasmial.

Sázka na nejistotu (2015)

Myslím, že poniektorí hodnotili herecké obsadenie. Ak by tam nehrali Pitt, Bale a Gosling, ale iní neznámi herci a podali by rovnaký výkon, tak to nemá 75%, ale sotva 60%. Čo je na tomto filme nadpriemerné? Nič!

Monsters - Temný kontinent (2014)

Čo je na tom filme zle? Zbytočná brutalita tam kde nemusí byť. Nejasný význam filmu a cieľ. Akosi nepresvedčivé výkony hercov. Občas priblblé dialógy. Voľajako som to celé nepochopil, čo môže byť i tým, že som popri filme ešte niečo robil, ale tunajšie hodnotenie celkom sedí s mojím názorom.

Očista (2013)

Absurdné s deravým scenárom. Slabé 3*