• Pornografický

Texaský bordel (2017)

Myslím si, že to je dosť dobrý thriller a len máličko chýbalo, aby som dal 4*. Film je o blbej naivnej blondíne, ktorá skončí v obchode s bielym mäsom. Jediné, čo by mohlo ospravedlniť jej naivitu je jej vek a náboženstvo. Spoluúčasť medzi hlavnými protagonistkami robí Indka a černoška tuším z Nigérie s predsudkami voči cigáňom. To je fakt zaujímavé. Taktiež vo filme hrá Bobby Ewing (Patrick Duffy) :). Ten tam fakt moc nezapadal a pôsobil komicky :). Hodnotenie tu načsfd 55% je nižšie ako by si film s touto témou na motív skutočnej udalosti zaslúžil.

Extrémní držgrešle (2011) (pořad)

Niektorí by mali navštíviť lekára, lebo sú evidentne cez čiaru. Ako komédia je to dobré.

Tyranosaurus: Zhouba Aztéků (2007)

To je tak na pobavenie z tej mizérie ako je to natočené, alebo skôr tie amatérske efekty. Na druhú stránku to nebolo až tak zlé :)

Halloween: H20 (1998)

Myslím si, že Helloween už nemá čo ponúknuť. Prvé dva diely boli zaujímavé, ale na dnešnú dobu mizerné herecké výkony. Tretí diel nemal vlastne okrem názvu nič spoločné s dejovou líniou a Návrat MM v Helloween 4 bol už len dodatočný výkrik. Mám pocit, že ďalšie diely sú komerčné sračky, čo ťažia z názvu a reklamy ináč aspoň mňa ničím neoslovili. Stačí jednoduchá myšlienka ako v ďalšom a ďalšom diely tam nastrčiť MM a zbytok je po každej stránke podpriemer. Ešte možno skúsim pozrieť najnovší Helloween z 2018. Tie z rokov 2007 a 2009 ani nebudem skúšať a plytvať časom.

Halloween 5 (1989)

Bol som dosť tolerantný a pri každom diely som trošku prižmuroval oči a bral na vedomie, že sú to staršie filmy, ale tentokrát to surovo hodnotím tak ako to je. 1*

Halloween II (1981)

O trošku slabšie ako prvý diel, ale ešte sa dalo. Pri pozeraní som si ale hovoril, že tretí diel by už nemali robiť, lebo to zrejme dobre nedopadne a hodnotenie tu na čsfd tomu aj nasvedčuje. No som zvedaví.

Halloween (1978)

Ak by ten film natočili takto v roku 1995, tak by som dal len 2*. Proste na tú dobu v pohode, ale teraz niektoré tie herecké výkony boli smiešne, aj keď mali byť vážne.

Nahý mezi vlky (2015) (TV film)

Neviem prečo, ale akosi mi to dostatočne nezahralo na city a emócie. Niečo v tom filme neklapalo.

Synku, synku, cos to proved (2009) odpad!

Mizerné, nudné a nezaujímavé. To je taký film na neskorý večer po náročnom dni, že pustiť a behom chvíľky zaspať. Tiež sa to mohlo volať "synku, synku, hajaj bubaj".