• Pornografický

Princ a Večernice (1978)

1* za pekné herečky, ale samotná pohádka stojí za veľké H. Už od úvodu to bolo až trápne predvídateľné. Taktiež niekto až príliš málo myslel, že keď sa vykúpu v jazere, tak nemôžu mať o chvíľku všetko suché a ani kvapka po vode. Na rok 1978 to malo byť trošku dômyselnejšie.

Ať žijí duchové! (1977) odpad!

Fantasy nemám moc v láske a málokedy sa vydarí hudobný film. Tu sú tie pesničky pod úroveň a vlastne všetko.

Dařbuján a Pandrhola (1959) odpad!

Neviem o čo presne tvorcom išlo. Akože som mal súcitiť so Sovákom (Dařbuján), že namrdal jedenásť detí a nemá im čo dať jesť a ešte prirobí dvanáste a najviac ho trápi, že kto mu pôjde za kmotra či čo? Keď robím baníka za malý plat, tak budem mať jedno, dve, alebo tri deti a nebudem čakať od iných pomoc, že mi budú živiť deti. Keď to nevie pred výstrekom vytiahnuť, tak nech nemrda. To je také nezodpovedné ako to dnes predvádza istá menšina v dnešnej dobe. Len debil kombinovaný s blbcom robí rok čo rok dieťa, keď nemá ani na chleba pre seba a to málo preslope a ešte plus naviac na sekeru. Samozrejme na vine je Pandrhola, že je Dařbuján ko*ot. Pekná socialistická konina. Tak ako za sociku boli trezorové filmy, tak dnes by mali do toho trezora strčiť toto, lebo to sú nebezpečné myšlienky vôbec. A aby som nezabudol, tak tých 82% je humánnych? Keby zmýšľa väčšina tak ako to predvádzal Dařbuján, tak to by sme tu boli za dve-tri generácie ako v Kambodži, alebo v Indii.

Trouba k pohledání (2017)

Vydržal som to pozerať do polovičky. Vlastne ani neviem o čo tam išlo a prečo sa to volá "Trouba k pohledáni". Nudil som sa a Depardieu vypadal ako by mlel z posledného. Bude rád ak sa dožije ešte zopäť rokov. Na miesto herectva by sa mal začať poriadne venovať zdravému životnému štýlu. Už nejeden rok si určite nevidí na vtáka pri močení.

Oscar (1991)

Asi po polovičke filmu som si uvedomil, že sa to dejovo ponáša na film Oscar s Funesom, ktorý som videl pred niekoľkými rokmi. Moc dobre som si nepamätal ako sa to skončilo, alebo vôbec ako to prebiehalo, tak som si film so Stallonem vychutnával. Nič to nemení na to, aj keď je to remake, že film je výborný a za 5*.

Kriminál (1989)

Myslím si, že tento film Stalloneho patrí medzi jeho najlepšie, keď neberiem do úvahy sériu Rocky a Rambo. Počas sledovania som si nevšimol logické chyby a scénky prebiehali v reálnych medziach.

Asterix a Obelix: Mise Kleopatra (2002)

Prvý film z roku 1999 bol neznesiteľný a herci sa chovali neherecky a dementne, čo prakticky spravilo film nepozerateľný. Tento druhý film bol podľa mňa lepší a herci už nepôsobili úplne trápne.

Talentovaný pan Ripley (1999)

Od úvodu filmu mi na nervy liezla tá hnusná hudba a moc nechýbalo, aby som to kvôli nej vypol. Našťastie dej bol pútavý a zaujímalo ma ako to bude pokračovať. Matt Damon je celkom záruka kvalitného filmu. Dve tretiny, ktoré som videl s ním som ohodnotil kladne, čo znamená 3* a viac.

Padesát odstínů svobody (2018)

Chcel by som vedieť čo to je za banku, keď si do pobočky pustia klienta s pištoľou (žiadny senzor nič, čo je samozrejmosť v dnešnej dobe) a ešte aj za riaditeľom. Samozrejme v nej majú k dispozícií hneď 5 melónov. To teda posrali.