• Pornografický

Dovolená za trest (2014)

Tipický americký film pre jednoduchých ľudí. Bolo tam niekolko vtipných momentov, ale ešte viac trápnych. Celý film ťahá Sandler a sem tam jeho podareny dialóg. Ak by rovnaky výkon podali aj opstatný a scénar trošku viacej položili do výžšiej mentálnej roviny, tak by to bolo za 4*. Samozrejme ak si odmyslím z filmu Sandlera, tak to nenahrabe ani na 1*.

Bunraku (2010) odpad!

Pravda je taká, že som to stiahol len kôli plagátu, ale ten bol jediný na čo sa dalo pozerať. Už od počiatku bolo jasné, že to bude druhoradý film. Súdim tak podla vizuálnej stránky. Ten pokec v úvode ma donútil si pozreať aspoň 25 minút, ale k ničomu to neviedlo. Trápne tanečky, akože bojové umenie a podobne. To nie je nič pre mňa. Možno tak v osemdesiatych rokoch a v prvej polovičke dävedesiatych.

Úkryt (2002)

Celkom slušný film, ale od Jodie Foster nič iné ako kvalitu nečakám. Taktiež Forest Whitaker odviedol štandart.

Všiváci (2014)

Dlho mi trvalo než som si vo filme spravil poriadok a zistil čo s čím súvisi a aká je pointa. Film pôsobil veľmi nekomplexne a látal to jedno cez druhé. Dráma to možno bola, ale komédia teda moc nie. Humoru tam bolo riedko. Skôr mohlo byť uvedené namiesto komédia, žáner eroticky. Mám pocit, že v poslednej dobe ČR produkuje mnoho filmov, ale značná časť ide len na kvantitu bez prepracovanosti.

Zóna A - Možno (2000) (hudební videoklip)

Pesnička je jednoznačne za 5*, ale uznajte, že klip nie je zrovna svetový.

Einstein (2008)

Čakal som skôr prierez celým životom Alberta Einsteina a ono to bolo viacmenej len o teórii relativity a o všetkom čo sa okolo nej točilo. Film v podstate končí niekde v roku1922 a potom letmo v priebehu pár sekúnd sa dostaneme do roku 1955, kedy Albert zomiera. O druhej svetovej vojne a okolo toho nič, čo ma sklamalo.

Mulholland Drive (2001) odpad!

To snaď nie je ani pravda, že 83% a 169 najoblúbenejši film. Strašná nuda, nezáživne a asi 4 krát som zaspal. Vydržal som to pozerať 30 minút a nič zaujmavé sa vo filme nestalo, a vlastne ani neviem o čom to bolo. Jednotlivé scénky nesúviseli a mám pocit, že sa opäť hodnotenia uživatelov prispôsobovali tunajšiemu hodnoteniu a dávali hviezdičky za to, kto kto to režíroval, alebo akú reklamu tomu spravili média.

Černé zlato (2011)

Ako je možné, že tento film tu nemá ani 500 hodnotení a len 61%? Film som si stiahol pred viac ako rokom a pól, ale jeho pozretie som odkladal v domnení, že budu potrebné titulky, keďže sa jedná o film z arabského prostredia. Taktiež som si myslel, že dej sa bude odohrávať v dnešnom období, kde budú tí dobrí američania a na arabov nakydaju čo sa dá od Al-kajdy cez islám až po tzv. teroristov. Omyl! Film mal výborny scénar, herecké výkony a nenašiel som v podstate žiadne chyby po akejkolvek stránke. Z filmu plynú viaceré ponaučenia a ten kto sa chce dozvedieť niečo viacej o koráne a arabských zvykoch si isto príde na svoje. 5*

Tým jedna (2013) odpad!

Tak to hodnotenie 19% presne sedí na tento akože film. Po všetkých stránkach to bolo amatérsko-mizerné. Horor možno to bol, ale v inom zmysle a komédia ani náhodou. Skôr to bola zmeska trapošín pre vyhúlene deti.

Zakázané uvolnění (2014) odpad!

Vydržal som to pozerať asi 20 minút a potom som to letmo preklikával až do konca. Stráta času na plnej čiare. Film je pomerne krátky a prvú štvrtinu tri sliepky kvákaju v bare o ničom. Zbytočný film a neviem pre koho to malo vlastne byť a o čom to vlastne bolo.