Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Akční

Recenze (1 745)

Mladé pušky (1988)

Pozrel som si to celé a som sklamaný. Scenár napriek tomu, že je to z roku 1988 je slabý. Chcel som dať 3* a po finálnej prestrelke v baráku, kde pri každom výstrele sa rozbíjalo už rozbité sklo som som začal pochybovať, či vôbec tie3* dám. V noci ich navštívili sklenári, aby nasledujúci deň opäť pri každom výstrele mohli rozbíjať opäť sklo. Celé to zaklincovali absurdným únikom po ktorom mi prišli aj 2* veľa.

Dánská dívka (2015)

Je to také liberálne, čiže pre niektorých v poriadku.

Cesta zpátky (2020)

Slabé 3* skôr z ľútosti ako za zásluhu.

Vyšinutý (2020)

S logickými nezmyslami je to mimo realitu a ak to akože aj ma logiku, tak ta zmeska absurdít sa blíži k pravdepodobnosti na úrovni desatín ak nie stotín percenta. Žiaľ slabé 3*.

Za trnkovým keřem (1980)

Mal som pocit pri pozeraní, že akoby nebol scenár dokončený a to pri celej trilógií. Na pytlácké stezce to bolo ako tak, ale ostatné dva diely boli akoby dejovo slabé. Skôr to mali o 15 minút ufiknúť a urobiť z toho seriál. Toto je na celovečerné filmy chudobné.

plakát

Sedm hodin, abyste se zamilovali (2020)

Slabé herecké výkony ako v nejakej telenovele, ktorá ma 380 častí. Téme nie je zlá, ale prevedenie evidentne pokrivkáva.

plakát

DOA: Na život a na smrt (2006)

Dať tomuto filmu 3* by bola urážka filmov, ktorým som zaslúžene 3* udelil. Takýto film mali natočiť koncom 80tých rokov a distribuovať ho po revolúcií do postkomunistických štátov na VHSkach. Laciny scenár a hromada nezmyslov, ale v onej spomínanej dobe to po revolúcií viac ako stačilo. Ináč pri sledovaní som mal pocit, že som to už videl.

Krajina ve stínu (2020)

Prvý dojem z počiatku filmu bolo ČB vyplakávanie a vracanie sa do minulosti ako to je v českej kinematografii zvykom. Film som preto sledoval asi tak na 50%, ale postupne som sa do toho dostal. Chcel som dať 3*, ale za tento ľudský hnoj dávam 4*. Je jedno či je to nacista, fašista, komunista, socialista, sociálny demokrat, kresťanský demokrat, alebo kapitalista, hnoj je všade! Ako ateista zvyknem používať "Nech hodí kameňom prvý ten kto je bez viny".