• Pornografický

Bábovky (2020)

Nadpriemerný dramatický film v ktorom nie všetci zvládli dôstojne svoje herecké role. Podľa mňa by bol film ešte lepší bez tých pokusov o humor. Mám pocit, že Vetchý a Pauhofová hrajú v každom druhom filme v poslednej dobe. Inak v tomto filme je Pauhofová vyložene nesympatická.

Tričko (2007)

Tak toto som vážne nečakal. Išiel som to pozerať len z dlhej chvíle a som pointou pozitívne prekvapený. Najprv mi vadila tá hrozná pesnička z úvodu a potom to riťolezectvo USA až pokým nevysvitla pointa. 4*

ZLOvensko (2023) odpad!

Toto žiaľ nie je dokumentárny film. Kde je príčina toho všetkého? Kde sú riešenia? Ani slovo, ani ťuk. Z dôsledkov jednostranne zostrihané za účelom propagandy. Tak isto sa dá zostrihať aj presný opak.

Poslední aristokratka (2019)

Česká komédia s nejakým novým nápadom, aby to nebol tuctový film. Sklamaný nie som, lebo podľa hodnotenia 56% som ani viac neočakával.

Nezvěstná (2023)

Zápletka a napätie je vo filme dobré, ale čo mi vadilo bolo čítanie titulkou a trochu to uberalo efektu pohodlného sledovania. Film už opakovane nepotrebujem vidieť, ale na jedno pozretie celkom dobré za 3*.

Dominika Mirgová - Hore (2014) (hudební videoklip)

Videoklip pre mladé žabky točený na americký spôsob. Celkom viem pochopiť, že mužské pohlavie udeľovalo principiálne odpad!, ale odpad! si to nezaslúži.

Na ostří nože (1997)

Dobrodružná dráma s prvkami thrilleru, ktorá v čase 90tých rokov bola isto hodná ako top film na sobotný večer. Neviem, ale niečo máličko mi chýbalo, aby som dal 4*. Neviem to ani špecifikovať. Každopádne film je natočený určite dobre.

Miroslav Žbirka: Atlantída (1982) (hudební videoklip)

Pesnička je super. Ide o strop kvality, ale klip v podstate žiadny. Dnes sú to dva roky čo zomrel jeden z našich najlepších spevákov Miroslav Žbirka.

Kali - Dosnívané (2015) (hudební videoklip)

1* za pekné zábery vlkov vo videoklipe. Žiaľ ostatok ma absolútne nezaujíma.