Avengers: Age of Ultron (2015)

Fenomenální kino zážitek. Ani na chvíli jsem se nenudil a bylo neskutečné, jak mi těch 140 minut uteklo. Spousta akce, efektů, dokonalá práce kameramana, zábavné hlášky a opět neurčitý konec. Viděno v multikině Cinestar Ostrava 19.5.2015. 90%

Everest (2015)

Výborný film, který jsem si užil od začátku až do konce. Kdyby nebylo zbytečného přehnaného citového vydírání při konci filmu, tak bych dal plnou palbu. Ale závěr mě malinko zklamal. Na druhou stranu zde uvidíme spoustu úchvatných záběrů a dechberoucích scén, které je opravdu nutno vidět. Film mohl být dokonalý, kdyby se tvůrci věnovali více výpravě, než telefonátům s manželkami a rodinnými příslušníky. Z kina mám ale jeden z dalších super zážitků. 75%

Hotel Transylvánie 2 (2015)

Celkem slušný a zajímavý animák a hodně mě pobavil na to, že jsem neviděl první díl. :D (Holt moc na ty animáky nejsem a v tomto případě mě vytáhla přítelkyně). Hodně ale zvažuji, že se kouknu i na první díl. Příjemně jsem se v kině bavil a nakonec jsem byl nadočekávání spokojen. 80%

Hunger Games: Síla vzdoru 2. část (2015)

Tak a je to konečně tu, ukončení roztahaného děje Hunger Games. Napíšu jen dvě věci, jedno plus a jedno mínus. Plus - /spoiler/ líbil se mi nápad udělat z Capitolu loveckou zónu, hezký. /konec spoileru/ Mínus - Úplně ale úplně debilní konec. Takové klišé by člověk pohledal. Hůře to snad ani skončit nemohlo. Dodatek - Musel jsem se v kině otočit za sebe,abych na ostatních viděl podobný úšklebek, který jsem měl na ksichtě i já. :D Dodatek k dodatku - Ztráta času i peněz. 35%

Jupiter vychází (2015)

Totální slátanina a člověk pořádně ani neví, na co kouká a ve výsledku pak ani netuší, o co vlastně šlo. Děj je naprosto o ničem a mám pocit, že se nás tvůrci snažili zahltit různými sci-fi vychytávkami. Bohužel to ale nepůsobí zrovna dobrým dojmem - létající boty, křídla... no prostě přehršel všeho možného, ale ve výsledku je z toho nic. A to ani radši nemluvím o páru Mila Kunis - Channing Tatum, páč tam opravdu něco chybělo. A nejen něco, byla tam přímo propast. Za mě pouhých 45%

Jurský svět (2015)

Člověk by čekal po tolika letech přeci jen o trochu více. Rozhodně více akce, více záběrů s různými druhy dinosaurů, méně tlachání a méně zbytečných postav. Dinosaurus záporák mě ale hodně nadchnul, měl vše, co bych od něj očekával. Závěrečný souboj se taky povedl. Jen ten konec se malinko nedotáhnul, respektive horší naznačení pokračování snad nešlo udělat. Předvídatelné to bylo už od začátku, kdy mělo dojít k rozhodujícímu fightu. Ale celkový dojem z filmu je velmi pozitivní a dvě hodinky v kině utekly opravdu příjemně. 75%

Poslední lovec čarodějnic (2015)

Nízké hodnocení zde chápu a nic proti němu nemám, páč film ničím zvláště nevyniká a spousta lidí čekalo trochu něco jiného. Mě však film bavil a dostal jsem z 75% to, co jsem chtěl a čekal. Zbylých 25% jsem chtěl, aby se děj více odehrával v minulosti a taky jsem více čekal od královny čarodějnic. Dialogy byly suché a těžkopádné, ale jinak jsem se příjemně bavil. Škoda, že film alespoň nepřinesl nějakou novou kultovní hlášku. "Železem a ohněm" je trošku jednoduché a obyčejné. 75%

Rychle a zběsile 7 (2015)

Při první scéně s Jasonem Stathamem jsem málem přestal dýchat. Herecké obsazení i herecké výkony byly naprosto špičkové, triky velice nadprůměrné, hlášky a dialogy mě extrémně bavily, kaskadéři si museli pěkně užít a já si to užíval s nimi. Přítelkyní perfektně vybraný film, který jsem s ní mohl vidět a která si to užívala se mnou. Vynikající filmový kinozážitek. 85%

San Andreas (2015)

Parádní záběry katastrof, hroutících se mrakodrapů, věží, přehrad, mostů, silnic a všeho možného i nemožného. Po vizuální stránce velkolepá podívaná. Příběh se mi líbil a bylo fajn, že se tvůrci příliš nezaobírali životy jiných pro film a diváka nedůležitých lidí a zbylo více času na pořádné záběry různých destrukcí a na samotné hlavní hrdiny a hrdinky. Dwayne Johnson nezklamal a vynořil se zde jako jedinečný ochránce rodiny, záchranář a jako pravý americký hrdina v jednom. Viděno v Cinestaru Futurum Ostrava ve 3D 4.6.2015. 85%

Spectre (2015)

Pro mě zatím letošní největší kino-propadák...více snad netřeba dodávat. Čekal jsem mnohem víc. 60%